1 150 EUR

Verejný hygienik / Zdravotná sestra - zástup za materskú dovolenku (pozícia vhodná aj pre absolventa)

Miesto práce
Levice
Termín nástupu
01.12.2019
Celková mzda (brutto)
1 150 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

•Podieľať sa aktívne na vývoji a riadení efektívnych programov pre zdravie a duševnú pohodu, ktoré spĺňajú všetky právne/regulačné požiadavky a súvisiace štandardy GSK, čo zahŕňa: Ergonómiu a ľudské faktory, odolnosť a mentálne zdravie, Zdravé pracovné prostredie a EHS aspekty absencie zamestnancov
•Koordinovať pracovných lekárov a koordinovať program zdravotných kontrol zamestnancov
•Podieľať sa na implementácii a dosahovaní EHS cielov v rámci internej štruktúry GSK
•Koordinovať pracovných lekárov tak, aby poskytovali efektívne programy pre zdravie a duševnú pohodu
•Dohliadať na miestnosť prvej pomoci tak, aby bola čistá a uprataná a zároveň náležite vybavená zdravotníckymi potrebami
•Sledovať a koordinovať program zdravotných kontrol pred prijatím do zamestnania tak, aby sa prípadné zdravotné problémy včas identifikovali a ohlásili manažérom zodpovedným za prijímanie personálu
•Riadiť informácie o zdraví zamestnancov tak, aby sa mohli údaje okamžite posúdiť, bezpečne zachytiť, pričom sa zabezpečí dôvernosť informácií o pacientovi a so záznamami o zdravotnom stave zamestnanca sa bude zaobchádzať v súlade s regulačnými požiadavkami, štandardmi spoločnosti GSK a osvedčenými postupmi
•Koordinovať dohľad nad zdravím tak, aby boli hodnotenia naplánované a dokončené v súlade so stratégiou závodu a štandardmi spoločnosti GSK
•Komunikácia výsledkov hodnotení nadriadenému zamestnancov
•Poskytovať poradenstvo a informácie zamestnancom ohľadom osobného zdravia, napríklad pomocou kampaní v forme plagátov, a priamou komunikáciou s nimi
•Implementácia GSK vzdelávacích programov o zdraví a duševnej pohode v špecifických oblastiach, akými sú napr. skončenie s fajčením, zneužívanie alkoholu a zdravé stravovacie návyky
•Monitorovať efektivitu programu pre zdravie a duševnú pohodu pomocou kľúčových ukazovateľov výkonnosti, kontrol, auditov a kontaktu so zamestnancami
•Koordinácia vakcinačného programu závodu
•Poskytovať poradenstvo používateľom respirátorov (testovanie vhodnosti určitého typu respirátora) týkajúcich sa používania respirátorov
•Poskytovať poradenstvo týkajúce sa používania osobných ochranných pracovných pomôcok (OOPP)
•Vytvárať a následne viesť interné školenia prvej pomoci a poskytovať pohotovostnú starostlivosť v prípade potreby
•Vykonávať úlohy doporučené kvalifikovaným priemyselným hygienikom
•Vykonávať audit na úrovni L1 – L2

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

od 1.150 € / mesačne, seniorita kandidáta bude zohľadnená v pracovnej ponuke + ročný bonus na základe plnenia cieľov spoločnosti

- Motivujúci ročný bonus
- 2 x ročne doplnkové mzdové plnenie - 13. a 14. plat (pri splnení stanovených cieľov)
- 2 x ročne Príspevok na relax vo výške prislúchajúcej danej pozícii
- Príspevok na dopravu
- Príspevok na presťahovanie sa do okresu Levice (1500€), pri zmene trvalého alebo prechodného pobytu
- Príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie alebo životné poistenie
- Mimoriadne voľno pri dôležitých životných udalostiach nad rámec zákona (napr. vlastná svadba zamestnanca - 2 dni platené voľno)
- Po 2 rokoch zotrvania vo firme príspevok na rekreáciu
- Stravovanie v priestoroch závodu (zamestnanec si dopláca 0.66€)
- Pitný režim zdarma (voda, čaj a rôzne druhy kávy)
- Program preventívnej zdravotnej starostlivosti - očkovanie detí aj dospelých, preventívne prehliadky zamerané napr. na srdcovocievne ochorenia, diabetes, odvykanie od fajčenia, kontrolné vyšetrenia na rakovinu a štandardné preventívne vyšetrenia
- 4 x do roka balíček zubných pást z nášho portfólia ZDARMA

