Technical Sales Engineer / technicko - obchodní zástupce pro Slovensko

SKY SELECT INT.

Místo práce
Žilinský kraj (Práce vyžaduje cestování)
plný úvazek
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
2000-3000 Eur

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Technické poradenství a prodej produktů zákazníkům po celém Slovensku - zákazníci jsou společnosti zabývající se vývojem a výrobou produktů, kde jsou použity pneumatické a hydraulické komponenty - tj. řada různých odvětví.

Práce se stávající skupinou zákazníků v rámci celého Slovenska a její další rozvoj
Analýza potřeb zákazníka a doporučení nejvhodnějšího řešení a volba vhodného produktu pro konkrétní zákaznickou aplikaci
Spolupráce s technickými specialisty - aplikačními inženýry na nalezení řešení a přípravě nabídky vystihují potřebu zákazníka
Při práci s mezinárodními zákazníky spolupráce s kolegy z jiných zemí

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
Práci pro firmu s desítkami tisíc zaměstnanců po celém světě, která je globální špičkou ve svém oboru
Obchodně - technickou činnost vhodnou pro ty, kdo rádi komunikují a řeší technické úkoly
Samostatnost
Home office, auto, telefon, notebook
Úvodní a další průběžná školení v zahraničí
Velmi dobrý fixní plat + bonusová složka

Informace o náboru

Hledáme technika, který se nebojí prodávat a zvládne týdně několik schůzek se zákazníky , kteří očekávají technické poradenství pro volbu vhodného produktu už ve fázi vývoje - jednání s techniky, konstruktéry, vývojáři
Jde o pestrou práci s různými zákazníky z různých odvětví, stále přinášející něco nového

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Mezinárodní společnost zabývající se vývojem a výrobou desítek tisíc komponent pro oblast hydrauliky a pneumatiky včetně řešení na míru zákazníkům

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

Strojírenství, pneumatika, hydraulika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

5

Osobnostní předpoklady a dovednosti

VŠ vzdělání technického zaměření - strojírenství, pneumatika, hydraulika, konstrukce strojů a zařízení,...
Angličtina pro jednání v zahraničí a práci s technickou dokumentací
ŘP sk. B, ochota cestovat včetně pobytů v zahraničí
Velmi dobré komunikační dovednosti a zájem o práci v prodeji
Technika jako koníček

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

SKY SELECT INT., s.r.o. je personálně - poradenská společnost s dlouholetou zkušeností v obsazování zejména specializovaných technických a manažerských pozic v oblasti průmyslu.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3420423  Dátum zverejnenia: 11.1.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2000-3000 Eur