Stavbyvedúci (dopravné stavby)

Miesto práce
Banská Bystrica
2 000 EUR/mesiac+ variabilná zložka mzdy. Výška základnej mzdy definitívne záleží od skúseností a znalostí kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si skúsený stavbár, ktorý zvláda riadiť tím ľudí a subdodávateľov? Si odborník na dopravné stavby, máš minimálne 3 roky skúseností s výstavbami a rekonštrukciami mostov, či líniovými stavbami? Máš prehľad o ekonomike projektu a vieš si poradiť s nečakanými situáciami za každých okolností? Si náš človek!

Čo Vás u nás čaká:

  • dohliadanie na dodržiavanie správnych technologických postupov na stavbe
  • dohliadanie na plnenie harmonogramu a priebehu stavebných prác v aktuálnej fáze sa jedná hlavné o zemné práce, prekládka sietí...
  • pripravovanie podkladov pre fakturáciu
  • skrátka potrebujeme, aby ste mal/a o všetkom prehlaď a aby sme my vedeli, že je stavba v dobrých rukách.

Táto pozícia je vhodná pre skúseného stavbára, ktorý zvládne riadiť tím ľudí i subdodávateľov, je odborník na dopravné stavby má skúsenosť so zemnými prácami, má prehlaď o ekonomike projektu a vie si vždy poradiť. Naše stavebné zákazky totiž obvykle majú väčší rozsah, a to vyžaduje vyššiu úroveň seniority než u malých zákaziek.

  • Stanete sa súčasťou tímu, ktorý sa podieľa na výstavbe kľúčovej infraštruktúry v SR
  • Sme súčasťou Skupiny Metrostav, ktorá je najväčším stavebným koncernom v ČR
  • Vašu prácu si vážime – za poctivú prácu Vám patrí poctivé finančné ohodnotenie
  • Ponúkame širokú ponuku zamestnaneckých výhod, od tých bežných, ako je príspevok na stravovanie v hodnote 5,10E , 3 dni voľna navyše, nadštandardná lekárska prehliadka, príspevok do DDS III. piliera, príjemné pracovné prostredie, možnosť sebarealizácie v rámci veľkých dopravných projektov, radi utužujeme tímového ducha na firemných akciách a iné benefity (firemné auto, mobil, PC technika, multisport karta,... )
  • Dbáme na to, aby naši zamestnanci mali kvalitné pracovné pomôcky, ktoré uľahčujú prácu a zároveň spĺňajú podmienky bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Dopravné staviteľstvo

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Základy

Počet rokov praxe

2

  • zakladáme si na vysokej miere odbornosti, hľadáme stavbyvedúceho s autorizáciou a osvedčením Dopravné stavby (ideálne s kategóriou mosty)
  • nie je to štartovná pozícia, prax v realizácii dopravných stavieb je nutná
  • neobídeš sa bez skúseností s riadením ľudí, práca je náročná na komunikáciu, rýchle rozhodovanie a organizačné schopnosti - skoordinovať toto všetko vyžaduje vnútornú disciplínu a dôslednosť
  • určite budeš potrebovať počítačovou gramotnosť (bez administratívy to dnes bohužiaľ nejde)

Sme členom Skupiny Metrostav a dcérskou spoločnosťou jednej z troch najväčších spoločností v stavebníctve v Strednej a Východnej Európe, a to českého Metrostavu. My síce nie sme začiatočníci, ale iba nedávno sme spojili tímy spoločností Metrostav Asfalt a Metrostav D4 (Cestné stavby). My, Metrostav DS, realizujeme na Slovensku malé i veľké dopravné stavby, ktoré budú užívať aj ďalšie generácie. Našimi cestami a mostami jednoducho spájame ľudí a robíme tak ich život lepším a pohodlnejším.

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Veronika Šavlová
E-mail: poslať životopis