Produktový manažér

Skupina Edenred

Karadžičova 8, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Mzdové podmienky (brutto)
2 500 EUR/mesiac+ 10% kvartálny bonus

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ako produktový manažér EDENRED SK budeš:

  • 30 % - Rozvíjať existujúce produkty
  • 35 % - Vyvíjať úplne nové produkty
  • 35 % - Starať sa o existujúce portfólio

  • Našou snahou je čo najväčšia digitalizácia portfólia.
  • Budeš analyzovať súčasné trendy na trhu a naše vlastné dáta, prichádzať s nápadmi na vylepšenie produktu.
  • Načúvať obchodnému oddeleniu a navrhovať riešenie, ktoré vychádza v ústrety potrebám našich klientov.
  • Budeš súčasťou marketing tímu, kde spoločne s kolegami budeš navrhovať komunikačnú podporu našich produktov.
  • Budeš veľmi úzko spolupracovať s IT a projektovou kanceláriou
  • Budeš komunikovať s centrálnymi tímami EDENRED pri spolupráci na globálnych projektoch (anglický jazyk je nutnosťou).

Na spoločnom stretnutí (online/offline) ti priblížime, ako náš tím funguje a radi ti odpovieme na čokoľvek, čo ťa bude zaujímať.

  • stravné vo výške 6.50 EUR/deň
  • jazykové kurzy - preplatenie až do výšky 75% nákladov
  • darčekové poukážky
  • pitný režim, ovocný deň
  • podpora vzdelávania
  • motivujúci sociálny program
  • zaujímavá práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
  • príjemná rodinná firemná kultúra a neformálna atmosféra
  • parkovanie priamo v budove
  • možnosť preplatenia PN do výšky 90%
  • dovolenková karta, možnosť využitia rekreačného poukazu v hodnote 500 Eur na rok už po skúšobnej dobe
  • Cafeteria, mesačný príspevok 15 bodov
  • po 1 roku príspevok v max. výške 15 Eur na doplnkové dôchodkové sporenie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Čo potrebuješ na to, aby si úlohu úspešne zvládol/a?

  • určite využiješ skúsenosti z Marketingu napr. z role produktového špecialistu
  • hodiť sa ti bude skúsenosť s online projektmi – ich definíciou, vývojom, meraním, optimalizáciou.
  • u nás využiješ aj prehľad a praktickú skúsenosť s nástrojmi typu Google Analytics, Google Data Studio či inými dátovo-analytickými nástrojmi
  • zhodnotíš tiež skúsenosti s projektovým riadením, skúsenosti s uvádzaním nových produktov a služieb na trh
  • skúsenosť so salesforce/ oneforce
  • kreativita, analytické myslenie, zodpovednosť, komunikatívnosť a ľudskosť sú ti vlastné
  • si tímový hráč, ktorý sa nestará iba o seba a to isté môžeš čakať aj od nás
  • vieš efektívne prezentovať svoje myšlienky, získať si pre nich ostatných

Medzinárodná skupina Edenred zastrešuje spoločnosti Edenred Slovakia s.r.o. a Ticket Service s.r.o. Na Slovensku pôsobíme už od roku 1994, v zahraničí od 1962.

Sme lídrom v oblasti zamestnaneckých benefitov. Neustále navrhujeme a zavádzame inovatívne riešenia v tejto oblasti. Vieme totiž, že spokojní zamestnanci sú pilierom fungovania každej firmy.

Naša spoločnosť sa stala celosvetovo známou vďaka stravným lístkom a stravovacím kartám Ticket Restaurant®. Dnes naše riešenia zahŕňajú celú škálu motivačných a benefitných riešení v oblasti stravovania, voľného času a odmien (od multifunkčnej karty až po cafeteriu).

V súlade s cieľom skupiny "Enrich connections. For good." tieto riešenia zvyšujú pohodu a kúpnu silu používateľov. Zvyšujú atraktívnosť a efektívnosť spoločností a oživujú trh práce a miestnu ekonomiku.

Podieľame sa aj na európskom projekte FOOD, ktorého cieľom je podporovať vyváženú stravu a zdravý životný štýl, ako súčasť prevencie proti obezite.

Edenred vo svete je každodenným spoločníkom pre ľudí v práci, spájajúcim 60 miliónov užívateľov a 2 milióny obchodných partnerov v 45 krajinách prostredníctvom viac ako 1 000 000 obchodných klientov. 12 000 zamestnancov spoločnosti Edenred sa usiluje o to, aby sa svet práce stal prepojeným ekosystémom, ktorý je každý deň bezpečnejší, efektívnejší a zodpovednejší.

Zaviazali sme sa predchádzať všetkým formám diskriminácie a poskytovať všetkým našim kandidátom rovnaké príležitosti bez ohľadu na ich pohlavie a rodové vyjadrenie, zdravotné postihnutie, pôvod, náboženské presvedčenie a sexuálnu orientáciu alebo akékoľvek iné kritériá.

Viac informácií na: www.edenred.sk

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Helena Slezáková
E-mail: poslať životopis
ID: 4400648  Dátum zverejnenia: 11.8.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac