Zoznam spoločností
Prejdite na písmeno v abecede
A
B
C
D
E
F
G
H
I
K
L
M
N
O
P
R
S
Š
T
U
Ú
V
W
Z
Ž
A
- A+Z Rišňovský, Halász s.r.o. 1
- ABC English, s. r. o. 1
- AirExplore, s.r.o. 1
- ALFA BIO s.r.o. 1
- All for kids 1
- Andrej Gabura- ARG COM 1
- Andritz Kufferath s.r.o. 1
- ANGLICKY HRAVO O.Z. 1
- Arcibiskupské gymnázium biskupa P.Jantauscha Trnava 1
- Auchem s.r.o. 1
- Autistické centrum Andreas, n.o. 1
B
- B&T Partners s.r.o. 1
- Bestka, o.z. 2
- Bilingválne gymnázium C. S. Lewisa Bratislava-Petržalka 3
- Bilingválne gymnázium Milana Hodžu Sučany 1
- BRIGHT INVESTMENT GROUP s.r.o. 1
- British International School Bratislava 3
- Brose Prievidza, spol. s r.o. 1 TOP
- Bystrá škôlka 3
C
- C.E.P.Scherdel Pružiny spol. s r.o. 1
- Cambridge International School 2
- Centrum Funkčného Tréningu s.r.o. 1
- Centrum HAPPY, s. r. o. 1
- Centrum poradenstva a prevencie Bratislava-Petržalka 1
- Centrum poradenstva a prevencie Piešťany 1
- Centrum poradenstva a prevencie Senec 1
- Centrum poradenstva a prevencie Senica 1
- Centrum pre deti a rodiny Bratislava - Učiteľská 1
- Centrum pre deti a rodiny Pezinok 1
- Centrum pre deti a rodiny Sereď 1
- Centrum pre deti a rodiny Trnava 1
- Centrum Slniečko, n.o. 2
- Centrum voľného času 1
- CEVA Contract Logistics Slovakia, s.r.o. 1 TOP
- Cirkevná materská škola Kráľovnej Anjelov Ivanka pri Dunaji 1
- Cirkevná spojená škola Dolný Kubín 2
- Cirkevná spojená škola Piešťany 1
- Cirkevná spojená škola sv. Martina Hviezdoslavov 1
- Cirkevná základná škola - Narnia Bratislava-Petržalka 8
- Cirkevná základná škola Jána Palárika Raková 1
- Cirkevná základná škola s materskou školou sv. Gorazda Košice-Sídlisko Ťahanovce 1
- Cirkevná základná škola sv. Cyrila a Metoda Sereď 1
- Cirkevná základná škola sv. Jána Bosca Lučenec 1
- Cirkevná základná škola sv. Juraja Svidník 1
- Cirkevné gymnázium Štefana Mišíka Spišská Nová Ves 1
D
- DADA Animateam Slovensko záujmové krúžky s. r. o. 1
- damida s. r. o. 1
- Detské centrum a jasle Chobotnička (BAMBINO ACADEMY, s.r.o. ) 1
- Detské centrum Dostojevskeho Bratislava 1
- Detské kráľovstvo, s.r.o. 1
- Detský domov sv. Klementa Hofbauera 1
- DEUTSCHE SCHULE BRATISLAVA 1 TOP
- DEUTSCHE SCHULE BRATISLAVA Bratislava 2
- Diagnostické centrum Bratislava - Ružinov 2
- Diagnostické centrum Bratislava-Ružinov 1
- Diagnostické centrum pre mládež 1
- Domov jesene života 1
E
- Ekonomická univerzita v Bratislave 1
- EL spol. s r.o. 1
- Elokované pracovisko ako súčasť Cirkevnej základnej školy - Narnia Pezinok 1
- Elokované pracovisko ako súčasť Súkromnej základnej školy Bratislava-Devín 1
- Elokované pracovisko ako súčasť Súkromnej základnej školy pre žiakov s autizmom Banská Bystrica 1
- Elokované pracovisko ako súčasť Súkromnej základnej umeleckej školy Diamonds Nitrianske Rudno 1
- Elokované pracovisko ako súčasť Súkromnej základnej umeleckej školy Diamonds Prievidza 2
- Elokované pracovisko ako súčasť Súkromnej základnej umeleckej školy Východná 1
- Elokované pracovisko ako súčasť Základnej umeleckej školy Bratislava-Vajnory 6
- English Kids Club, n.o. 2
