Key Account Executive pre BenefityCafé

Skupina Edenred

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Edenred Slovakia s.r.o. ako člen skupiny Edenred, hľadá nového kolegu/kolegyňu na oddelenie Business Development.

Aký by mal byť?
Skúsený obchodník s vyjednávacími schopnosťami a s pozitívnym a proaktívnym prístupom k riešeniu požiadaviek klientov.

Čo ponúkame?
Prácu pre jednotku na slovenskom aj medzinárodnom trhu. Pridaj sa k nám!

Nový kolega bude zodpovedný za:
- starostlivosť o pridelené portfólio klientov využívajúcich produkt BenefityCafe
- aktívne vyhľadávanie nových obchodných príležitostí
- prípravu a realizáciu stretnutí s existujúcimi a potenciálnymi klientmi a partnermi
- aktívny predaj a akvizíciu klientov pre produkt BenefityCafe
- prípravu ponúk, denná komunikáciu s klientmi
- prípravu migračných plánov a zodpovednosť za migrácie klientov na nové verzie aplikácie
- spoluúčasť na zlepšovaní, testovaní a rozvoji produktu BenefityCafe
- účasť na tvorbe nových produktov v oblasti zamestnaneckých benefitov
- marketingovú podpora a predaj produktov spoločnosti Edenred
- zodpovedný za plnenie individuálneho plánu predaja
- úzku spoluprácu s aplikačnou podporou a oddelením klientskej podpory
- pravidelný reporting aktivít a dát v CRM systéme
- monitoring aktvít konkurencie

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

od 1200,- brutto + variabilná zložka v závislosti od výkonu

- stravné 100% hradené zamestnávateľom
- rôzne druhy vzdelávania, vrátane jazykového
- darčekové poukážky
- pitný režim
- stabilita
- príjemné pracovné prostredie
- osobný automobil aj na súkromné účely
- mobil
-notebook

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft PowerPoint - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

- min. 5 rokov prax v predaji (predaj SW alebo online riešení výhodou)
- pozitívny a proaktívny prístup k riešeniu problémov
- nadpriemerné komunikačné a prezentačné schopnosti (vrátane schopnosti aktívne počúvať)
- schopnosť prispôsobiť nastavenie produktu potrebám klienta
- schopnosť prezentovať rôzne nastavenia produktu klientom s odlišnými potrebami a preferenciami

Medzinárodná skupina Edenred zastrešuje spoločnosti Edenred Slovakia s.r.o. a Ticket Service s.r.o. Na Slovensku pôsobíme už od roku 1994, v zahraničí od roku 1962. Sme lídrom v poukážkových systémoch a riešeniach v oblasti stravovania, benefitov a motivácie zamestnancov. Svoje produkty a služby ponúkame nielen v klasickej, ale aj elektronickej podobe. Našim nosným produktom sú stravovacie poukážky Ticket Restaurant®. Ako prví sme uviedli na trh elektronickú alternatívu stravovacích poukážok - Kartu Ticket Restaurant®. Podieľame sa na európskom projekte FOOD, ktorého cieľom je podporovať vyváženú stravu a správne stravovacie návyky. Na Slovensku máme už viac ako 380 000 spokojných užívateľov.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Ticket Service s.r.o.
Karadžičova 8
820 15 Bratislava 215

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Viera Keseg-Hodáňová
E-mail: poslať životopis
ID: 3644369   Dátum zverejnenia: 15.4.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 1200,- brutto + variabilná zložka v závislosti od výkonu