Referent spracovania reklamácii a sťažností

SkyToll, a. s.

Miesto práce
Lamačská cesta, Bratislava
Termín nástupu
ihneď alebo dohodou
1 250 EUR/mesiacVariabilná zložka: 8% vyplácaná štvrťročne po splnení KSI

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovník na tejto pracovnej pozícii je zodpovedný za spracovanie pridelených zákazníckych podaní a to najmä v súvislosti so:
- zberom mýtnych udalostí;
- fakturáciou;
- spracovaním platobných transakcií;
- upomínaním a vymáhaním pohľadávok
Po zistení reklamovanej skutočnosti pripravuje odpoveď na podanie.
Pri prešetrovaní podania/reklamácie spolupracuje s ostatnými tímami.
Zodpovedá za správne výstupné dáta z reklamačného procesu.
Reportuje stav vykonaných aktivít a výstupov v rámci tímu v zmysle plnenia tímových KPIs.

- príležitosť pracovať v stabilnej spoločnosti
- príjemné pracovné prostredie
- 5 dní dodatkovej dovolenky
- teambuildingové akcie
- vzdelávací program
- práca z domu po schválení nadriadeným
- zvýhodnené ceny skipassov a aquapassov pre zamestnancov a ich rodinných príslušníkov

Na základe zaslaného životopisu dôkladne posúdime Vaše skúsenosti, znalosti a predpoklady na obsadzovanú pracovnú pozíciu.
V prípade, že spĺňate požiadavky, s radosťou Vás pozveme na interview.
Uchádzač, ktorý sa zúčastní výberového konania bude informovaný o výsledku telefonicky alebo e-mailom.
Ak Vás nebudeme do 30 dní kontaktovať, vybrali sme kandidáta, ktorého skúsenosti a znalosti lepšie zodpovedajú požiadavkám našej spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

obchod, ekonomika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Obchodná korešpondencia - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

administratívne práce, korešpondencia

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme angažovaného kolegu/kolegyňu s výbornou znalosťou slovenského jazyka, korešpondencie a štylizácie
Ďalšie zručnosti:
- čítanie s porozumením
- zrozumiteľná formulácia textu
- orientácia na zákazníka
- analytické schopnosti
- odolnosť voči stresu
- zmysel pre tímovú prácu

Dňa 13. januára 2009 podpísala spoločnosť SkyToll, a.s. zmluvu s Národnou diaľničnou spoločnosťou na dodávku a prevádzku Komplexnej služby elektronického výberu mýta v Slovenskej republike.
Slovenský projekt elektronického výberu mýta je vo svete unikátny tým, že pokrýva okrem diaľnic a rýchlostných ciest aj veľký rozsah ciest prvej triedy najvyspelejšou technológiou satelitného mýta. Riešenie je založené na GPS - GSM technológii, je maximálne flexibilné na zabezpečenie budúceho nárastu objemu nákladnej dopravy, ako i rozširovania cestnej siete SR. Na realizácii projektu sa zúčastňujú nielen renomované medzinárodné firmy, ale aj slovenskí odborníci a lokálne spoločnosti v oblasti informačných technológií a inteligentných dopravných systémov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4434583  Dátum zverejnenia: 15.11.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 250 EUR/mesiac