Vodič - Miesto výkonu Topoľčany

Falck Záchranná a.s. v likvidácii

Miesto práce
Topoľčany
Termín nástupu
ineď
Mzdové podmienky (brutto)
ZM - 624 eur, VZ + príplatok nočná práca, sviatok, víkend

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

. preprava pacientov
. prepravuje pacientov z/do zdravotníckeho zariadenia, prípadne do domáceho ošetrenia
. realizuje prepravu transplantačných tímov
. realizuje prepravu biologického materiálu
• komunikuje s dispečingom dopravnej zdravotnej služby
• stará sa o údržbu, čistotu, hygienu a dezinfekciu vozidla

• práca v nadnárodnej stabilnej spoločnosti so silným zázemím
• priateľský tím a príjemné pracovné prostredie
• zamestnanecké benefity
. možnosť kariérneho rastu

Ak máte záujem o uvedenú pozíciu a spĺňate naše požiadavky, zašlite nám, prosím, svoj životopis.

V prípade veľkého počtu záujemcov si vyhradzujeme právo kontaktovať iba vybraných kandidátov. Vopred ďakujeme všetkým záujemcom za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

• minimálne 2 roky praxe ako profesionálny vodič s vodičským oprávnením skupiny B,
• vek: 21 a viac rokov podmienkou
• humánny prístup, komunikatívnosť,
• bezúhonnosť

Spoločnosť Falck je pôvodom dánska spoločnosť, ktorá bola založená v roku 1906. V súčasnosti je Falck najväčším prevádzkovateľom záchranných zdravotných a asistenčných služieb na svete a zároveň je aj svetovým lídrom v poskytovaní školení v oblasti ochrany života a zdravia. Na Slovensku pôsobí skupina Falck od roku 2005.
Falck Fire Services a.s. poskytuje služby požiarnej ochrany pre priemyselné podniky, organizuje tréningy a školenia protipožiarnej ochrany. Ponúka outsourcing a prevádzkovanie závodných hasičských útvarov .

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3240967  Dátum zverejnenia: 7.2.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: ZM - 624 eur, VZ + príplatok nočná práca, sviatok, víkend