1 100 EUR

HR Advisor (zástup za rodičovskú dovolenku)

Miesto práce
Levice
Termín nástupu
Ihneď
Celková mzda (brutto)
1 100 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

•Pracovať ako člen skupiny HR služieb v krajine v rámci agendy One HR s cieľom poskytovať efektívne HR riešenia a HR podporu pre HR Manažéra, HR Country Head, líniových manažérov , príp. zamestnancov naprieč škálou HR aktivít s cieľom vyvíjať a umožniť im plniť obchodné ciele a dodávať spoločnosti maximálnu hodnotu
•Podporovať HR Manažéra, HR Country Head a líniových manažérov pri poskytovaní kľúčových a štandardizovaných HR aktivít
•Vykonávať aktivity na úrovni Tier 1 načas, v súlade s potrebami podniku a uplatňovať vhodné HR riešenie
•Podporovať líniových manažérov v interpretácii HR smerníc, procesov a požiadaviek a poskytovať podporu v súlade s politikou spoločnosti, pracovnými postupmi a miestnou legislatívou
•Podporovať líniových manažérov v práci so systémom Workday
•Odpovedať na požiadavky manažérov a zamestnancov a eskalovať požiadavky v prípade potreby na HRM alebo HRCH
•Podieľať sa na a podporovať dodanie kľúčových podnetov pre projekty podniku vyvinuté HR Centre of Excellence, napr. integrovaný talent manažment, výkonnostný systém
•Podporovať štandardizáciu a neustále zlepšovanie naprieč podnikom v dodávaní HR služieb
•Podieľať sa na procese zlepšovania podnetov podľa požiadaviek poskytovaním vstupov ku kľúčovým HR procesom
•Identifikovať HR riziká a zvyšovať povedomie na zníženie rizika GSK reputácie
•Používať štandardné GSK nástroje a metodológie na produkovanie a používanie dát zodpovedným spôsobom, aby boli identifikované vzorce, trendy a problémy a na meranie vplyvu HR stratégii
•Pripravovať reporty z Workday a iných relevantných metrík s cieľom poskytnúť pohľad a podporiť najlepšie rozhodnutie pre úspešné výsledky podniku
•Poskytovať informácie zachytené v Kolektívnej zmluve
•Zodpovednosť za prvotné zapojenie s novonastúpenými zamestnancami v rámci GSK a zodpovednosť za sledovanie a dodávanie požiadaviek novonastúpených zamestnancov s cieľom vzdelávať zamestnancov o HR Operačnom Modele
•Byť šampión v implementácii modelu zákazníckej skúsenosti
•Pochopiť a podporovať agendu One HR

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

1100 € / mesačne (seniorita kandidáta bude zohľadnená v pracovnej ponuke) + ročný bonus na základe plnenia cieľov spoločnosti

- Motivujúci ročný bonus
- 2 x ročne doplnkové mzdové plnenie - 13. a 14. plat (pri splnení stanovených cieľov)
- 2 x ročne Príspevok na relax vo výške prislúchajúcej danej pozícii
- Príspevok na dopravu
- Príspevok na presťahovanie sa do okresu Levice (1500€), pri zmene trvalého alebo prechodného pobytu
- Príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie alebo životné poistenie
- Mimoriadne voľno pri dôležitých životných udalostiach nad rámec zákona (napr. vlastná svadba zamestnanca - 2 dni platené voľno)
- Po 2 rokoch zotrvania vo firme príspevok na rekreáciu
- Stravovanie v priestoroch závodu (zamestnanec si dopláca 0.66€)
- Pitný režim zdarma (voda, čaj a rôzne druhy kávy)
- Program preventívnej zdravotnej starostlivosti - očkovanie detí aj dospelých, preventívne prehliadky zamerané napr. na srdcovocievne ochorenia, diabetes, odvykanie od fajčenia, kontrolné vyšetrenia na rakovinu a štandardné preventívne vyšetrenia
- 4 x do roka balíček zubných pást z nášho portfólia ZDARMA

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.10.2019 (ostáva ešte 12 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Počet rokov praxe

