Vodič

SKYRA s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
od 1000€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Dobrý deň,

ponúkame Vám prácu šoféra/vodiča *Taxify, jedná sa o jednoduchšiu prácu, nadštandardné platové ohodnotenie!

Z vášho celotýždenného zárobku dostávate 45% s tým, že my Vám platíme a zabezpečujeme:

- Vozidlo
- Pohonné hmoty + autodoplnky,
- Umývanie auta,
- Servis vozidla,
- Firemný smartphone + mobilné dáta.

Naši šoféri sú spokojní a dobre si zarobia!

Nepotrebujete znalosť Bratislavy, všetko funguje cez navigáciu!

Podmienky:

- Čistý register trestov a výpis z karty vodiča.

*Taxify - jednoduchá aplikácia zameraná na prevoz zákazníkov z bodu "A" do bodu "B" v rámci Bratislavy a jej blízkeho okolia.

- Jazdí sa na firemnom aute (neničíte svoje auto),
- Zastrešíme Vás koncesiou,
- V aute sa nachádza firemný smartphone (nemíňate svoje dáta),
- Nárast platu samozrejmosťou,
- Výplata týždenne na Váš účet.

Informácie o výberovom konaní

Uchádzačom vieme ponúknuť prácu v nasledujúcej zmennosti:

- 2x ranná, 2x nočná, 2 dni voľna

Životopis s fotkou prosím zasielať na mailovú adresu.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Vodičský preukaz

B

Flexibilita, komunikatívnosť, dochvíľnosť a chuť šoférovať

Nová rozvíjajúca sa spoločnosť na Slovensku, spolupracujúca s platformou Bolt, UBER a HOPIN.
ID: 3498602  Dátum zverejnenia: 12.2.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1000€