1 000 - 2 000 EUR

Sales Consultant

SKUBACZ PL SP Z O O

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
01.10.2019
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavnou úlohou pre pracovnú pozíciu Sales Consultant je predávať profesionálne webové stránky s online objednávkovým systémom pre reštaurácie alebo Aktívne menu ( plug-in do existujúcich webových stránok) prostredníctvom telefonických hovorov.

Dôležité: Technické znalosti v oblasti programovania a tvorby webových stránok nie sú podmienkou pre túto pracovnú pozíciu.

Zodpovednosť pracovníka (všetko Vám ukážeme a naučíme):

• budovanie dobrých vzťahov so zákazníkmi a na pracovisku
• základné poradenstvo v oblasti online marketingu
• technická podpora pre reštaurácie ktoré už s nami spolupracujú

Hľadáme ľudí ktorí majú:

• Skúsensti s predajom alebo v zákazníckom centre
• Schopnosť pracovať v tíme
• Organizačné schopnosti
• Schopnosť rýchlo sa učiť a odhodlanosť osobného rozvoja
• Odhodlaný dosahovať svoje ciele a úlohy
• Zmysel pre humor je PODMIENKOU
• Anglický a Český jazyk mierne pokročilý výhodou

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

1000-2000

• Práca v kancelárii, Pon – Št 8:00-16:30 a Pia 8:00 -14:30,
• Zaujímavé platobné podmienky
• Možnost osobného a kariérneho rozvoja
• Práca v dynamickom prostredí
• Možnosť pracovať s úspešnými ľudmi v oblasti internetu. Našimi partnermi sú
zakladatelia služieb ako Docplanner.com, Brainly.com
• Dobrá pracovná atmosféra
• Služobný notebook a mobilný telefón

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

20.9.2019 (ostávajú ešte 4 dni)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Restaumatic.com je inovatívny online objednávkový systém pre reštaurácie. Naše riešenia sú poskytované v dvoch verziách, prvá ako profesionálna webová stránka a druhá ako Aktívne menu ( iba systém s pulg-in implemntovaný už do existujúcej webovej stránky)

Žiadne iné riešenia nezodpovedá nášmu servisu! V Poľsku nám trvalo 3 roky presvedčiť 1800 reštaurácií o spoluprácu s našou spoločnosťou!

Pár príkladov našich projektov:
SK: www.zlatybyk.sk, www.pizzamamila.sk, www.pizza-toscana.sk
PL: www.twojesniadanie.pl www.janipizza.pl, www.polishburger.pl,
HR : www.restoranstuka.com.hr, www.fabrique.com.hr,

Náš dynamický rozvoj a rozrast nás viedol k otvoreniu nových pobočiek v UK, Českej Republike, Rumunsku, Nemecku, Holandsku, Chorvátsku a teraz aj na Slovensku.

V októbri 2018 sa naša spoločnosť stala súčasťou Slovenského trhu a teraz hľadáme pomoc preraziť. Staňte sa súčasťou nášho tímu!

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Skubacz Sp. z o.o.
Wolności 345
41-800 Zabrze
Poľsko

Kontakt

ID: 3414472   Dátum zverejnenia: 20.8.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1000-2000