Supervízor kvality

SKY Medical, a.s.

Miesto práce
Vicenzy 24, 93101 Šamorin, Dunajská Streda
Termín nástupu
01.04.2018
Ponúkaný plat (brutto)
1600

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Príprava a udržiavanie dokumentácie SMK v spoločnosti,
- Plánovanie, vykonávanie interných auditov a monitoring činností po auditoch,
- Príprava a koordinácia externých auditov v spoločnosti,
- Koordinácia procesov zlepšovania,
- Zodpovednosť za procesy validácie a kalibrácie,
- Koordinácia zákazníckych reklamácií,
- Vývoj a implementácia programu zabezpečovania kvality dodávateľov,
- Vedenie tímu kontrolórov kvality,
- Služobné cesty cca 20%.

• Práca v novo vytvorenom dynamickom time medzinárodnej spoločnosti
• Táto pozícia ponúka ďalšie možnosti profesného rastu na pozíciu Manažér kvality.
• Finančné odmeny podľa výsledkov
• Odborné vzdelávanie
• Flexibilný pracovný čas
• Mobílný telefón
• Jednorázové príspevky (pri uzavretí sobáša, narodení dieťaťa, atď)

Do nášho tímu hľadáme všestranného a zanieteného kvalitára, ktorý hľadá možnosti realizácie v novej rýchlo rastúcej spoločnosti. Táto pozícia ponúka ďalšie možnosti profesného rastu na pozíciu Manažér kvality. Na tejto pozícii v plnej miere využijete ako technické, tak aj organizačné schopnosti, získate možnosť vybudovať vlastný tím kontrolórov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.1.2018 (ostáva ešte 49 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Inžinierstvo kvality, technické zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Počet rokov praxe

2

Technické myslenie, osobná angažovanosť, samostatnosť, zodpovednosť, spoľahlivosť, proaktívny prístup k riešeniu problémov, schopnosť viesť menší tím pracovníkov, komunikačná znalosť anglického jazyka (na dennej báze). Pochopenie princípov manažérstva kvality a kontinuálneho zlepšovania podmienkou. Skúsenosti v oblasti inžinierstva kvality veľkou výhodou.

Sky Medical a.s. je technologický startup, ktorý sa zaoberá výlučne zdravotníckými pomôckami. Spoločnosť pôsobí v oblasti výroby jednorazových zdravotníckych pomôcok a poskytovania poradenských služieb v oblasti podnikania na trhu so zdravotníckymi pomôckami. Sky Medical a.s. je multikultúrna spoločnosť so zahraničným kapitálom. V spoločnosti vládne neformálna atmosféra čo vytvára predpoklad vybudovania mladého dynamického tímu ľudí, ktorých práca baví. Od členov nášho tímu očakávame kreativitu, nadšenie a samostatné myslenie.
Ak ťa baví kreatívna práca s inovatívnymi technológiami v zriedkavej pre Slovensko oblasti podnikania a neobmedzenými možnosťami osobného rozvoja, tento job je ideálny pre teba!
www.med-sky.com

Adresa spoločnosti

Sky Medical a.s.
Vicenzy 24
93101 Šamorin

Kontakt

Kontaktná osoba: Pavel Grinshpun
Tel.: 0904244320
E-mail: poslať životopis
ID: 3262242   Dátum zverejnenia: 6.12.2017