- ENVIRAL, a.s. 1 TOP
- Evanjelická spojená škola Liptovský Mikuláš 8
- Evanjelická základná škola Bratislava-Staré Mesto 1
- Evanjelické gymnázium Tisovec 2
- Evolutika ,s.r.o. 1
F
- Fakulta chemickej a potravinárskej technológie STU v Bratislave 1
- Fakulta telesnej výchovy a športu UK 1
- FANTASTICKÁ - občianske združenie 1
- Fantastická škôlka s. r. o. 1
- Farmaceutická fakulta UK 1
- FONDUE, s.r.o. 1
G
- Glycanostics, s.r.o. 1
- Goethe-Institut Bratislava 1
- Gréckokatolícka charita Prešov 1
- GYMNÁZIUM a Základná škola s vyučovacím jazykom maďarským - Márai Sándor Magyar Tanítási Nyelvű Gimnázium és Alapiskola Košice-Staré Mesto 3
- Gymnázium Alberta Einsteina Bratislava-Petržalka 1
- Gymnázium Andreja Kmeťa Banská Štiavnica 1
- Gymnázium Bratislava-Dúbravka 3
- Gymnázium Bratislava-Karlova Ves 1
- Gymnázium Bratislava-Rača 2
- Gymnázium Dubnica nad Váhom 1
- Gymnázium Federica Garcíu Lorcu Bratislava-Podunajské Biskupice 7
- Gymnázium Ivana Horvátha Bratislava-Ružinov 3
- Gymnázium Ivana Kraska - Ivan Krasko Gimnázium Rimavská Sobota 1
- Gymnázium Jána Hollého Trnava 1
- Gymnázium Jura Hronca, ako organizačná zložka Spojenej školy Bratislava-Ružinov 1
- Gymnázium Juraja Fándlyho Šaľa 2
- Gymnázium Karola Štúra Modra 1
- Gymnázium Košice-Sever 3
- Gymnázium Košice-Vyšné Opátske 1
- Gymnázium Ľudovíta Štúra Zvolen 1
- Gymnázium M. R. Štefánika Nové Mesto nad Váhom 1
- Gymnázium Malacky 4
- Gymnázium Matky Alexie Bratislava-Staré Mesto 2
- Gymnázium Mikuláša Kováča Banská Bystrica 1
- Gymnázium Myjava 1
- Gymnázium Pezinok 2
- Gymnázium Pierra de Coubertina Piešťany 3
- Gymnázium Púchov 1
- Gymnázium Spišská Nová Ves 1
- Gymnázium Šahy 1
- Gymnázium Topoľčany 3
- Gymnázium Viliama Paulinyho Tótha Martin 1
H
- Handprints International Bratislava 1
- Heineken Slovensko, a.s. 1 TOP
- Heureka Slovakia o.z. 1
- Hotelová akadémia Bratislava-Nové Mesto 8
- Hotelová akadémia Liptovský Mikuláš 4
I
- International House Bratislava, s.r.o. 1
K
- Katolícka spojená škola sv. Vincenta de Paul Levice 2
- Katolícka základná škola s materskou školou Antona Bernoláka Martin 1
- KITA SK, s. r. o. (Kinderwelten Wuppertal) 1
- KOTRA, Commercial Section of the Embassy of the Republic of Korea 1
- Kovohuty, a.s. 1
- KRONOSPAN, s.r.o. 2
- Krúžky v škole o.z. 1
L
- LESY Slovenskej republiky, štátny podnik 1 TOP
- Liečebno - výchovné sanatórium Poľný Kesov 1
- littleBIG, s. r. o. 1
M
- Malí šampióni - Little Champions Bratislava - Ružinov 2
- Martinus, s.r.o. 2 TOP
- MATADOR Automotive Vráble, a.s. 2 TOP
- Materská škola - Óvoda Čata 2
- Materská škola - Óvoda Štúrovo 1
- Materská škola ako organizačná zložka Spojenej školy Pohronská Polhora 2
- Materská škola Bernolákovo 1
- Materská škola Borinka 1
- Materská škola Bratislava-Devínska Nová Ves 1
- Materská škola Bratislava-Karlova Ves 1
- Materská škola Bratislava-Lamač 1
- Materská škola Bratislava-Petržalka 1
- Materská škola Bratislava-Petržalka 1
- Materská škola Bratislava-Petržalka 2
- Materská škola Bratislava-Petržalka 2
- Materská škola Bratislava-Petržalka 1
- Materská škola Bratislava-Petržalka 1
