Kuriér / Vodič dodávky (Ref. č.: KVD1808)

SKYNET WORLDWIDE EXPRESS, s.r.o.

Miesto práce
Stará Vajnorská 15, 831 04 Bratislava
Termín nástupu
čo najskôr
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
Čistá mzda aj s diétami vychádza cca 1000 EUR / mesiac. Základná mzda od 8,72 EUR / hod. za prácu v AT, DE, FR, inde 700 EUR / mesiac.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- preprava a doručovanie expresných zásielok na území Bratislavy, SR a EU,
- triedenie, skenovanie, nakladanie, vykladanie zásielok v sklade.

- stabilná spoločnosť v oblasti dopravy a logistiky,
- možnosť vyššieho príjmu aj vďaka zahraničným cestám,
- žiadna práca na živnosť, ale pracovná zmluva,
- vrátane nároku na platenú dovolenku,
- stravenky v hodnote 4 EUR,
- okrem doručovania po Bratislave občas aj Európa, hlavne AT, DE, GB, PL a CZ,
- mladý, dynamický kolektív,
- udržiavaný a pravidelne obnovovaný vozový park.

- v žiadosti či životopise, prosím, aj s fotografiou, uveďte:
-- či spĺňate všetky požiadavky,
-- akú máte prax vo vedení motorového vozidla,
-- možný termín nástupu,
- vyhradzujeme si právo kontaktovať iba nami vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- vodičská prax,
- výborná znalosť ulíc a optimálnych dopravných trás v Bratislave,
- príjemné vystupovanie, zodpovednosť,
- výborná fyzická aj psychická kondícia, odolnosť,
- flexibilita a vysoké pracovné nasadenie,
- muž s vekom umožňujúcim občasnú manipuláciu aj s 30-40 kg zásielkami,
- schopnosť a ochota prispôsobiť sa,
- bezúhonnosť, čistý odpis z registra trestov.

SKYNET WORLDWIDE EXPRESS
- www.skynet.sk
- medzinárodná expresná kuriérska sieť,
- viac ako 6.000 zamestnancov po celom svete,
- založená v roku 1972, v SR od r. 2004,
- poskytuje kuriérske služby vo viac ako 1000 kanceláriách,
- doručuje zásielky do viac ako 200 krajín všetkých kontinentov,
- ročne prepraví milióny zásielok,
- okrem expresného doručovania zásielok po EU a svete, doručuje taktiež zásielky v rámci Slovenska a Bratislavy.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Stará Vajnorská 15
83104 Bratislava

Kontakt

ID: 2771680   Dátum zverejnenia: 25.8.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Čistá mzda aj s diétami vychádza cca 1000 EUR / mesiac. Základná mzda od 8,72 EUR / hod. za prácu v AT, DE, FR, inde 700 EUR / mesiac.