Obchodno technický zástupca

Asseco CEIT, a.s.

Miesto práce
Univerzitná 8661/6a, Žilina
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
od 1000€ základná zložka mzdy + odmena za dosiahnutý výkon

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme nového kolegu, ktorý má skúsenosti s technickými riešeniami a riadením biznisu.
Náplňou práce bude hlavne:
  • Akvizícia nových klientov
  • Kreatívne riešenia ušité na mieru pre klienta
  • Spracovanie cenových ponúk
  • Cestovanie za klientmi (aj do zahraničia)
  • Spolupráca s projektovými manažérmi

Ponúkame prácu v dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti
Prostredie plné nových technológií a inovácií
Fajn kolegov
Niekoľko tímových a firemných akcií do roka
Stravné lístky, ktoré hradíme v plnej miere my
Možnosť vlastného rozvoja a v prípade záujmu aj kariérneho rastu
Smartfón
Flexibilný pracovný čas

Ak Vás naša ponuka zaujala, prosím pošlite nám CV. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú naše podmienky.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technického smeru.

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

• Chuť učiť sa
• Komunikatívnosť, príjemné a reprezentatívne vystupovanie
• Tímový hráč
• Technické myslenie
• Samostatnosť, flexibilitu, zodpovednosť
• Užívateľskú znalosť PC na pokročilej úrovni - podmienkou

Asseco CEIT, a. s. je inovatívna technologická spoločnosť poskytujúca komplexné riešenia z oblasti technických aj procesných inovácií, priemyselnej automatizácie, digitalizácie a optimalizácie, ako aj inteligentnej internej logistiky. Poslaním spoločnosti s vlastným výskumno-vývojovým centrom je podpora produktivity, efektivity a rastu konkurencieschopnosti priemyselných podnikov. Spoločnosť so sídlom v Žiline úspešne pôsobí na celoeurópskej úrovni, pričom medzi jej zákazníkov patria významné priemyselné podniky najmä z automobilového, strojárskeho, chemického a elektrotechnického priemyslu. Spoločnosť Asseco CEIT, a. s. je od roku 2017 súčasťou medzinárodnej skupiny Asseco.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lucia Gregušová
E-mail: poslať životopis
ID: 3515021  Dátum zverejnenia: 12.10.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1000€ základná zložka mzdy + odmena za dosiahnutý výkon