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.11.2019 (ostáva ešte 13 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

•Certifikát z ošetrovateľstva / Diplom z ošetrovateľstva
•Stredoškolské / Vysokoškolské vzdelanie
•Kvalifikácia verejného hygienika
•MS Office (Word, Excel, Powerpoint)
•Skúsenosti s riadením programu ochrany zdravia pri práci
•Predchádzajúce skúsenosti s vytváraním projektového manažmentu pre spoločnosť (výhodou)
•Vynikajúce interpersonálne, komunikačné a vyjednávacie zručnosti
•Plánovacie a organizačné zručnosti
•Výkonný v oblasti školiacich techník, plánovania a dodávok
•Ochotný učiť a školiť sa v programoch zdravia pri práci, ako napríklad v ergonómii a posudzovaní zvuku

Profil Skupiny GSK
GSK (GlaxoSmithKline) je globálna vedecky orientovaná farmaceutická spoločnosť, ktorá pôsobí vo viac ako 115 krajinách sveta. Jej poslaním je zlepšovať kvalitu ľudského života tým, že umožňujeme ľuďom žiť aktívnejšie, cítiť sa lepšie a žiť dlhšie. Zameriava sa na vývoj nových produktov, ktoré zlepšujú život a zdravie ľudí. Globálne vytvára aj pridanú hodnotu v ekonomických a sociálnych sférach krajín, v ktorých pôsobí. GSK vyvíja, vyrába a poskytuje širokú škálu inovatívnych výrobkov zdravotnej a osobnej starostlivosti.
Hodnotami GSK sú transparentnosť, integrita, úcta k ľuďom a orientácia na pacienta.

GSK sa zameriava na:
• Lieky na liečbu širokej škály ochorení
• Vakcíny pre deti a dospelých, ktoré chránia pred infekčnými chorobami
• Spotrebné výrobky dostupné v predajniach a lekárňach

GSK na Slovensku:
Úspech našej spoločnosti závisí od skúseností a motivácie našich zamestnancov, preto je našim záväzkom ich rozvoj. Spoločnosť GSK ponúka svojim zamestnancom mnoho príležitosti kariérneho rozvoja s cieľom umožniť im pracovať čo najlepšie, rozvíjať ich vlastný potenciál a napĺňať pracovné ambície.
Našich zamestnancov podporujeme v dobrovoľníckych aktivitách a zároveň ako spoločnosť venujeme značnú časť finančných prostriedkov na charitatívne účely, za čo sme opakovane získali ocenenie TOP Firemný Filantrop. Za projekt Druhý krok, ktorý predchádza šikanovaniu, sme získali ocenenie VIA BONA – Dobrý partner komunity za rok 2014.

V rámci skupiny GlaxoSmithKline pôsobia na Slovensku tieto spoločnosti:
GlaxoSmithKline Slovakia s.r.o.
Pôsobí v oblasti Pharmaceuticals, zameranej na promóciu a distribúciu širokej škály liečiv prevažne v oblastiach respiračných ochorení a prevencie bakteriálnych a vírusových infekcií – vakcíny.

GlaxoSmithKline Consumer Healthcare Slovakia s.r.o.
Pôsobí v oblasti Consumer Healthcare, v rámci ktorej kombinujeme to najlepšie zo sveta tovarov každodennej spotreby v kategóriách - celkové zdravie, zdravie pokožky, starostlivosť o ústnu dutinu a výživa a následne dodávame do obchodných sietí a lekární.

GSK Consumer Healthcare Levice, s.r.o., Levice
Stabilný, dynamicky sa rozvíjajúci výrobný závod v Leviciach, s viac ako 600 zamestnancami, je súčasťou dodávateľskej siete Consumer Healthcare spoločnosti GSK. Zameriava sa na výrobu produktov osobnej starostlivosti so zameraním na produkciu zubných pást ako sú Paradontax, Sensodyne, Pronamel a pod.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti

GSK Consumer Healthcare Levice, s.r.o.
E. Sachsa 4-6
934 01 Levice

ID: 3805422   Dátum zverejnenia: 7.11.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 1.150 € / mesačne, seniorita kandidáta bude zohľadnená v pracovnej ponuke + ročný bonus na základe plnenia cieľov spoločnosti