Key Account Manager - Technical Sales Engineer pro Slovensko, průmyslová těsnění

SKY SELECT INT.

Místo práce
Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Prešovský kraj (Práce vyžaduje cestování)
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
dohodou
Základní složka mzdy (brutto) a další odměny
2000-3000 Eur

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Globální firma zabývající se vývojem a výrobou širokého spektra těsnění pro použití všude tak, kde je třeba těsnění pro plyn nebo kapalinu, hledá pro posílení svého týmu na Slovensku kandidáta na pozici

Key Account Manager - Sales Engineer / Obchodně- technický zástupce - poradce

Jde o práci pro firmu s desítkami tisíc zaměstnanců po celém světě, která je globální špičkou ve svém oboru, činnost vhodnou pro zkušené obchodníky s technickým vzděláním, kterým vyhovuje práce v prodeji a rádi řeší technické výzvy.

Vašimi úkoly bude:

• kompletní péče o stávající zákazníky a jejich rozvoj,prodej zákazníkům po celém Slovensku působících v různých odvětvích
• vyhledávání nových zákazníků/dlouhodobých projektů
• technická podpora zákazníků při řešení stávajících a nových projektů
• podpora obchodního oddělení při přípravě nabídek
• komunikace se specialisty skupiny na mezinárodní úrovni
• komunikace s kolegy uvnitř společnosti
• časté služební cesty v rámci SR

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
Velice pestrou činnost, práci napříč různými obory, která přináší neustále nové technické výzvy
Samostatnost
Home office, auto, telefon, notebook
Úvodní a další průběžná školení v zahraničí
Velmi dobrý fixní plat + bonusovou složku

Informace o náboru

Hledáme obchodníka - technika pro samostatnou práci, který zvládne týdně několik schůzek se zákazníky, výborně komunikuje, je dobrý organizátor

Jde o pestrou práci s různými zákazníky z různých odvětví, stále přinášející něco nového

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Mezinárodní společnost zabývající se vývojem a výrobou těsnění

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

Strojírenství, pneumatika, hydraulika, prodej, technika, stavba strojů, konstrukce

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

10

Osobnostní předpoklady a dovednosti

VŠ vzdělání technického zaměření - strojírenství, pneumatika, hydraulika, konstrukce strojů a zařízení,...

Aktivní znalost angličtiny pro jednání v zahraničí a práci s technickou dokumentací je podmínkou

ŘP sk. B, ochota cestovat včetně pobytů v zahraničí

Velmi dobré komunikační dovednosti a zájem o práci v prodeji

Technika jako koníček

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

SKY SELECT INT., s.r.o. je personálně - poradenská společnost s dlouholetou zkušeností v obsazování zejména specializovaných technických a manažerských pozic v oblasti průmyslu.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Adresa společnosti

SKY SELECT INT., s.r.o.
Česká 1
60200 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Ing. Zdeněk Hladil
Tel.: +420731501731
E-mail: poslat životopis
ID: 3594138   Dátum zverejnenia: 5.2.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   2000-3000 Eur