Produktový manažér

Skupina Edenred

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 800 EUR/mesiacIndividuálne odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si zanietený pre prácu a chceš prispieť svojimi nápadmi a znalosťami k posilneniu pozície digitálneho lídra na trhu?

Hľadáme nového kolegu zodpovedného za:
• potreby a priania zákazníkov špecifikovaním prieskumu potrebného na získanie informácií o trhu
• odporúčania povahy a rozsahu súčasných produktov / riešenia preskúmaním špecifikácií a požiadaviek; zhodnotením nových nápadov a / alebo zmien; program vývoja produktov / riešení, analýzu návratnosti investícií a stanovenie časového rozvrhu realizácie - časovo integrovaným s plánom predaja, reklamou a výrobou
• hodnotenie konkurencie na trhu porovnaním riešení spoločnosti s riešeniami konkurentov
• poskytovanie zdrojových údajov pre komunikáciu produktov / riešenie definovaním komunikačných cieľov marketingu produktov
• spoluprácu na vývoji stratégií predaja produktov s cieľom získať podiel na trhu produktov
• analýzu a dizajn customer journey, navrhuje zmeny a vylepšenia
• spolupodieľanie sa na nastavovaní ceny produktov / riešenie pomocou údajov prieskumu trhu a preskúmania výrobných a predajných nákladov
• overovanie spokojnosti zákazníkov formou pravidelných prieskumov, identifikáciu oblastí nutných pre zlepšenie
• zabezpečovanie interných produktových tréningov

Oceňujeme snahu všetkých naších zamestnancov a preto ponúkame širokú škálu benefitov :)

• Vzdelávanie, vrátane jazykového
• Stravné nad rámec zákona hradené zamestnávateľom a to v plnej výške
• Ovocný deň, kvalitná káva a čaj
• Edenred Cafeteria
• Firemné eventy
• Prepracovaná firemná kultúra
• Zázemie stabilnej spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Marketing

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft PowerPoint - expert

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

4

• Preukázateľné skúsenosti v dizajnovaní customer journey
• Silné analytické zručnosti, rozhodovanie na základe údajov a faktov
• Kreatívne, inovatívne a strategické myslenie
• Skúsenosti s produktom so zameraním na digitálne riešenia

Medzinárodná skupina Edenred zastrešuje spoločnosti Edenred Slovakia s.r.o. a Ticket Service s.r.o. Na Slovensku pôsobíme už od roku 1994, v zahraničí od roku 1962. Sme lídrom v poukážkových systémoch a riešeniach v oblasti stravovania, benefitov a motivácie zamestnancov. Svoje produkty a služby ponúkame nielen v klasickej, ale aj elektronickej podobe. Našim nosným produktom sú stravovacie poukážky Ticket Restaurant®. Ako prví sme uviedli na trh elektronickú alternatívu stravovacích poukážok - Kartu Ticket Restaurant®. Podieľame sa na európskom projekte FOOD, ktorého cieľom je podporovať vyváženú stravu a správne stravovacie návyky. Na Slovensku máme už viac ako 380 000 spokojných užívateľov.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Edenred Slovakia, s.r.o.
Karadžičova 8, P.O. Box 21
820 15 Bratislava 215

Kontakt

Kontaktná osoba: Alena Palková
E-mail: poslať životopis
ID: 3870030  Dátum zverejnenia: 13.2.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac