Vodič dopravnej zdravotnej služby - miesto výkonu BA

skupina Falck SK

Bratislava, Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Trenčiansky kraj, Nitriansky kraj, Žilinský kraj, Banskobystrický kraj, Prešovský kraj, Košický kraj
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

. miesto výkonu práce - Bratislava
. preprava pacientov v BA / práca na turnusy /
. prepravuje pacientov z/do zdravotníckeho zariadenia, prípadne do domáceho ošetrenia
. realizuje prepravu transplantačných tímov
. realizuje prepravu biologického materiálu
• komunikuje s dispečingom dopravnej zdravotnej služby
• stará sa o údržbu, čistotu, hygienu a dezinfekciu vozidla

. preprava z/do zamestnania zabezpečená
. ubytovanie zabezpečené /hradené /
• práca v nadnárodnej stabilnej spoločnosti so silným zázemím
• priateľský tím a príjemné pracovné prostredie
• zamestnanecké benefity
. možnosť kariérneho rastu

Ak máte záujem o uvedenú pozíciu a spĺňate naše požiadavky, zašlite nám, prosím, svoj životopis.

V prípade veľkého počtu záujemcov si vyhradzujeme právo kontaktovať iba vybraných kandidátov. Vopred ďakujeme všetkým záujemcom za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

• minimálne 2 roky praxe ako profesionálny vodič s vodičským oprávnením skupiny B,
• vek: 21 a viac rokov podmienkou
• humánny prístup, komunikatívnosť,
• bezúhonnosť

Spoločnosť Falck je pôvodom dánska spoločnosť, ktorá bola založená v roku 1906. V súčasnosti zamestnáva v 45 krajinách viac ako 38 000 zamestnancov.
Na Slovensku zastrešuje obchodné aktivity skupiny Falck spoločnosť Falck SK a.s., ktorá sa zaoberá rozvojom nových obchodných aktivít, správou a riadením svojich dcérskych spoločností.

Súčasťou holdingu Falck SK a.s. sú spoločnosti:
Falck Záchranná a.s. je najväčším poskytovateľom záchranných zdravotných služieb.
Falck Fire Services a.s. poskytuje služby priemyselnej požiarnej ochrany pre priemyselné podniky, tiež služby v oblasti tréningov a školení protipožiarnej ochrany.
Falck Academy s.r.o. poskytuje kurzy prvej pomoci pre laikov aj profesionálov.
Falck Healthcare a.s. poskytuje preventívnu a liečebnú zdravotnú starostlivosť na najvyššej úrovni. Zároveň prevádzkuje sieť rehabilitačných kliník so zameraním na kostrovo-svalový systém pre verejnosť aj zamestnancov firiem.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Falck Záchranná a.s.
Bačíkova 7
040 01 Košice

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Monika Ďurfinová
E-mail: poslať životopis
ID: 3240967   Dátum zverejnenia: 13.11.2017