Produktový manažér pre BenefityCafé

Skupina Edenred

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiacpravidelné kvartálne individuálne odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vytváranie a vyhodnocovanie prieskumov potrebného na získanie informácií o trhu, konkurencie a o potrebách zákazníkov
- vývoj produktov / riešení
- analýzu návratnosti investícií a stanovenie časového rozvrhu realizácie
- navrhovanie nových riešení preskúmaním špecifikácií a požiadaviek
- poskytovanie zdrojových údajov pre marketingovú komunikáciu produktov
- spoluprácu na vývoji stratégií predaja produktov s cieľom získať podiel na trhu produktov
- analýzu a dizajn customer journey, navrhuje zmeny a vylepšenia
- spolupodieľanie sa na cenotvorbe
- zabezpečovanie interných produktových tréningov

- stravné 100% hradené zamestnávateľom
- jazykové kurzy
- darčekové poukážky
- pitný režim
- podpora vzdelávania
- stabilita
- príjemné pracovné prostredie

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Business Development

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft PowerPoint - expert

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

• Skúsenosť v oblasti vývoja, analýzy produktu
- Silné analytické zručnosti, rozhodovanie na základe údajov a faktov
- Kreatívne, inovatívne a strategické myslenie
- Skúsenosti s produktom so zameraním na digitálne riešenia
- Samostatnosť, zodpovednosť, sebamotivácia
- Túžba učiť sa nové veci

Medzinárodná skupina Edenred zastrešuje spoločnosti Edenred Slovakia s.r.o. a Ticket Service s.r.o. Na Slovensku pôsobíme už od roku 1994, v zahraničí od roku 1962. Sme lídrom v poukážkových systémoch a riešeniach v oblasti stravovania, benefitov a motivácie zamestnancov. Svoje produkty a služby ponúkame nielen v klasickej, ale aj elektronickej podobe. Našim nosným produktom sú stravovacie poukážky Ticket Restaurant®. Ako prví sme uviedli na trh elektronickú alternatívu stravovacích poukážok - Kartu Ticket Restaurant®. Podieľame sa na európskom projekte FOOD, ktorého cieľom je podporovať vyváženú stravu a správne stravovacie návyky. Na Slovensku máme už viac ako 380 000 spokojných užívateľov.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Edenred Slovakia, s.r.o.
Karadžičova 8, P.O. Box 21
820 15 Bratislava 215

Kontakt

Kontaktná osoba: Alena Komžíková
E-mail: poslať životopis
ID: 3863674  Dátum zverejnenia: 26.3.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac