Konštruktér robotizovaných systémov

SKY SELECT INT.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
2000 - 2500€ podľa skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vašou úlohou bude
V spolupráci so zákazníkom príprava technickej špecifikácie zariadenia, ktoré potrebuje zákazník, napríklad zváracie linky, zváracie bunky, manipulačné zariadenia s robotmi...
Návrh základnej koncepcie zariadení
Vypracovávanie technickej dokumentácie - 3D, výkresová dokumentácia,

Ponúkame:
Prácu pre úspešnú medzinárodnú firmu, ktorej aktivity na Slovensku rýchlo rastú
Príležitosť k odbornému rastu s dlhodobou perspektívou
pružná pracovná doba

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Medzinárodná spoločnosť zaoberajúca sa dodávkami výrobných robotizovaných systémov a robotických buniek na kľúč, dôležitý partner svetových výrobcov robotov a prvkov priemyselnej automatizácie

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Robotika, Automatizácia, Strojárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Aspoň 3 roky prax v konštrukcii výrobných systémov s robotmi, robotizovaných výrobných buniek

Znalosť nástrojov 3D konštrukcii a prácu s dokumentáciou - Solid Edge, Teamcenter, Process Simulate alebo iných podobných systémov

VŠ/SŠ vzdelanie technického zamerania

Znalosť AJ na prácu s dokumentáciou

technické myslenie, samostatnosť

Sky Select Int. je tým zkušených konzultantů z oblasti personálního poradenství

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
ID: 3507961  Dátum zverejnenia: 30.4.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2000 - 2500€ podľa skúseností