Hlavný účtovník

Skupina Edenred

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 1900,-fix + variabilná zložka v závislosti od výkonu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Edenred Slovakia s.r.o. ako člen skupiny Edenred, hľadá nového kolegu na Finančné oddelenie.

Aký by mal byť?
Zanietený pre prácu, ktorý chce prispieť svojimi znalosťami k posilneniu pozície digitálneho lídra na trhu!

Čo ponúkame?
Prácu pre jednotku na slovenskom aj medzinárodnom trhu. Pridaj sa k nám!

Nový kolega bude zodpovedný za:
• vedenie a rozvoj tímu 5 účtovníkov
• nastavenie a rozdelenia prác na účtovnom oddelení
• správne vedenie účtovníctva a daňových priznaní spoločnosti
• metodiku účtovníctva, účtovné smernice, nastavenie účtovných schém a postupov
• finalizáciu DPPO v spolupráci s daňovým poradcom
• správne podklady k finančnému auditu
• dodržiavanie postupov podľa interného auditu
• aktívnu spolupráca s IT na systémových riešeniach ovplyvňujúcich účtovníctvo
• aktívnu spoluprácu s ostatnými oddeleniami spoločnosti
• komunikáciu s materskou spoločnosťou a finančnými inštitúciami
• reporting súvahy, tzv. Conso

- stravné 100% hradené zamestnávateľom
- jazykové kurzy
- darčekové poukážky
- pitný režim
- podpora vzdelávania
- stabilita
- príjemné pracovné prostredie

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Fakturácia - expert
Hospodárska korešpondencia - pokročilý
Podvojné účtovníctvo - expert
Skladové hospodárstvo - pokročilý

Počet rokov praxe

minimálne päť rokov

- ovládanie anglického jazyka na danej úrovni podmienkou;
- prinášať technické riešenia v súvislosti s prechodom na nový informačný systém
- silne orientovaný na rozvoj a vedenie tímu k výsledkom
- všeobecný prehľad v daňovej legislatíve

Medzinárodná skupina Edenred zastrešuje spoločnosti Edenred Slovakia s.r.o. a Ticket Service s.r.o. Na Slovensku pôsobíme už od roku 1994, v zahraničí od roku 1962. Sme lídrom v poukážkových systémoch a riešeniach v oblasti stravovania, benefitov a motivácie zamestnancov. Svoje produkty a služby ponúkame nielen v klasickej, ale aj elektronickej podobe. Našim nosným produktom sú stravovacie poukážky Ticket Restaurant®. Ako prví sme uviedli na trh elektronickú alternatívu stravovacích poukážok - Kartu Ticket Restaurant®. Podieľame sa na európskom projekte FOOD, ktorého cieľom je podporovať vyváženú stravu a správne stravovacie návyky. Na Slovensku máme už viac ako 380 000 spokojných užívateľov.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Ticket Service s.r.o.
Karadžičova 8
820 15 Bratislava 215

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Viera Keseg-Hodáňová
E-mail: poslať životopis
ID: 3575736   Dátum zverejnenia: 10.1.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 1900,-fix + variabilná zložka v závislosti od výkonu