Logo SkyToll, a. s.

Administratívny pracovník - brigáda, skrátený úväzok

SkyToll, a. s.

Miesto práce
Lamačská cesta, Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď alebo dohodou
5,5 EUR/hod.Mzda je predmetom partnerskej dohody počas výberového konania.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracuje na recepcii spoločnosti:
- príjíma návštevy, smeruje ich na oddelenia alebo zamestnancov
- prijíma poštu a drobné zásielky, informuje adresátov o ich doručení
- skenovanie došlej pošty
- práca s dokument management systémom
- udržuje prostredie recepcie a zasadačiek upravené a v poriadku
- spája volajúcich, ktorí nemajú jasnú predstavu o tom, s kým potrebujú hovoriť
- prijíma a odovzdáva odkazy, dokáže stanoviť, kedy ide o naliehavú záležitosť a zaistí rýchlejšiu odpoveď
- vystupuje taktne, ohľaduplne a zdvorile
- vykonáva bežné administrátorské práce

Finančné výhody:
- zamestnanecké výhody v UCB
- zamestnanecké výhody v Samsung
Stabilita a rast:
- stabilný finančný rast a obrat spoločnosti
- nízka fluktuácia zamestnancov
- podpora aj v mimoriadnych životných situáciách
Vzdelávanie a rozvoj:
- bezplatné jazykové kurzy
Firemná kultúra:
- rôznorodé teambuildingy
- neformálny dress code na pracovisku
- veľkolepé Vianočné večierky
- priateľská atmosféra na pracovisku
Zdravie a wellbeing:
- multisport karta
- úschovňa bicyklov na pracovisku
- kvalitná káva
- zvýhodnené ceny skipassov

Na základe zaslaného životopisu dôkladne posúdime Vaše skúsenosti, znalosti a predpoklady na obsadzovanú poracovnú pozíciu.
V prípade, ak spĺňate požiadavky, s radosťou Vás pozveme na osobný pohovor najneskôr do 15 dní od prijatia Vášho životopisu, alebo Vás budeme informovať o ďalšom postupe vo výberovom konaní.
Uchádzač, ktorý sa zúčastní výberového konania bude informovaný o výsledku telefonicky alebo e-mailom.
Ak Vás nebudeme do 30 dní kontaktovať, vybrali sme kandidátov, ktorých skúsenosti a znalosti lepšie zodpovedajú požiadavkám našej spoločnosti.

Spolu so životopisom pošlite súhlas so spracovaním osobných údajov.
V prípade, že nám nebude daný súhlas so spracovaním osobných údajov, nemôžeme Vašu žiadosť spracovať.
V zmysle zákona 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov po ukončení výberového konania bude Váš životopis skartovaný.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2024 (ostáva ešte 1 deň)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- slušné vystupovanie
- ústretovosť, taktnosť
- príjemný vzhľad
- záujem o prácu, okolie, kolegov

Dňa 13. januára 2009 podpísala spoločnosť SkyToll, a.s. zmluvu s Národnou diaľničnou spoločnosťou na dodávku a prevádzku Komplexnej služby elektronického výberu mýta v Slovenskej republike.
Slovenský projekt elektronického výberu mýta je vo svete unikátny tým, že pokrýva okrem diaľnic a rýchlostných ciest aj veľký rozsah ciest prvej triedy najvyspelejšou technológiou satelitného mýta. Riešenie je založené na GPS - GSM technológii, je maximálne flexibilné na zabezpečenie budúceho nárastu objemu nákladnej dopravy, ako i rozširovania cestnej siete SR. Na realizácii projektu sa zúčastňujú nielen renomované medzinárodné firmy, ale aj slovenskí odborníci a lokálne spoločnosti v oblasti informačných technológií a inteligentných dopravných systémov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Iveta Posoldová, PhD.
Tel.: +421232336920
E-mail: poslať životopis
ID: 4743338  Dátum zverejnenia: 9.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 5,5 EUR/hod.