Referent zákazníckeho/obchodného miesta

SkyToll, a. s.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď
4,53 EUR/hod.+ 170 € osobný príplatok, + príplatky za nadčas, prácu v noci, prácu v sobotu, nedeľu či vo sviatok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Registruje vozidlá nad 3,5 tony v systéme.
Poskytuje palubné jednotky a všetky služby spojené so servisom palubných jednotiek vrátane administratívy.
Zodpovedá za prijem a výdaj hotovosti, ktoré sú kryté účtovnými podkladmi. Poskytuje komplexný servis zákazníkom podľa ich požiadaviek v oblasti mýta a e-známky.

- príležitosť pracovať v stabilnej spoločnosti
- príspevok na stravu nad rámec Zákonníka práce
- vitamíny
- zvýhodnené ceny skipassov a aquapassov pre zamestnancov a ich rodinných príslušníkov

Na základe zaslaného životopisu dôkladne posúdime Vaše skúsenosti, znalosti a predpoklady na obsadzovanú pracovnú pozíciu. V prípade, že spĺňate požiadavky, s radosťou Vás pozveme na interview najneskôr do 15 dní od prijatia Vášho životopisu, alebo Vás budeme informovať o ďalšom postupe vo výberovom konaní.
Uchádzač, ktorý sa zúčastní výberového konania bude informovaný o výsledku telefonicky alebo e-mailom.
Ak Vás nebudeme do 30 dní kontaktovať, vybrali sme kandidáta, ktorého skúsenosti a znalosti lepšie zodpovedajú požiadavkám našej spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

mzdový účtovník

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- práca v nepretržitej prevádzke
- 36 hodinový týždenný úväzok
- zvládať stres
- príjemné vystupovanie
- bezúhonnosť
- zodpovednosť

Dňa 13. januára 2009 podpísala spoločnosť SkyToll, a.s. zmluvu s Národnou diaľničnou spoločnosťou na dodávku a prevádzku Komplexnej služby elektronického výberu mýta v Slovenskej republike.
Slovenský projekt elektronického výberu mýta je vo svete unikátny tým, že pokrýva okrem diaľnic a rýchlostných ciest aj veľký rozsah ciest prvej triedy najvyspelejšou technológiou satelitného mýta. Riešenie je založené na GPS - GSM technológii, je maximálne flexibilné na zabezpečenie budúceho nárastu objemu nákladnej dopravy, ako i rozširovania cestnej siete SR. Na realizácii projektu sa zúčastňujú nielen renomované medzinárodné firmy, ale aj slovenskí odborníci a lokálne spoločnosti v oblasti informačných technológií a inteligentných dopravných systémov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4095992  Dátum zverejnenia: 4.6.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 4,53 EUR/hod.