Vedúci autodopravy pre Falck Fire Services - Rumunsko

Falck Záchranná a.s. v likvidácii

Miesto práce
Ploiesti a ostatné prevádzky, Rumunsko
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Zodpovednosť za vozový park, stav a jeho prevádzku
• Prehľad o stave vozového parku;
• Schvaľovanie rozpočtu servisných prác, zodpovednosť za kontrolu faktúr. Zodpovednosť za vecnú správnosť servisných faktúr;
• Sledovanie opráv, výmeny náhradných dielov, pneumatík;
• Pravidelný mesačný reporting stavu vozového parku
• Zodpovednosť za prihlasovanie, vyraďovanie a evidenciu vozidiel;
• Zodpovednosť za platné doklady vozidiel;
• Zodpovednosť za monitorig servisov;
• Spolupráca pri presune vozidiel v krízových situáciách;
• Finálna zodpovednosť za mesačnú uzávierku;
• Zodpovednosť za fyzickú a administratívnu kontrolu vozidiel;
• Návrh na sankčné opatrenia pri nedostatkoch a porušeniach zistených pri kontrolnej činnosti;
• Koordinácia činnosti
• Plnenie iných operatívnych úloh podľa pokynov nadriadeného.

• práca v stabilnej spoločnosti so silným zázemím a podporou medzinárodnej spoločnosti,
• priateľský tím a príjemné pracovné prostredie,
• zamestnanecké benefity,
• možnosť sebarealizácie a odborného rastu

Pracovná pozícia je obsadzovaná pre spoločnosť Falck Fire Services a.s., v Rumunsku, ktorá poskytuje služby priemyselnej požiarnej ochrany pre priemyselné podniky.
V prípade, že Vás táto pracovná ponuka zaujala zašlite prosím motivačný list spolu so štrukturovaným životopisom v slovenskom jazyku na uvedenú adresu. Spoločnosť si vyhradzuje právo kontaktovať výlučne kandidátov, ktorí spĺňajú požadované kritéria. Uchádzačov , ktorí nespĺňajú uvedené kritéria kontaktovať nebudeme a vopred ďakujeme za prejavený záujem o ponúkanú pozíciu. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

• skúsenosti s kontrolou pri opravách a údržbe motorových vozidiel - podmienka
• základná znalosť náhradných dielov
• vodičský preukaz sk. B, aktívny vodič – podmienka
• vysoké pracovné nasadenie
• technická zdatnosť, znalosť konštrukcie motorových vozidiel
• pozitívny vzťah k autám, automobilovej a servisnej technike
• ochota cestovať
• logické myslenie a schopnosť určiť si priority
• dobré organizačné a komunikačné schopnosti
• zodpovednosť, spoľahlivosť, samostatnosť
• aktívny prístup k riešeniu problémov
• všeobecný rozhľad a ochota neustále sa vzdelávať
• Výhodou je znalosť Rumunského jazyka

Spoločnosť Falck je pôvodom dánska spoločnosť, ktorá bola založená v roku 1906. V súčasnosti je Falck najväčším prevádzkovateľom záchranných zdravotných a asistenčných služieb na svete a zároveň je aj svetovým lídrom v poskytovaní školení v oblasti ochrany života a zdravia. Na Slovensku pôsobí skupina Falck od roku 2005.
Falck Fire Services a.s. poskytuje služby požiarnej ochrany pre priemyselné podniky, organizuje tréningy a školenia protipožiarnej ochrany. Ponúka outsourcing a prevádzkovanie závodných hasičských útvarov .

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 2980992  Dátum zverejnenia: 20.3.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou