Full Stack Developer - React, TypeScript, Node.js - vývoj Geografických informačných systémov (GIS)

SKYMOVE s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
20 - 30 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme React / Node.js programátora / programátorku na dlhodobú spoluprácu v oblasti vývoja GIS softvéru. Pracovať môžeš kľudne z domu, ale radi ťa občas uvidíme aj osobne. Prioritne budeš pracovať na frontende (React), ale mal by si mať skúsenosti aj s vývojom na backende (Node.js). Viac informácii o tom čo robíme nájdeš na www.skymove.sk.

Home office, Flexibilný pracovný čas

Informácie o výberovom konaní

viac informácií na osobnom pohovore

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT, geoinformatika

Ostatné znalosti

React - Pokročilý
NodeJS - Základy
TypeScript - Základy
SQL - Mierne pokročilý
GIT - Základy

Výhodou je znalosť GraphQL, OpenLayers, Docker, skúsenosť s implementáciou mapových služieb (WMS, WMTS, WFS a pod), Google Cloud Platform, skúsenosť s GIS, chuť učiť sa a byť spoľahlivý.

Spoločnosť SKYMOVE s.r.o. poskytuje komplexné služby v oblasti priestorových údajov, od ich zberu, analýzy až po vývoj geoinformatického softvéru. Viac informácii o tom čo robíme nájdeš na www.skymove.sk.
ID: 4319268  Dátum zverejnenia: 21.8.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 20 EUR/hod.