- Materská škola Bratislava-Petržalka 1
- Materská škola Bratislava-Petržalka 1
- Materská škola Bratislava-Petržalka 2
- Materská škola Bratislava-Petržalka 1
- Materská škola Bratislava-Petržalka 2
- Materská škola Bratislava-Petržalka 1
- Materská škola Bratislava-Podunajské Biskupice 1
- Materská škola Bratislava-Rača 1
- Materská škola Bratislava-Rača 2
- Materská škola Bratislava-Rača 1
- Materská škola Bratislava-Rača 2
- Materská škola Bratislava-Ružinov 1
- Materská škola Bratislava-Ružinov 1
- Materská škola Bratislava-Ružinov 1
- Materská škola Bratislava-Vajnory 1
- Materská škola Bratislava-Vrakuňa 2
- Materská škola Budča 1
- Materská škola Čab 1
- Materská škola Doľany 1
- Materská škola Dunajská Lužná 1
- Materská škola Ivanka pri Dunaji 1
- Materská škola Košťany nad Turcom 1
- Materská škola Kráľovnej pokoja ako organizačná zložka Spojenej školy Kráľovnej pokoja Žilina 1
- Materská škola Malacky 3
- Materská škola Most pri Bratislave 1
- Materská škola Nová Dedinka 1
- Materská škola Nové Mesto nad Váhom 3
- Materská škola Piešťany 1
- Materská škola Potvorice 1
- Materská škola s vyučovacím jazykom maďarským - Magyar Nyelvű Óvoda Hubice 1
- Materská škola s vyučovacím jazykom maďarským - Óvoda Kostolná pri Dunaji 1
- Materská škola Senec 1
- Materská škola Stupava 1
- Materská škola sv. Márie Magdalény Bratislava-Rusovce 1
- Materská škola sv. Vincenta de Paul Bratislava-Ružinov 1
- Materská škola Svätý Jur 1
- Materská škola Šenkvice 2
- Materská škola Trenčianska Teplá 1
- Materská škola UniCare Bratislava 1
- Materská škola Zvolen 1
- MAXWELL, s.r.o. 1
- MB3 s.r.o. 1
- Mesto Stupava 1
- Metodický kabinet digitálního vzdělávání z.s. 1
- MG PZS, s.r.o. 1
- Mibriel, s.r.o. 2
- Miestny úrad mestská časť Bratislava-Dúbravka 1
- MISHEVA, s. r. o. 2
- Mondelēz International 1 TOP
- Montessori škôlka s.r.o. 1
- monteworld s. r. o. 1
N
- Novior Corp s.r.o. 1
O
- Obec Zliechov 1
- Obchodná akadémia Bratislava-Nové Mesto 9
- Obchodná akadémia Bratislava-Petržalka 5
- Obchodná akadémia Imricha Karvaša Bratislava-Petržalka 6
- Obchodná akadémia Považská Bystrica 1
- Obchodná akadémia Šurany 2
- Ohnisko 1
- Orchidea, n.o. 1
- OZ Nádej detí 2
- OZ Vagus 2
- OZ Žena v tiesni 1
P
- Pekná Cestička,s.r.o 1
- Plastic Omnium Auto Exteriors s.r.o. 1 TOP
- Plavecká akadémia, o.z. 8
- Plemenárske služby SR, š.p. 1
- POŠVANC FITNESS s.r.o. 1
- Premonštrátske gymnázium Košice-Staré Mesto 1
- PRETO Ryba, s.r.o. 1
- Prírodné jódové kúpele Číž a.s. 1
R
- Reedukačné centrum Hlohovec 5
- Reedukačné centrum Košice-Sever 2
- Reedukačné centrum Vráble 2
- Regionálne centrum podpory učiteľov pre región Trenčín a Bánovce nad Bebravou Trenčín 1
- ROZVOJOVÁ AGENTÚRA Banskobystrického samosprávneho kraja, n. o. 2
S
- Saneca Pharmaceuticals a. s. 2
- Savencia Fromage & Dairy SK, a. s. 1
- Sensus Slovensko a.s. 1
- Skupina Haleon / GSK 1 TOP
- Skyro, n. o. 1
- Slobodná škola - Súkromná základná škola Košice 5
- Slofit, s.r.o. 1
- Slovenská poľnohospodárska univerzita 2
- Slovenská správa ciest 1
