HR špecialista junior

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď
1 200 EUR/mesiaca vyššie podľa rozsahu skúseností + mesačné prémie + ročné prémie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Metrostav Slovakia je stavebná spoločnosť s dlhoročnou a úspešnou históriou, najmä v pozemnom staviteľstve a v developmente. Patrí do skupiny Metrostav - najväčšieho českého stavebného koncernu.
Metrostav Slovakia v súčasnosti posilňuje svoju pozíciu na Slovensku, rastie obratovo aj personálne. Ponúkame jedinečnú príležitosť byť pri našom raste, profesionálne rásť a zrealizovať projekty, na ktoré budete hrdí. Sme vyhľadávaným a silným zamestnávateľom, ktorý drží svoje slovo. Máme chuť a energiu niečo dokázať, pokiaľ ste rovnako nastavení, radi Vás privítame v tíme.

Hľadáme nového kolegu alebo kolegyňu, ktorého hlavnou úlohou bude kompletne zabezpečovať personálnu agendu pre približne 200 zamestnancov.

  • Zabezpečovanie procesu nástupu a adaptácie nových zamestnancov
  • Zodpovednosť za pracovno-právnu agendu od nástupu až po ukončenie pracovného pomeru
  • Sledovanie a spracovanie všetkých zmien zamestnancov (materské, zmeny pozície, zmeny miezd, zmena adresy atď.)
  • Správa dochádzkového systému
  • Poskytovanie podpory zamestnancom v HR otázkach
  • Reporting
  • Implementácia rôznych personálnych projektov v spolupráci s centrálou spoločnosti

Spolupracovať budete s personálnym manažérom a spolu s kolegami budete pôsobiť v tíme na HR oddelení.
Sme aktívne a živé HR oddelenie, ktoré stretáva kolegov osobne a nepresúva iba čísla v systéme.
Ak si myslíte, že hľadáme práve Vás, dajte nám o sebe vedieť a staňte sa súčasťou nášho rozširujúceho sa tímu.
Tešíme sa na Vás!

Čo vám za to všetko môžeme ponúknuť my:
Kombinácia stability a istoty, a pritom priestor a príležitosti v rozvíjajúcej sa spoločnosti
Možnosť vidieť výsledok vo forme zrealizovaných projektov, ktoré majú zmysel
Firemnú kultúru 4. najlepšej spoločnosti v stavebníctve za rok 2021 v ankete “Najzamestnávateľ roka“
Chápeme, aké dôležité je neustále udržiavanie a rozširovanie vašich odborných znalostí, a preto vám poskytneme potrebné kurzy a školenia
Samozrejmosťou sú benefity ako Multisport karta, 2 dni sick days, finančný príspevok na stravu vo výške 3,80 Eur alebo gastrolístky v hodnote 4,50 Eur aj v čase čerpania dovolenky
Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
Taktiež Vám vieme poskytnúť pracovné voľno nad rámec zákonníka práce v určitých životných situáciách (svadba, promócie a iné)
Príspevok pri narodení dieťaťa alebo v prípade dlhodobej choroby
Za odporučenie kolegu Vás u nás čaká odmena
Za dlhoročnú lojálnosť sa Vám poďakujeme aj inak ako slovne:-)
V prípade ťažkých životných situácií Vám poskytneme pomocnú ruku

Priateľskú atmosféru budujeme aj mimo práce. Stretávame sa na firemných spoločenských a športových akciách (turistika, vianočný bowling, cyklo teambuilding, lyžovačka, vianočná kapustnica a iné).
U nás držíme spolu, podporujeme sa a pomáhame si navzájom. Sú to práve dobré vzťahy, vďaka ktorým zvládame aj náročnejšie situácie

Informácie o výberovom konaní

V prípade Vášho záujmu nám prosím zašlite Váš životopis.
Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, personálny manažment, psychológia

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Aktívna práca s MS Office na dennej báze a nielen na úrovni "bunka plus mínus" ( Excel, Word).
Znalosť systému EGJE je výhodou.
Ste otvorený/á zmenám a zefektívňovaniu procesov.
Máte pozitívny prístup k ľuďom a k riešeniu rôznych úloh.
Ste plne samostatná personalistka.
Vašou silnou stránkou je orientácia na detail a dôsledné plnenie termínov.

Sme dcérskou spoločnosťou českého Metrostavu a členom Skupiny Metrostav so zameraním na pozemné staviteľstvo a development na slovenskom trhu, na ktorom pôsobíme od roku 1997. Sme stabilná a univerzálna stavebná spoločnosť so schopnosťou realizovať veľké a zložité projekty.

Medzi naše kľúčové zručnosti patria bytové a občianske stavby, ďalej priemyselné a ekologické stavby, pre verejných a súkromných investorov.

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Nikola Píšová
E-mail: poslať životopis
ID: 4369159  Dátum zverejnenia: 29.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac