Technical Sales Engineer / Obchodně - technický zástupce pro Slovensko

SKY SELECT INT.

Trenčianský kraj, Trnavský kraj, Nitranský kraj (Práce vyžaduje cestování)
plný úvazek
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
2 500 EUR/měsíck uvedené základní mzdě odpovídajícím vašim zkušenostem náleží 13. plat, roční bonus, a odměny dle dosažených výsledků

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Globální firma zabývající se vývojem a výrobou širokého sortimentu těsnění pro použití všude tam, kde je třeba utěsnit plyn nebo kapalinu, hledá posilu svého obchodního týmu na Slovensku na pozici

TECHNICAL SALES ENGINEER / OBCHODNĚ TECHNICKÝ ZÁSTUPCE - poradce

Jde o práci pro firmu s desítkami tisíc zaměstnanců po celém světě, která je globální špičkou ve svém oboru, na Slovensku má své přímé zastoupení. Zákazníky společnsoti jsou průmyslové podniky vyrábějící různá technická zařízení, hledaný obchodník komunikuje s technickými specialisty z oblasti vývoje, konstrukce, údržby.
Práce je vhodná pro zkušené obchodníky se technickým vzděláním, kterým vyhovuje práce v prodeji a rádi přitom řeší technické výzvy při aplikaci produktů pro konkrétní zákaznické aplikace. Vztah k oblasti těsnění, penumatiky, hydrauliky, návrhům strojů, tehnických zařízení bude velkou výhodou.

Vašimi úkoly bude:

• kompletní péče o stávající zákazníky a jejich rozvoj, prodej řešení na míru zákazníkům po celém Slovensku působících v různých odvětvích
• vyhledávání nových zákazníků/dlouhodobých projektů
• technická podpora zákazníků při řešení stávajících a nových projektů
• podpora obchodního oddělení při přípravě nabídek, ceníků, smluv
• komunikace se specialisty skupiny na mezinárodní úrovni
• komunikace s kolegy uvnitř společnosti
• časté služební cesty v rámci SR převážně západní část Slovenska

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
Velice pestrou činnost, práci napříč různými obory, která přináší neustále nové technické výzvy
Samostatnost
Home office, auto, telefon, notebook
Úvodní a další průběžná školení v zahraničí
Velmi dobrý fixní plat + bonusovou složku

Informace o náboru

Hledáme obchodníka - technika pro samostatnou práci, který zvládne týdně několik schůzek se zákazníky, výborně komunikuje, je dobrý organizátor, nevadí mu obchodní administrativa

Jde o pestrou práci s různými zákazníky z různých odvětví stále přinášející něco nového

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Mezinárodní společnost zabývající se vývojem a výrobou těsnění

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

Strojírenství, pneumatika, hydraulika, prodej, technika, stavba strojů, konstrukce, těsnění

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

5

Osobnostní předpoklady a dovednosti

VŠ vzdělání technického zaměření - strojírenství, pneumatika, hydraulika, konstrukce strojů a zařízení,...

Aktivní znalost angličtiny pro jednání v zahraničí a práci s technickou dokumentací je podmínkou

ŘP sk. B, ochota cestovat včetně pobytů v zahraničí

Velmi dobré komunikační dovednosti a zájem o práci se zákazníky, kde partneři na straně zákazníků jsou techničtí specialisté

Technika jako koníček

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

SKY SELECT INT., s.r.o. je personálně - poradenská společnost s dlouholetou zkušeností v obsazování zejména specializovaných technických a manažerských pozic v oblasti průmyslu.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3594138  Dátum zverejnenia: 10.10.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/měsíc