Strojník na kolesové rýpadlo

Miesto práce
Banskobystrický kraj, Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
2023-04-01
Mzdové podmienky (brutto)
6,5 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • riadenie, obsluhovanie a manipulovanie so zariadením,
  • zaisťovanie bezpečnosti zariadenia pri používaní, ale aj po použití,
  • vykonávanie základnej údržby a kontroly technického stavu zariadenia,
  • dodržiavanie BOZP,
  • vedenie evidencie o prevádzke zariadenia,
  • vykonávanie práce podľa pokynov priameho nadriadeného.

  • Stanete sa súčasťou tímu, ktorý sa podieľa na výstavbe kľúčovej infraštruktúry v SR,
  • Sme súčasťou Skupiny Metrostav, ktorá je najväčším stavebným koncernom v ČR,
  • Vašu prácu si vážime - za poctivú prácu Vám patrí poctivé finančné ohodnotenie,
  • Ponúkame širokú ponuku zamestnaneckých výhod, od tých bežných, ako je príspevok na stravovanie v hodnote 5,10E, 3 dni voľna navyše, nadštandardná lekárska prehliadka, príspevok do DDS III. piliera, príjemné pracovné prostredie, kariérny rast, radi utužujeme tímového ducha na firemných akciách...,
  • Dbáme na to, aby naši zamestnanci mali kvalitné pracovné pomôcky, ktoré uľahčujú prácu a zároveň spĺňajú podmienky bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

C

  • strojnícky preukaz Lopatové rýpadlá na kolesovom podvozku

Sme členom Skupiny Metrostav a dcérskou spoločnosťou jednej z troch najväčších spoločností v stavebníctve v Strednej a Východnej Európe, a to českého Metrostavu. My síce nie sme začiatočníci, ale iba nedávno sme spojili tímy spoločností Metrostav Asfalt a Metrostav D4 (Cestné stavby). My, Metrostav DS, realizujeme na Slovensku malé i veľké dopravné stavby, ktoré budú užívať aj ďalšie generácie. Našimi cestami a mostami jednoducho spájame ľudí a robíme tak ich život lepším a pohodlnejším.

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Veronika Šavlová
E-mail: poslať životopis
ID: 4538802  Dátum zverejnenia: 15.3.2023  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 6,5 EUR/hod.