Operátor/ operátorka - operačné stredisko ZHÚ Bratislava

Falck Záchranná a.s. v likvidácii

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
od 4,60 eur brutto na hod. + príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• plní úlohy týkajúce sa prijímania a vybavovania telefónnych hovorov
• prijíma hlásenia o vzniku požiaru, havárie, úrazu alebo inej mimoriadnej udalosti
• vyhlasuje požiarny poplach, obsluhuje signalizačné zariadenia a spojovacie prostriedky
• vysiela zásahové jednotky k mimoriadnej udalosti
• privoláva pomoc podľa pokynov veliteľa zásahu
• obsluhuje ústredne elektronickej požiarnej signalizácie
• vedie dokumentáciu operačného pracoviska

• práca v stabilnej spoločnosti so silným zázemím a podporou medzinárodnej spoločnosti,
• priateľský tím a príjemné pracovné prostredie,
• zamestnanecké benefity,
• možnosť sebarealizácie a odborného rastu - odborné školenia

V prípade, že Vás táto pracovná ponuka zaujala zašlite prosím motivačný list spolu so štruktúrovaným životopisom v slovenskom jazyku na uvedenú adresu. Pracovná pozícia je obsadzovaná pre spoločnosť Falck Fire Services a.s.
Spoločnosť Falck Fire Services a.s. si vyhradzuje právo kontaktovať výlučne kandidátov, ktorí spĺňajú požadované kritéria. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

• aktívna znalosť nemeckého jazyka
• skúsenosti s prácou na pozícii operátor Call Centra - výhodou
• bežná znalosť práce s PC (Word, Excel)
• výborné organizačné a komunikačné schopnosti
• zodpovednosť, spoľahlivosť, samostatnosť
• aktívny prístup k riešeniu problémov
• schopnosť pracovať pod stresom
• schopnosť rýchleho vyhodnotenia situácie a správneho rozhodnutia
• všeobecný rozhľad a ochota neustále sa vzdelávať
• vodičský preukaz sk. B (sk. C - výhodou)

Spoločnosť Falck je pôvodom dánska spoločnosť, ktorá bola založená v roku 1906. V súčasnosti je Falck najväčším prevádzkovateľom záchranných zdravotných a asistenčných služieb na svete a zároveň je aj svetovým lídrom v poskytovaní školení v oblasti ochrany života a zdravia. Na Slovensku pôsobí skupina Falck od roku 2005.
Falck Fire Services a.s. poskytuje služby požiarnej ochrany pre priemyselné podniky, organizuje tréningy a školenia protipožiarnej ochrany. Ponúka outsourcing a prevádzkovanie závodných hasičských útvarov .

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3099377  Dátum zverejnenia: 28.10.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 4,60 eur brutto na hod. + príplatky