Front office operátor pre Customer Care

Skupina Edenred

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 800,- brutto v závislosti od seniority kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Koho hľadáme?
Zanietených ľudí, ktorí chcú prispieť svojimi znalosťami k posilneniu pozície digitálneho trhového lídra!
Hľadáme ľudí s rovnakými hodnotami ako máme my.

Čo ponúkame?
Prácu pre jednotku na slovenskom aj medzinárodnom trhu. Pridaj sa k nám!

Nový kolega bude zodpovedný za:
komunikáciu s klientmi prostredníctvom telefónu a e-mailu, spracovávanie pravidelných objednávok , komunikáciu a spoluprácu s inými oddeleniami pri riešení klientských požiadaviek, vystavovanie a spracovávanie faktúr, prácu s internými systémami, prijímanie a riešenie reklamácií a archiváciu dokumentov.

Stabilná pracovná pozícia pre JEDNOTKU na trhu!
Príjemné pracovné prostredie a skvelý kolektív.
BENEFITY? Stravné plne hradené zamestnávateľom, dovolenka navyše, pitný režim, ovocné dni a mnoho iných.
VZDELÁVANIE? Jazykové kurzy a ďalšie školenia

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovať budeme vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod a služby

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Hľadáme komunikatívnu osobu so zmyslom pre detail.

Medzinárodná skupina Edenred zastrešuje spoločnosti Edenred Slovakia s.r.o. a Ticket Service s.r.o. Na Slovensku pôsobíme už od roku 1994, v zahraničí od roku 1962. Sme lídrom v poukážkových systémoch a riešeniach v oblasti stravovania, benefitov a motivácie zamestnancov. Svoje produkty a služby ponúkame nielen v klasickej, ale aj elektronickej podobe. Našim nosným produktom sú stravovacie poukážky Ticket Restaurant®. Ako prví sme uviedli na trh elektronickú alternatívu stravovacích poukážok - Kartu Ticket Restaurant®. Podieľame sa na európskom projekte FOOD, ktorého cieľom je podporovať vyváženú stravu a správne stravovacie návyky. Na Slovensku máme už viac ako 380 000 spokojných užívateľov.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Ticket Service s.r.o.
Karadžičova 8
820 15 Bratislava 215
ID: 3441803   Dátum zverejnenia: 6.7.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 800,- brutto v závislosti od seniority kandidáta