Reagujte bez životopisu

Skladník v jednozmennej prevádzke - Šamorín

SKY Medical, a.s.

Miesto práce
Šamorín
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
900 - 1 150 EUR/mesiaczákladná mzda 900-940 EUR/mesiac + ďalšie mesačné bonusy do 150 € výkonnostný bonus, osobné ohodnotenie + €60 mesačný dochádzkový bonus + koncoročná prémia

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca na jednu zmenu (7:30 – 16:00)
- príjem, evidencia a expedícia tovaru
- balenie, označovanie, uskladňovanie a inventarizácia tovaru
- manipulácia s tovarom manuálne a pomocou VZV

- práca na jednu zmenu
- čisté a kľudné pracovisko
- stabilné pracovné miesto v zdravotníckej výrobe
- káva a pitný režim zdarma
- príspevok na stravu: 2.50Eur za odpracovaný deň

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2021 (ostáva ešte 25 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

3

ochota pracovať a učiť sa nové veci
poriadkumilovnosť, flexibilita, samostatnosť
opravnenie na VZV podmienkou
prax v sklade 3 roky podmienkou

Sky Medical a.s. je technologický startup, ktorý sa zaoberá výlučne zdravotníckými pomôckami. Spoločnosť pôsobí v oblasti výroby jednorazových zdravotníckych pomôcok a poskytovania poradenských služieb v oblasti podnikania na trhu so zdravotníckymi pomôckami. Sky Medical a.s. je multikultúrna spoločnosť so zahraničným kapitálom. V spoločnosti vládne neformálna atmosféra čo vytvára predpoklad vybudovania mladého dynamického tímu ľudí, ktorých práca baví. Od členov nášho tímu očakávame kreativitu, nadšenie a samostatné myslenie.
Ak ťa baví kreatívna práca s inovatívnymi technológiami v zriedkavej pre Slovensko oblasti podnikania a neobmedzenými možnosťami osobného rozvoja, tento job je ideálny pre teba!
www.med-sky.com

Vicenzy 24
93101 Šamorín

Kontakt

Kontaktná osoba: Janka Gabauerová
Tel.: +421312851702
E-mail: poslať životopis
Na to, aby ste reagovali na túto ponuku, nepotrebujete životopis. Stačí, keď pošlete žiadosť.Poslať žiadosť spoločnosti
ID: 4072073  Dátum zverejnenia: 30.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac