Facility Manager

Falck Záchranná a.s. v likvidácii

Miesto práce
Bačíkova 7, Košice
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu spoločnosti Falck Záchranná a.s. hľadáme nového kolegu na pozíciu Facility Manager, ktorého náplňou práce má byť:

- zodpovednosť za výber vhodných priestorov pre potreby zriadenia staníc záchrannej zdravotnej služby, dopravnej zdravotnej služby, polikliník a administratívnych priestorov v zmysle právnych predpisov a interných pokynov spoločnosti Falck;

- realizácia správy a údržby prenajatých nehnuteľností , permanentná starostlivosť o vyhovujúci stav prenajatých priestorov

- príprava a predkladanie podkladov k zmluvám na prenájom priestorov; príprava a predkladanie žiadosti na jednotlivé inštitúcie v súlade s platnou legislatívou

- komunikácia s prenajímateľmi, s oprávnenými štátnymi inštitúciami, a s jednotlivými prevádzkami spoločnosti Falck, účasť na obchodných jednaniach pri zabezpečení zmluvných vzťahov s dodávateľmi, zodpovednosť za výber prenajímateľov

- predkladanie podkladov pre výber dodávateľov rekonštrukčných prác

- uskutočňovanie zmien a prepisov energií

- evidencia a kontrola spotreby energií, vecná kontrola správnosti fakturácie dodaných energií, kontrola a zodpovednosť za správne vyúčtovanie energií

- navrhovanie optimalizačných opatrení za účelom efektívnejšieho fungovania a realizácie úspor vo vyššie uvedených oblastiach

- realizácia opatrení z výkonu revízie ohľadom BOZP a PO a realizácia odstraňovania iných nedostatkov zistených kontrolnými orgánmi v zmysle uložených opatrení

- vykonávanie údržby a drobných opráv budovy

- správa dokumentácie, administratívne činnosti a pravidelný reporting

- práca v stabilnej spoločnosti s medzinárodným zázemím
- podpora iniciatívy a otvorená pracovná kultúra
- možnosť sebarealizácie a odborného rastu
- zamestnanecké benefity
- príjemné pracovné prostredie

V prípade, že Vás táto pracovná ponuka zaujala, pošlite prosím svoj životopis spolu s motivačným listom na nižšie uvedný e-mail. Táto pracovná pozícia sa obsadzuje pre spoločnosť Falck Záchranná a.s..
Súčasne si vyhradzujeme právo kontaktovať výlučne uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritéria.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- zodpovednosť
- dobré komunikačné a organizačné schopnosti
- samostatnosť a flexibilita
- orientácia na cieľ a výsledok
- proaktivita
- time management, dobré zvládanie stresových situácií
- aktívny vodič

Spoločnosť Falck je pôvodom dánska spoločnosť, ktorá bola založená v roku 1906. V súčasnosti je Falck najväčším prevádzkovateľom záchranných zdravotných a asistenčných služieb na svete a zároveň je aj svetovým lídrom v poskytovaní školení v oblasti ochrany života a zdravia. Na Slovensku pôsobí skupina Falck od roku 2005.
Falck Fire Services a.s. poskytuje služby požiarnej ochrany pre priemyselné podniky, organizuje tréningy a školenia protipožiarnej ochrany. Ponúka outsourcing a prevádzkovanie závodných hasičských útvarov .

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3361269  Dátum zverejnenia: 13.4.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou