UNIX/LINUX Systémový administrátor - senior

SkyToll, a. s.

Miesto práce
Práca z domu
Termín nástupu
ihneď alebo dohodou
2 400 - 3 000 EUR/mesiacVýška mzdy zohľadňuje prax, skúsenosti a vedomosti uchádzača vo vyššie uvedených technológiách. Štvrťročné odmeny vo výške 16% k základnej mzde

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Inštalácia, konfigurácia, automatizácia a transformácia UNIX/LINUX infraštruktúry s použitím technológii:
- Enterprise Linux 7,8 (RHE, CentOS, Oracle Linux)
- EMC storage platforms, Storage Area Network (SAN)
- vmware and RHEV virtualization platforms
- RedHat and Oracle High Avalibility clustering
- automatizácia a orchestrácia (Ansible)
- kontajnerizácia (Docker, Podman)
- správa/údržba HW enterprise úrovne
a mnohé iné
Neexistuje škatuľka, do ktorej by si musel exaktne zapadnúť svojimi vedomosťami, zručnosťami či záľubami v technológiách na rozdiel od korporátnych prostredí.
Pomer pracovnej náplne je vyvážený medzi klasickou systémovou administráciou (OS, networking, storage) a vývojom automatizácie procesov vrátane konfigurácie služieb a nasadenia aplikácii.
Znie to zaujímavo? Neváhaj nás kontaktovať.

- možnosť ďalšieho odborného rastu podľa tvojho výberu (užšia špecializácia, alebo získavanie ďalších skillov)
- práca v malom špecializovanom tíme v nekorporátnom prostredí s enterprise technológiami
- možnosť pracovať z domu po zapracovaní
- motivujúce finančné ohodnotenie zohľadňujúce aj individuálne výsledky
- 5 dní dodatkovej dovolenky
- teambuildingové akcie
- možnosť využívania MultiSport karty
- zvýhodnené bankové ponuky
- zvýhodnené ceny skipassov a aquapassov pre zamestnancov a ich rodinných príslušníkov

Na základe zaslaného životopisu dôkladne posúdime Vaše skúsenosti, znalosti a predpoklady na obsadzovanú pracovnú pozíciu.
V prípade, že spĺňate požiadavky, s radosťou Vás pozveme na interview najneskôr do 15 dní od prijatia Vášho životopisu, alebo Vás budeme informovať o ďalšom postupe vo výberovom konaní.
Uchádzač, ktorý sa zúčastní výberového konania bude informovaný o výsledku telefonicky alebo e-mailom.
Ak Vás nebudeme do 30 dní kontaktovať, vybrali sme kandidáta, ktorého skúsenosti a znalosti lepšie zodpovedajú požiadavkám našej spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

IT, technické, elektrotechnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Administrácia UNIX/Linux - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

Systémový administrátor, Linux administrátor,

Počet rokov praxe

2

Pozícia, na ktorú osobnosťou "geek-a" skvelo zapadneš do malého tímu mladých ľudí spravujúcich technológie enterprise úrovne z oboch svetov ako proprietárneho tak aj opensource používaných na prevádzku služieb vo vysokodostupnom (HA) prostredí.

Očakávame:
- zodpovednosť
- chuť vzdelávať sa a sledovať trendy v informačných a open-source technológiách
- schopnosť zvládať vypäté situácie s rozvahou

Dňa 13. januára 2009 podpísala spoločnosť SkyToll, a.s. zmluvu s Národnou diaľničnou spoločnosťou na dodávku a prevádzku Komplexnej služby elektronického výberu mýta v Slovenskej republike.
Slovenský projekt elektronického výberu mýta je vo svete unikátny tým, že pokrýva okrem diaľnic a rýchlostných ciest aj veľký rozsah ciest prvej triedy najvyspelejšou technológiou satelitného mýta. Riešenie je založené na GPS - GSM technológii, je maximálne flexibilné na zabezpečenie budúceho nárastu objemu nákladnej dopravy, ako i rozširovania cestnej siete SR. Na realizácii projektu sa zúčastňujú nielen renomované medzinárodné firmy, ale aj slovenskí odborníci a lokálne spoločnosti v oblasti informačných technológií a inteligentných dopravných systémov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2185273  Dátum zverejnenia: 8.2.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 400 EUR/mesiac