Operations, Customer Services & Administration (Ref. č.: OPSCSADM201807)

SKYNET WORLDWIDE EXPRESS, s.r.o.

Miesto práce
Stará Vajnorská 15, Bratislava
Termín nástupu
asap
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
700 EUR ako základ, k tomu odmeny, diéty, v prípade ciest do zahraničia

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca najmä v kancelárii a sklade, v prípade potreby aj v teréne,
- dispečing, zadávanie zásielok na prepravu kuriérom a subdodávateľom,
- komunikácia so SKYNET stanicami v zahraničí v angličtine cez e-mail, telefón,
- kontrola a zabezpečovanie vysokej kvality poskytovaných služieb, včasnosti vyzdvihovania a doručovania zásielok v medzinárodnom expresnom systéme SKYNET WORLDWIDE EXPRESS, v rámci Bratislavy a SR,
- triedenie, skenovanie, nakladanie, vykladanie zásielok v sklade,
- súvisiaca evidencia, administratíva,
- doručovanie expresných zásielok na území Bratislavy, SR a EU,

- komunikácia s klientmi, spracovávanie objednávok,

- príprava podkladov pre fakturáciu a účtovníctvo,
- zodpovednosť za bezchybnú a včasnú fakturáciu,
- spolupráca s externou účtovníckou spoločnosťou,
- spracovanie, kontrola, evidencia došlých faktúr,
- schvaľovanie výdavkov a faktúr,
- zabezpečovanie platobného styku,
- zúčtovanie pohľadávok a záväzkov, aj cez SkyNet Clearing House,
- evidencia a inkaso pohľadávok,
- sledovanie a riešenie platobnej disciplíny,
- vedenie pokladne a jej inventarizácia,
- tvorba a prezentácia pravidelných reportov, štatistík,
- správa vozového parku,
- evidencia dochádzky, stravných lístkov,
- iné úlohy podľa potreby.

- zaškolenie,
- pestrá, zaujímavá práca v medzinárodnom prostredí,
- mladý dynamický kolektív,
- stravné lístky v hodnote 4 EUR,
- zdokonaľovanie sa v angličtine praxou,
- možnosť profesijného rastu a postupu v rámci spoločnosti.

Motivačný list spolu so štruktúrovaným životopisom a súhlasom so spracovaním a uložením Vašich osobných údajov v súlade so zákonom pošlite, prosím, elektronickou poštou cez www.profesia.sk. V žiadosti uveďte termín možného nástupu, či ste aktívnym vodičom (približný počet najazdených km) a o aký druh pracovného pomeru máte záujem. Vyhradzujeme si právo kontaktovať iba vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú všetky požadované kritériá.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

13.8.2018 (ostáva ešte 27 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Strojopis - základy
Microsoft Word - základy
Microsoft Excel - základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- prozákaznícka orientácia,
- príjemné vystupovanie cez telefón, e-mail a pri osobnom stretnutí,
- samostatné plnenie úloh,
- zodpovedný a aktívny prístup k práci,
- maximálna spoľahlivosť,
- schopnosť správne určiť priority a pracovať efektívne aj v časovej tiesni, pod záťažou,
- výborný zdravotný stav, aj pre manipuláciu so zásielkami do 30 kg,
- znalosť fakturácie, účtovníctva výhodou, ale nie je podmienkou,
- vodičský preukaz skupiny B,
- čistý odpis z registra trestov.

SKYNET WORLDWIDE EXPRESS
- www.skynet.sk
- medzinárodná expresná kuriérska sieť,
- viac ako 6.000 zamestnancov po celom svete,
- založená v roku 1972, v SR od r. 2004,
- poskytuje kuriérske služby vo viac ako 1000 kanceláriách,
- doručuje zásielky do viac ako 200 krajín všetkých kontinentov,
- ročne prepraví milióny zásielok,
- okrem expresného doručovania zásielok po EU a svete, doručuje taktiež zásielky v rámci Slovenska a Bratislavy.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Stará Vajnorská 15
83104 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Tibor Prítrský
E-mail: poslať životopis
ID: 375846   Dátum zverejnenia: 13.7.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   700 EUR ako základ, k tomu odmeny, diéty, v prípade ciest do zahraničia