Reagujte bez životopisu

Směnový stavbyvedoucí na projekt do Norska

Místo práce
Porsgrunn, Norsko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 85 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplň pracovní pozice:

  • Komunikace s investorem a objednatelem
  • Zajištění organizace pracoviště a zásobování
  • Zajištění plynulého chodu stavby, dodržení termínů a kvality staveb
  • Tvorba harmonogramu stavby
  • Práce s projektovou dokumentací
  • Kontrola kvality provedených prací
  • Spolupráce s realizačním týmem, hlavním stavbyvedoucím a vedoucím projektu
  • Zodpovědnost za dodržování technologických postupů, platných stavebních norem, ochrany životního prostředí

Vaše předpoklady:

  • SŠ/VŠ technického směru – stavební obory
  • Dobrá znalost angličtiny, norština nebo jiný severský jazyk výhodou
  • Požadovaná praxe v oboru – zkušenosti s realizací staveb
  • Orientace v technické dokumentaci
  • Práce s PC - MS Office na vyšší úrovni
  • Schopnost týmové spolupráce, efektivní komunikace
  • Analytické myšlení, pečlivost, spolehlivost, aktivní přístup, zodpovědnost

Co vám můžeme nabídnout:

  • Možnost pracovat v mezinárodním, dynamickém a mladém kolektivu v perspektivním oboru
  • Možnost získat zkušenosti na unikátním zahraničním projektu
  • Dlouhodobou perspektivu uplatnění a odborný růst
  • Chápeme, jak je důležité se neustále vzdělávat, a proto vám zajistíme potřebné kurzy a školení
  • Práci na plný úvazek s možností nástupu ihned
  • Letenky, ubytování, stravu hradí zaměstnavatel
  • Turnusovní 2+2
  • Norskou pracovní smlouvu a platové ohodnocení dle místních standardů
  • Přátelskou atmosféru budujeme mimo práci také na firemních akcích: sportovní hry, večírky, dobrovolnické akce
  • Pestrá pracovní náplň

Mohla by to být pozice pro vás?

Pokud máte zájem o výše uvedenou pracovní pozici a splňujete kvalifikační požadavky, prosím zašlete nám strukturovaný životopis.
Vaše nabídka bude vyhodnocena a v případě kladného posouzení budete zařazen/a do výběrového řízení.

Děkujeme Vám za Váš zájem o uplatnění v naší společnosti a těšíme se na případnou spolupráci.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Metrostav je spoločnosť s dlhoročnou a úspešnou históriou vo všetkých odboroch stavebníctva, za ktorou stojí predovšetkým práca našich ľudí. Medzi naše kľúčové odbory pôsobnosti patrí dopravné stavby, podzemné stavby, občianske stavby, vodohospodárske stavby, rovnako ako projekty pre priemysel a ekologické stavby, na verejné a súkromné investície.

Sme vyhľadávaným a stabilným zamestnávateľom, ktorý drží slovo.

Kontakt

Kontaktní osoba: Pavlína Dvorjak Schneiderová
E-mail: poslat životopis
ID: 4780024  Dátum zverejnenia: 8.3.2024  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 85 000 Kč/měsíc