Predajca do stánku s mrazeným jogurtom

Sladká bodka s.r.o.

Miesto práce
OC Laugaricio, Belá, Trenčín
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
520 - 650 EUR/mesiac520 (+príplatky za víkend)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Predaj za pultom /Zákaznícky servis
- Preberanie tovaru/ surovín
- Kontrola kvality produktov
- Obsluha stroja na mrazený jogurt
- Príprava waflí
- Práca s pokladňou
- Udržiavanie čistoty

- Možnosť dohodnúť si vyhovujúce smeny
- Príjemné prostredie
- Dobré autobusové spojenie
- Po skúšobnej dobe možnosť zvýšenia mzdy
- Možnosť odmeny pri nadpriemernom výkone

Vytvárame si team ľudí v ktorom bude vládnuť pracovná pohoda a budeme sa vedieť dohodnúť vždy tak, aby to vyhovovalo obom stranám. Ide o nenáročnú prácu vhodnú pre mladých alebo aj starších ľudí.
Sladká bodka je tu kvôli tomu, aby ľudom robila radosť a urobila ich život sladším. Ak máš chuť aj ty spolupracovať s nami na tomto sladkom koncepte plnom kvalitných surovín pošli si životopis a pridaj sa k nám. Foto poteší.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Naše nové kolegyne/kolegovia by mali mať príjemné vystupovanie a zodpovedný prístup k práci. Potešia skúsenosti práce s pokladňou a ľuďmi. Povinný je zdravotný preukaz.

Nový nočný bar ktorý Vám poskytne príjemné prostredie vhodné na rozvoj a zákazníkom prostredie do ktorého sa budú radi vracať.
ID: 3542963  Dátum zverejnenia: 15.10.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 520 - 650 EUR/mesiac520 (+príplatky za víkend)