- Slovenská technická univerzita - Fakulta elektrotechniky a informatiky 1
- Slovenský metrologický ústav 1
- Smith Natura s.r.o. 1
- Spišská katolícka charita 1
- Spojená škola Banská Bystrica 2
- Spojená škola Belá 4
- Spojená škola Bošáca 2
- Spojená škola Bratislava-Dúbravka 4
- Spojená škola Bratislava-Karlova Ves 1
- Spojená škola Bratislava-Karlova Ves 2
- Spojená škola Bratislava-Nové Mesto 4
- Spojená škola Bratislava-Petržalka 7
- Spojená škola de La Salle Bratislava-Rača 10
- Spojená škola internátna Bratislava-Petržalka 2
- Spojená škola internátna Levice 2
- Spojená škola internátna pre deti a žiakov so sluchovým postihnutím Bratislava-Nové Mesto 3
- Spojená škola Ivanka pri Dunaji 3
- Spojená škola Kráľovnej pokoja Žilina 1
- Spojená škola Malinovo 7
- Spojená škola Martin 1
- Spojená škola Mošovce 1
- Spojená škola Nitra 2
- Spojená škola Nižná 1
- Spojená škola Nové Zámky 2
- Spojená škola Pohronská Polhora 2
- Spojená škola Rakovice 2
- Spojená škola Ružomberok 4
- Spojená škola Sládkovičovo 2
- Spojená škola Sládkovičovo 2
- Spojená škola sv. Františka Assiského Malacky 2
- Spojená škola sv. Františka z Assisi Bratislava-Karlova Ves 2
- Spojená škola sv. Jána Pavla II. Poprad Poprad 1
- Spojená škola sv. Uršule Bratislava-Staré Mesto 7
- Spojená škola Svätej Rodiny Bratislava-Petržalka 1
- Spojená škola Trnava 2
- Spojená škola, Jána Vojtaššáka13, Žilina Žilina 1
- Spojená škola, Ľ. Podjavorinskej 22, Prešov Prešov 2
- Spojená škola, Školská 35, Nemecká Nemecká 1
- Stredná odborná škola 1
- Stredná odborná škola agrotechnická J.A.Gagarina, ako organizačná zložka Spojenej školy Bernolákovo 1
- Stredná odborná škola agrotechnická - Agrotechnikai Szakközépiskola Moldava nad Bodvou 2
- Stredná odborná škola automobilová a podnikania Senec 3
- Stredná odborná škola automobilová Trnava 2
- Stredná odborná škola dopravná Bratislava-Ružinov 6
- Stredná odborná škola dopravná Žilina 1
- Stredná odborná škola drevárska Zvolen 4
- Stredná odborná škola elektrotechnická ako organizačná zložka spojenej školy Banská Bystrica 5
- Stredná odborná škola elektrotechnická Gbely 4
- Stredná odborná škola elektrotechnická Trnava 2
- Stredná odborná škola elektrotechnická Žilina 2
- Stredná odborná škola gastronómie a hotelových služieb Bratislava-Petržalka 3
- Stredná odborná škola Handlová 3
- Stredná odborná škola chemická Bratislava-Ružinov 1
- Stredná odborná škola chovu koní a služieb - Lótenyésztési és Szolgáltatóipari Szakközépiskola Šaľa 1
- Stredná odborná škola informačných technológií Bratislava-Rača 4
- Stredná odborná škola Jána Antonína Baťu Partizánske 1
- Stredná odborná škola kaderníctva a vizážistiky Bratislava-Ružinov 5
- Stredná odborná škola lýceum C. S. Lewisa Bratislava-Petržalka 6
- Stredná odborná škola Nováky 3
- Stredná odborná škola obchodu a služieb Nové Mesto nad Váhom 2
- Stredná odborná škola obchodu a služieb Púchov 1
- Stredná odborná škola pedagogická bl. Laury Trnava 2
- Stredná odborná škola pedagogická Bratislava-Dúbravka 1
- Stredná odborná škola pedagogická Modra 3
