800 - 1 200 EUR

Pracovník pre výrobu hudobných dychových nástrojov

SL-PROJECT, s.r.o.

Miesto práce
SL-Project, s.r.o., Elektrárenská, Bratislava
Termín nástupu
1.5.2019
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pozícia je zameraná na úpravu povrchu hudobných dychových nástrojov leštením a prípravu na lakovanie. Uchádzač by mal dispomovať zmyslom pre detail. Jedná sa o prácu precíznu, na ktorú sa vyžaduje "dobré oko".

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

základná zložka 800€ + bonusová zložka + odmeny za výkon

Kompletné zaškolenie, práca v oblasti hudobného umenia, nové pracovné prostredie s kompletnou vybavenosťou, malý počet zamestnancov v spoločnosti a ľudský prístup, nepracuje sa počas sviatkov a víkendov, pohyblivá pracovná doba .

Prosím zaslať životopis e-mailom, vhodní uchádzači budú kontaktovaní ohľadom pohovoru, ktorý sa bude konať osobne priamo na mieste výroby.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

28.4.2019 (ostávajú ešte 4 dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Firma SL-PROJECT,s.r.o. je spoločnosť špecializovaná na výrobu mosadzných dychových hudobných nástrojov s dlhoročnou tradíciou na celosvetovom trhu. Jej pôsobenie na Slovensku je zamerané na povrchovú úpravu a výrobu hudobných nástrojov pre európsky trh, plnenie špeciálnych požiadaviek zákazníkov, vývoj nových prototypov a technologických postupov pri výrobe.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Elektrárenská 1
83104 Bratislava
ID: 3633798   Dátum zverejnenia: 1.4.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   základná zložka 800€ + bonusová zložka + odmeny za výkon