Tvorca multimediálneho obsahu | VideoMaker

Skupina BizPartner Group

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 - 2 200 EUR/mesiacV závislosti od skúseností a výsledkov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho marketingového tímu hľadáme kreatívneho a zručného tvorcu multimediálneho obsahu. Úspešný kandidát bude zodpovedný za zachytávanie pútavého video obsahu súvisiaceho s aktivitami skupiny BizPartner Group a jeho následnú transformáciu do vybrúseného, ľahko zdieľateľného obsahu pre rôzne platformy sociálnych sietí. Táto úloha zahŕňa natáčanie rôznych formátov videí vrátane produktových, podcastov, vlogov, developerských projektov a ich následný strih a úprava do finálnej podoby.

Náplň práce zahŕňa hlavne, no nielen:
• Úzka spolupráca s marketingovým tímom, grafickými dizajnérmi a ďalšími zainteresovanými stranami, pre zabezpečenie efektívneho prístupu k tvorbe obsahu.
• Plánovanie, natáčanie, strihanie a úprava kvalitných videí a animácií, ktoré budú prezentovať naše služby, produkty, kultúru a identitu značky.
• Spolupráca s marketingovým tímom na zosúladení obsahu videí s celkovým brandingom a komunikáciou pri zachovaní profesionálnych štandardov.
• Úprava videa pre rôzne platformy sociálnych sieti a zabezpečenie pravidelného obsahu.
• Udržiavanie prehľadu o nových technológiách a podľa potreby odporúčanie modernizácie zariadení.
• Starostlivosť a zodpovednosť za zverené video, zvukové a svetelné zariadenia, kontrola ich stavu a údržba.

• mentoring potrebný na prácu a rast
• možnosť sebarealizácie a kariérneho postupu
• možnosť práce v Bratislave a/alebo Prahe
• zázemie stabilnej spoločnosti pôsobiacej na trhu už viac ako 15 rokov

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Videoprodukcia, Reklama

Ostatné znalosti

Adobe Premiere Pro - Pokročilý
Final Cut Pro - Pokročilý
Adobe After Effects - Pokročilý
Alternatívny softvér na úpravu a strih videa - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Videoprodukcia

Počet rokov praxe

2

• Preukázateľné skúsenosti s produkciou a strihom videa, silné portfólio prezentujúce rôznorodý obsah.
• Znalosť softvéru na strih a úpravu videa (napr. Adobe Premiere Pro, Final Cut Pro atď.).
• Dobrá znalosť ovládania kamery, osvetlenia a zvukových techník.
• Silný zmysel pre detail a kreatívne myslenie.
• Ochota cestovať (Praha, Bratislava, Poprad)

Skupina BizPartner Group vznikla na Slovensku v roku 2007. V súčasnosti máme pobočky v Bratislave, Prahe a Poprade.

So svojimi podnikateľskými aktivitami pôsobíme v dvanástich krajinách Európskej Únie a naše portfólio sa rozrástlo do rôznych oblastí podnikania. Medzi tie hlavné patrí podpora firiem vo verejnom obstarávaní, realitný development, e-commerce, investovanie a finančno-realitné služby, kde sme vytvorili unikátne riešenie financovania nehnuteľností.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4714113  Dátum zverejnenia: 29.11.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac