Nástrojár - Brno, nástupní bonus 30000 CZK

SKY SELECT INT.

Místo práce
Brno, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
Ihned, dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
1 500 - 2 000 EUR/měsíc• nástupní mzda 36 000 Kč až 60 000 Kč podle vašich zkušeností • náborový příspěvek 30 000Kč • příspěvek na relokaci 50 000Kč • příplatky za směny, produktivitu • 13. plat

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Příprava lisovacích nástrojů postupových lisů do výroby - broušení střižných částí, přestavby nástrojů
Opravy a seřízení dílců nástroje na základě zkušeností z výroby
Měření a kontrola dílů, provádění korekcí podle výkresové dokumentace
Práce s výkresovou dokumentací, zápis naměřených hodnot do výrobní dokumentace.

Zaměstnanecké výhody, benefity

• nástupní mzda 40 000 Kč až 60 000 Kč podle vašich zkušeností
• náborový příspěvek 30 000Kč
• příspěvek na relokaci 50 000Kč
• příplatky za směny, produktivitu
• 13. plat
• každoroční navyšování mzdy dle hodnocení vašeho pracovního chování a pracovních výsledků
• 5 týdnů dovolené
• závodní stravování
• pracovní smlouva na dobu neurčitou

Informace o náboru

směný provoz 12 hodin, cca 15 pracovních směn v měsící

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

výroba elektrokomponent pro automobily, kabely, konektory, rozvodnice
v nich jsou osazeny kontakty vyráběné na postupových lisech, pro které budete připravovat lisovací nástroje

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Vzdělání v oboru

strojírenství, nástrojař, seřizovač

Praxe na pozici/v oblasti

nástrojář - seřizovač

Počet let praxe

5

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Vzdělání technického směru je výhodou, ale není podmínkou
Praxe na pozici nástrojář či seřizovač postupových lisů je nutná
Manuální zručnost a pečlivost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

SKY SELECT INT., s.r.o. je personálně - poradenská společnost s dlouholetou zkušeností v obsazování zejména specializovaných technických a manažerských pozic v oblasti průmyslu.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4106023  Dátum zverejnenia: 18.6.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/měsíc