Reagujte bez životopisu

Samostatná účtovníčka / účtovník

Skupina SPUR

Miesto práce
Kameničany 1, Kameničany
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 700 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Farma Kameničany, ktorá je súčasťou skupiny firiem SPUR, hľadá do nášho tímu kolegyňu/kolegu na pozíciu:

SAMOSTANÁ ÚČTOVNÍČKA / ÚČTOVNÍK

Náplň práce:

  • vedenie vybraných okruhov účtovníctva spoločnosti
  • stanovenie účtovnej metodiky v súlade s platnou legislatívou
  • spracovanie daňových priznaní a pridružených dokumentov (kontrolný výkaz k DPH, súhrnný výkaz DPH, účtovná závierka)
  • spolupráca s audítorom, úradmi, bankami
  • uzávierka, príprava podkladov pre audit
  • asistencia pri kontrolách zo štátnych inštitúcií
  • kompletné spracovanie miezd a súvisiacej agendy

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdelanie ekonomického smeru
  • prax na podobnej pozícii minimálne 5 rokov
  • znalosť komplexnej problematiky účtovníctva a daňovej legislatívy
  • samostatná užívateľská znalosť PC podmienkou; znalosť účtovného systému Pohoda výhodou
  • základná znalosť anglického jazyka výhodou
  • samostatný, zodpovedný a precízny prístup k práci

Ponúkame:

  • prácu v úspešnej a perspektívnej spoločnosti
  • odpovedajúce finančné ohodnotenie
  • mimoriadne odmeny, firemné benefity
  • firemné spoločenské a športové akcie i pre rodinných príslušníkov
  • podpora vzdelávania
  • nástup možný podľa dohody

Stravné lístky/príspevok na stravovanie

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Inzerujúca spoločnosť

Kontakt

Kontaktná osoba: Věra Šenkeříková
Tel.: +420724381996
E-mail: poslať životopis