Programátor robotů/Programátor robotov

SKY SELECT INT.

Místo práce
Slovenská republika (Práce vyžaduje cestování)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Programování a uvádění robotů do provozu u zákazníků po celé Slovenské republice. K zákazníkům vyjíždí programátoři z místa bydliště, firma umožňuje home-office.
Zaučení obsluhy robotů, ale občas také základní servisní úkony - výměna oleje apod.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Perspektivní zaměstnání a zázemí celosvětově úspěšného výrobce robotů
Úvodní zaškolení a zapracování
Neustálý profesní růst, pravidelná odborná školení
5 týdnů dovolené
Služební auto, notebook, mobilní telefon i k soukromým účelům
Výborné platové ohodnocení
Firemní benefity, 13. a 14. plat

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Slovenská pobočka předního světového výrobce robotů známé značky hledá pro posílení svého týmu kandidáta na pozici Programátor robotů.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

elektrotechnika, robotika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Je žádoucí zkušenost s programováním robotů a platná vyhláška elektro.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

SKY SELECT INT., s.r.o. je personálně - poradenská společnost s dlouholetou zkušeností v obsazování zejména specializovaných technických a manažerských pozic v oblasti průmyslu.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3519410  Dátum zverejnenia: 18.10.2018