1

•Stredoškolské vzdelanie
•Min. 1 rok z oblasti riadenia ľudských zdrojov
•Prax na podobnej pozícii výhodou
•Skúsenosti v jednej oblasti HR alebo podpore ľudských zdrojov, napr. administrácia, recruitment a pod
•Anglický jazyk aktívne slovom a písmom
•MS Office
•Základy personalistiky
•Znalosť Zákonníka práce SR
•Schopnosť a preukázateľné skúsenosti z práce v tímovom prostredí so silnými interpersonálnymi zručnosťami a zameraním na zákaznícke myslenie s cieľom podporiť poskytovanie personálnych riešení
•Schopnosť odhadnúť a identifikovať príčinu problémov a efektívne riešiť problém
•Silná vnútorná motivácia a odhodlanie vidieť prácu až do ukončenia po dlhšiu dobu
•Využívanie dobrého úsudku a práca s ľuďmi na všetkých úrovniach v organizácii
•Schopnosť zachovať dôvernosť informácií
•Analytické myslenie a dobrá znalosť reportovacích nástrojov
•Efektívne organizačné schopnosti napr. schopnosť riadiť projekty s napätými termínmi

Profil Skupiny GSK
GSK (GlaxoSmithKline) je globálna vedecky orientovaná farmaceutická spoločnosť, ktorá pôsobí vo viac ako 115 krajinách sveta. Jej poslaním je zlepšovať kvalitu ľudského života tým, že umožňujeme ľuďom žiť aktívnejšie, cítiť sa lepšie a žiť dlhšie. Zameriava sa na vývoj nových produktov, ktoré zlepšujú život a zdravie ľudí. Globálne vytvára aj pridanú hodnotu v ekonomických a sociálnych sférach krajín, v ktorých pôsobí. GSK vyvíja, vyrába a poskytuje širokú škálu inovatívnych výrobkov zdravotnej a osobnej starostlivosti.
Hodnotami GSK sú transparentnosť, integrita, úcta k ľuďom a orientácia na pacienta.

GSK sa zameriava na:
• Lieky na liečbu širokej škály ochorení
• Vakcíny pre deti a dospelých, ktoré chránia pred infekčnými chorobami
• Spotrebné výrobky dostupné v predajniach a lekárňach

GSK na Slovensku:
Úspech našej spoločnosti závisí od skúseností a motivácie našich zamestnancov, preto je našim záväzkom ich rozvoj. Spoločnosť GSK ponúka svojim zamestnancom mnoho príležitosti kariérneho rozvoja s cieľom umožniť im pracovať čo najlepšie, rozvíjať ich vlastný potenciál a napĺňať pracovné ambície.
Našich zamestnancov podporujeme v dobrovoľníckych aktivitách a zároveň ako spoločnosť venujeme značnú časť finančných prostriedkov na charitatívne účely, za čo sme opakovane získali ocenenie TOP Firemný Filantrop. Za projekt Druhý krok, ktorý predchádza šikanovaniu, sme získali ocenenie VIA BONA – Dobrý partner komunity za rok 2014.

V rámci skupiny GlaxoSmithKline pôsobia na Slovensku tieto spoločnosti:
GlaxoSmithKline Slovakia s.r.o.
Pôsobí v oblasti Pharmaceuticals, zameranej na promóciu a distribúciu širokej škály liečiv prevažne v oblastiach respiračných ochorení a prevencie bakteriálnych a vírusových infekcií – vakcíny.

GlaxoSmithKline Consumer Healthcare Slovakia s.r.o.
Pôsobí v oblasti Consumer Healthcare, v rámci ktorej kombinujeme to najlepšie zo sveta tovarov každodennej spotreby v kategóriách - celkové zdravie, zdravie pokožky, starostlivosť o ústnu dutinu a výživa a následne dodávame do obchodných sietí a lekární.

de Miclén a.s., registrovaná spoločnosť skupiny GSK, Levice
Stabilný, dynamicky sa rozvíjajúci výrobný závod v Leviciach, s viac ako 600 zamestnancami, je súčasťou dodávateľskej siete Consumer Healthcare spoločnosti GSK. Zameriava sa na výrobu produktov osobnej starostlivosti so zameraním na produkciu zubných pást ako sú Paradontax, Sensodyne, Pronamel a pod.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti

de Miclén s.r.o.
E. Sachsa 4-6
934 01 Levice

Kontakt

Kontaktná osoba: Žaneta Spišáková
E-mail: poslať životopis

ID: 3779714   Dátum zverejnenia: 4.10.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1100 € / mesačne (seniorita kandidáta bude zohľadnená v pracovnej ponuke) + ročný bonus na základe plnenia cieľov spoločnosti