Operátor telefónnej ústredne/telefonistka

skupina Falck SK

Miesto práce
VW Devínska Nová Ves, J. Jonáša 1, Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

a) dodržiava interné predpisy vydané spoločnosťou Falck Fire Services a.s. a iné všeobecne záväzné právne predpisy a metodické pokyny vzťahujúce sa na prácu ním vykonávanú
b) plní úlohy týkajúce sa prijímania a vybavovania telefónnych hovorov
c) prijíma hlásenia o vzniku požiaru, havárií, úrazu alebo inej mimoriadnej udalosti v objektoch a priestoroch zákazníka a v dohodnutých zásahových obvodoch v prípade neprítomnosti operátora ohlasovne požiarov
d) vyhlasuje požiarny poplach a zabezpečuje plnenie ďalších súvisiacich úloh, vykonáva obsluhu signalizačných zariadení a spojovacích prostriedkov na základe povolenia z Telekomunikačného úradu v prípade neprítomnosti operátora ohlasovne požiarov
e) vysiela zásahové jednotky za účelom poskytovania ochrany života, zdravia, majetku a eliminácie následkov požiarov, havárií a mimoriadnych udalostí v objektoch a priestoroch zákazníka a v dohodnutých zásahových obvodoch v prípade neprítomnosti operátora ohlasovne požiarov
f) zabezpečuje privolávanie pomoci podľa pokynov veliteľa zásahu
g) obsluhuje ústredne elektronickej požiarnej signalizácie umiestnené na operačnom pracovisku v prípade neprítomnosti operátora ohlasovne požiarov
h) vedie predpísanú dokumentáciu v písomnej forme, resp. v digitálnej forme programu MS Office a spracováva požadované informácie v predpísaných formátoch
i) zodpovedá za pridelené osobné ochranné pracovné prostriedky a pridelené vecné prostriedky, ich správne a bezchybné používanie, pravidelnú kontrolu a údržbu
j) plní ďalšie pokyny svojho nadriadeného

• práca v stabilnej spoločnosti so silným zázemím a podporou medzinárodnej spoločnosti,
• priateľský tím a príjemné pracovné prostredie,
• zamestnanecké benefity,
• možnosť sebarealizácie a odborného rastu

V prípade, že Vás táto pracovná ponuka zaujala zašlite prosím motivačný list spolu so štruktúrovaným životopisom v slovenskom jazyku na uvedenú adresu. Pracovná pozícia je obsadzovaná pre spoločnosť Falck Fire Services a.s.
Spoločnosť Falck Fire Services a.s. si vyhradzuje právo kontaktovať výlučne kandidátov, ktorí spĺňajú požadované kritéria. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

• aktívna znalosť nemeckého jazyka
1-ročné skúsenosti v práci s požiarnymi a telefónnymi oznamovacími systémami - VÝHODA
• skúsenosti s prácou na pozícii operátor Call Centra - VÝHODA
• vhodného kandidáta odborne zaškolíme
• výborné organizačné a komunikačné schopnosti
• zodpovednosť, spoľahlivosť, samostatnosť
• aktívny prístup k riešeniu problémov
• schopnosť pracovať pod stresom
• orientácia v problematike protipožiarnej ochrany výhodou
• schopnosť rýchleho vyhodnotenia situácie a správneho rozhodnutia
• všeobecný rozhľad a ochota neustále sa vzdelávať

Spoločnosť Falck je pôvodom dánska spoločnosť, ktorá bola založená v roku 1906. V súčasnosti zamestnáva v 45 krajinách viac ako 38 000 zamestnancov.
Na Slovensku zastrešuje obchodné aktivity skupiny Falck spoločnosť Falck SK a.s., ktorá sa zaoberá rozvojom nových obchodných aktivít, správou a riadením svojich dcérskych spoločností.

Súčasťou holdingu Falck SK a.s. sú spoločnosti:
Falck Záchranná a.s. je najväčším poskytovateľom záchranných zdravotných služieb.
Falck Fire Services a.s. poskytuje služby priemyselnej požiarnej ochrany pre priemyselné podniky, tiež služby v oblasti tréningov a školení protipožiarnej ochrany.
Falck Academy s.r.o. poskytuje kurzy prvej pomoci pre laikov aj profesionálov.
Falck Healthcare a.s. poskytuje preventívnu a liečebnú zdravotnú starostlivosť na najvyššej úrovni. Zároveň prevádzkuje sieť rehabilitačných kliník so zameraním na kostrovo-svalový systém pre verejnosť aj zamestnancov firiem.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Falck SK a.s.
Galvaniho 7/D - Business Centre ARUBA
821 04 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Marta Majerová
E-mail: poslať životopis
ID: 3099377   Dátum zverejnenia: 9.11.2017