Špecialista marketingu

Skupina Edenred

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
15.01.2019
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 1200,- brutto v závislosti od seniority kandidáta + variabilná zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Koho hľadáme?
Zanietených ľudí, ktorí chcú prispieť svojimi znalosťami k posilneniu pozície digitálneho trhového lídra!

Čo ponúkame?
Prácu pre jednotku na slovenskom aj medzinárodnom trhu. Pridaj sa k nám!

Nový kolega bude zodpovedný za:
- tvorbu a realizáciu kampaní a marketingových aktivít na podporu prevádzok - siete partnerov (najmä reštaurácie, siete potravín), B2B
- zaistenie integrity kampaní naprieč všetkými komunikačnými kanálmi
- tvorbu a realizáciu kampaní orientovaných na B2C – užívateľov produktov Edenred
- prípravu komunikačných konceptov, návrhy marketingových materiálov (letáky, videá, massmaily, tlačové správy...)
- koordináciu externých agentúr (reklamná agentúra, PR agentúra)
- monitoring a vyhodnocovanie úspešnosti marketingových projektov
- prípravu prieskumov orientovaných na prevádzky - partnerov

- stravné 100% hradené zamestnávateľom
- jazykové kurzy
- darčekové poukážky
- pitný režim
- podpora vzdelávania
- stabilita
- príjemné pracovné prostredie

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Marketing

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft PowerPoint - expert

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- prax v oblasti marketingovej komunikácie na strane reštaurácií alebo potravinových reťazcov min. 3 roky;
- skúsenosti s riadením a prípravou reklamných kampaní B2B, B2C;
- skúsenosti so všetkými komunikačnými kanálmi BTL, DM, 1-to-1, Digital; skúsenosť s ATL výhodou;
- silné komunikačné schopnosti, samostatnosť a kreativita

Medzinárodná skupina Edenred zastrešuje spoločnosti Edenred Slovakia s.r.o. a Ticket Service s.r.o. Na Slovensku pôsobíme už od roku 1994, v zahraničí od roku 1962. Sme lídrom v poukážkových systémoch a riešeniach v oblasti stravovania, benefitov a motivácie zamestnancov. Svoje produkty a služby ponúkame nielen v klasickej, ale aj elektronickej podobe. Našim nosným produktom sú stravovacie poukážky Ticket Restaurant®. Ako prví sme uviedli na trh elektronickú alternatívu stravovacích poukážok - Kartu Ticket Restaurant®. Podieľame sa na európskom projekte FOOD, ktorého cieľom je podporovať vyváženú stravu a správne stravovacie návyky. Na Slovensku máme už viac ako 380 000 spokojných užívateľov.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Ticket Service s.r.o.
Karadžičova 8
820 15 Bratislava 215
ID: 3564410   Dátum zverejnenia: 21.12.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 1200,- brutto v závislosti od seniority kandidáta + variabilná zložka