Koordinátor jazykových služieb

SKRIVANEK SLOVENSKO, s.r.o.

Miesto práce
Mlynská, Košice
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
750 EUR/mesiac750 EUR + kvartálne odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- spracovanie ponúk a realizácia kalkulácií pre klientov v oblasti prekladov a jazykovej výučby
- telefonická a emailová komunikácia s klientom
- zadávanie a spracovanie požiadaviek
- práca vo firemnom SW
- samostatné riešenie jednotlivých obchodných prípadov
- kontrola zákaziek a ich fakturácia

- samostatná a zodpovedná pozícia - mladý kolektív
- zázemie najväčšej prekladateľskej firmy v strednej a východnej Európe
- príspevok zamestnávateľa na stravné
- Multisport karta
- príspevok na jazykové vzdelávanie
- motivujúce finančné ohodnotenie

Pokiaľ Vás ponuka oslovila, zašlite svoje CV s motivačným listom na emailovú adresu s označením koordinátor.

Kontaktná osoba: Ing. Katarína Tkáčová
Tel.: +421902904149
E-mail: [email protected]

Všetky dáta a informácie, ktoré nám o sebe zašlite, spracovávame v súlade s Nariadením GDPR o ochrane osobných údajov, viac sa môžete dočítať na www.skrivanek.sk.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Obchod a administratíva

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- iný jazyk na komunikatívnej úrovni výhodou
- znalosť práce s PC
- ochota učiť sa pracovať s novými SW a programami
- min. stredoškolské vzdelanie
- pozícia je vhodná pre absolventov
- komunikačné a vyjednávacie schopnosti
- priebojnosť, flexibilita, vysoké pracovné nasadenie
- zodpovednosť a samostatnosť
- dobra orientácia na cieľ a zákazníka

SKRIVANEK SLOVENSKO, s.r.o. získal za dobu svojho pôsobenia v Slovenskej republike pozíciu lídra na trhu v poskytovaní jazykových služieb. Z hľadiska tržieb aj rozmiestnenia pobočiek sa radí k najväčším jazykovým agentúram v strednej a východnej Európe. V Slovenskej republike nás nájdete v 2 mestách a ďalej v ďalších 15 krajinách po celom svete vrátane USA.

Hlavným cieľom našej spoločnosti je poskytovať široké portfólio služieb so špičkovou úrovňou kvality a zákazníckeho servisu:
- sme globálny líder a preferovaný obchodný partner
- vyvíjame nové technológie
- dodávame kvalitné a odborné služby
- udržiavame dlhodobé vzťahy so zamestnancami, partnermi a dodávateľmi
- poskytujeme ideálne podmienky a kvalitné príležitosti pre zamestnancov, partnerov a dodávateľov
- komunikujeme efektívne - šetríme váš čas aj peniaze

Našim klientom okrem iného ponúkame tieto hlavné produkty:
- odborné preklady viac ako 50 jazykov
- preklady so súdnym overením
- korektúry prekladov rodeným hovoriacim
- preklady www stránok
- DTP práce
- lokalizácia
- tlmočenie (konferenčné, konzekutívne, simultánne, súdne, vrátane zaistenia tlmočníckej techniky)

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3642662  Dátum zverejnenia: 11.4.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 750 EUR/mesiac750 EUR + kvartálne odmeny