Obsluha beton. finišerů a betonárek - stavební dělník (M/Ž) - práce v ČR

Místo práce
Bystrá 2243, Praha 9, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
1.5.2024
Mzdové podmínky (brutto)
35 000 - 45 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do dobře fungujícího týmu české stavební společnosti MI Roads a.s. (stavební společnost se zaměřením na segment silniční dopravní infrastruktury, která je členem skupiny Metrostav) hledáme nové kolegy (M/Ž) na pozici:

  • operátora betonářských finišerů - stavebního dělníka - pokládky monolitických cementobetonových konstrukcí, vozovek, manipulačních ploch a odvodnění
  • obsluhu mobilních betonárek - obsluha betonáren na výrobu směsí stmelených cementem pro monolitické cementobetonové konstrukce, vozovky, manipulační plochy a mechanicky zpevněné kamenivo

Jedná se o práci na stavbách po celé České republice, kde vám zajistíme ubytování.

Pokud máte za sebou již nějakou praxi v alespoň trochu příbuzných technických oborech, do specifik této práce vás rádi zaučíme.

Vaše předpoklady:
  • min. ukončené základní vzdělání nebo SOU
  • ochota pracovat v Čechách, být zaměstnancem české společnosti
  • praxe v příbuzném oboru je vítaná
  • řidičský průkaz sk. B, sk. C výhodou
  • strojní, jeřábnický nebo vazačský průkaz je výhodou
  • spolehlivost, zodpovědnost, nekonfliktní jednání
  • manuální a technická zručnost a ochota učit se nové věci

Místo pracoviště:
  • Stavby po celé České republice
  • Ubytování Vám zajistíme

Nástup je možný dohodou, ideálně co nejdříve.

V případě zájmu o výše uvedenou pracovní pozici, prosím zašlete nám životopis přes kontaktní formulář na této stránce, každému kandidátovi se ozveme.

Děkujeme vám za váš zájem o uplatnění v naší společnosti a těšíme se na spolupráci.

Zaměstnanecké výhody, benefity

  • jsme stabilní stavební společnost a jednička na českém trhu
  • pracujeme na prestižních stavebních projektech – buďte jejich součástí!
  • chápeme, jak je důležité se neustále vzdělávat, a proto vám zajistíme potřebné kurzy a školení
  • samozřejmostí jsou u nás benefity jako 5 týdnů dovolené, 2 dny zdravotního volna, stravenkový paušál nebo penzijní připojištění
  • jsme společensky odpovědná společnost – chráníme životní prostředí, podporujeme mladé talenty, jsme aktivní v dobročinných projektech (např. dárcovství krve, Cyklo handy maraton)
  • přátelskou atmosféru budujeme mimo práci také na firemních akcích: sportovní hry, večírky, dobrovolnické akce

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Jazykové znalosti

Český jazyk - Začátečník (A2) nebo Slovenský jazyk - Začátečník (A2)

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Sme členom Skupiny Metrostav a dcérskou spoločnosťou jednej z troch najväčších spoločností v stavebníctve v Strednej a Východnej Európe, a to českého Metrostavu. My síce nie sme začiatočníci, ale iba nedávno sme spojili tímy spoločností Metrostav Asfalt a Metrostav D4 (Cestné stavby). My, Metrostav DS, realizujeme na Slovensku malé i veľké dopravné stavby, ktoré budú užívať aj ďalšie generácie. Našimi cestami a mostami jednoducho spájame ľudí a robíme tak ich život lepším a pohodlnejším.

Kontakt

Kontaktní osoba: Kristýna Uxová
Tel.: +420607090912
E-mail: poslat životopis
ID: 4763428  Dátum zverejnenia: 15.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 35 000 Kč/měsíc