Supervízor kvality

SKY Medical, a.s.

Miesto práce
Vicenzy 24, 93101 Šamorin, Dunajská Streda
Termín nástupu
01.04.2018
Ponúkaný plat (brutto)
1600

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Príprava a udržiavanie dokumentácie SMK v spoločnosti,
- Plánovanie, vykonávanie interných auditov a monitoring činností po auditoch,
- Príprava a koordinácia externých auditov v spoločnosti,
- Koordinácia procesov zlepšovania,
- Zodpovednosť za procesy validácie a kalibrácie,
- Koordinácia zákazníckych reklamácií,
- Vývoj a implementácia programu zabezpečovania kvality dodávateľov,
- Vedenie tímu kontrolórov kvality,
- Služobné cesty cca 20%.

• Práca v novo vytvorenom dynamickom time medzinárodnej spoločnosti
• Táto pozícia ponúka ďalšie možnosti profesného rastu na pozíciu Manažér kvality.
• Finančné odmeny podľa výsledkov
• Odborné vzdelávanie
• Flexibilný pracovný čas
• Mobílný telefón
• Jednorázové príspevky (pri uzavretí sobáša, narodení dieťaťa, atď)

Do nášho tímu hľadáme všestranného a zanieteného kvalitára, ktorý hľadá možnosti realizácie v novej rýchlo rastúcej spoločnosti. Táto pozícia ponúka ďalšie možnosti profesného rastu na pozíciu Manažér kvality. Na tejto pozícii v plnej miere využijete ako technické, tak aj organizačné schopnosti, získate možnosť vybudovať vlastný tím kontrolórov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Inžinierstvo kvality, technické zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Počet rokov praxe

2

Technické myslenie, osobná angažovanosť, samostatnosť, zodpovednosť, spoľahlivosť, proaktívny prístup k riešeniu problémov, schopnosť viesť menší tím pracovníkov, komunikačná znalosť anglického jazyka (na dennej báze). Pochopenie princípov manažérstva kvality a kontinuálneho zlepšovania podmienkou. Skúsenosti v oblasti inžinierstva kvality veľkou výhodou.

Sky Medical a.s. je technologický startup, ktorý sa zaoberá výlučne zdravotníckými pomôckami. Spoločnosť pôsobí v oblasti výroby jednorazových zdravotníckych pomôcok a poskytovania poradenských služieb v oblasti podnikania na trhu so zdravotníckymi pomôckami. Sky Medical a.s. je multikultúrna spoločnosť so zahraničným kapitálom. V spoločnosti vládne neformálna atmosféra čo vytvára predpoklad vybudovania mladého dynamického tímu ľudí, ktorých práca baví. Od členov nášho tímu očakávame kreativitu, nadšenie a samostatné myslenie.
Ak ťa baví kreatívna práca s inovatívnymi technológiami v zriedkavej pre Slovensko oblasti podnikania a neobmedzenými možnosťami osobného rozvoja, tento job je ideálny pre teba!
www.med-sky.com

Adresa spoločnosti

Sky Medical a.s.
Vicenzy 24
93101 Šamorin
ID: 3262242   Dátum zverejnenia: 6.12.2017