- Stredná odborná škola podnikania v remeslách a službách Senica 1
- Stredná odborná škola podnikania Žilina 2
- Stredná odborná škola Policajného zboru Pezinok Pezinok 1
- Stredná odborná škola poľnohospodárstva a služieb na vidieku Košice-Juh 1
- Stredná odborná škola poľnohospodárstva a služieb na vidieku Trnava 1
- Stredná odborná škola polytechnická Dolný Kubín 1
- Stredná odborná škola polytechnická, Ul. SNP2 Zlaté Moravce 6
- Stredná odborná škola Považská Bystrica 4
- Stredná odborná škola pre žiakov s telesným postihnutím Bratislava-Karlova Ves 1
- Stredná odborná škola pri reedukačnom centre Sološnica 1
- Stredná odborná škola priemyselných technológii Košice-Šaca 6
- Stredná odborná škola remesiel a služieb Poprad 1
- Stredná odborná škola strojnícka ako organizačná zložka Spojenej školy Martin 3
- Stredná odborná škola strojnícka Považská Bystrica 6
- Stredná odborná škola sv. Klementa Hofbauera Podolínec 1
- Stredná odborná škola technická - Műszaki Szakközépiskola Komárno 5
- Stredná odborná škola technická Bratislava-Petržalka 1
- Stredná odborná škola technická Čadca 2
- Stredná odborná škola technická Hlohovec 1
- Stredná odborná škola technická Lučenec 3
- Stredná odborná škola technická Poprad 5
- Stredná odborná škola technická Šurany 3
- Stredná odborná škola technická Tlmače 6
- Stredná odborná škola techniky a služieb Topoľčany 1
- Stredná odborná škola techniky, služieb a obchodu - Műszaki, Szolgáltatások és Kereskedelmi Szakközépiskola Štúrovo 2
- Stredná odborná škola technológií a remesiel Bratislava-Ružinov 6
- Stredná odborná škola Trenčín 3
- Stredná odborná škola veterinárna Nitra 1
- Stredná odborná škola Žarnovica 2
- Stredná odborná škola železničná v Košiciach Košice-Staré Mesto 3
- Stredná priemyselná škola Dubnica nad Váhom 4
- Stredná priemyselná škola elektrotechnická Bratislava-Dúbravka 5
- Stredná priemyselná škola elektrotechnická Bratislava-Petržalka 1
- Stredná priemyselná škola elektrotechnická Bratislava-Staré Mesto 2
- Stredná priemyselná škola elektrotechnická Košice-Sever 1
- Stredná priemyselná škola elektrotechnická Prešov 1
- Stredná priemyselná škola informačných technológií Ignáca Gessaya Tvrdošín 1
- Stredná priemyselná škola informačných technológií Kysucké Nové Mesto 2
- Stredná priemyselná škola Jozefa Murgaša Banská Bystrica 1
- Stredná priemyselná škola Myjava Myjava 6
- Stredná priemyselná škola Stará Turá 2
- Stredná priemyselná škola stavebná a geodetická Bratislava-Ružinov 6
- Stredná priemyselná škola strojnícka Prešov 2
- Stredná priemyselná škola, Ul. slovenských partizánov 1132/52, Považská Bystrica Považská Bystrica 1
- Stredná športová škola Trenčín 1
- Stredná zdravotnícka škola Bratislava-Ružinov 2
- Stredná zdravotnícka škola Celestíny Šimurkovej v Trenčíne Trenčín 2
- Stredná zdravotnícka škola Prievidza 1
- Stredná zdravotnícka škola Trnava 5
- Stredná zdravotnícka škola, Farská 23, Nitra 1
- Stredoslovenská galéria 1
- Súkromná materská škola Bernolákovo 1
- Súkromná materská škola Bratislava 1
- Súkromná materská škola Bratislava 1
- Súkromná materská škola Bratislava 1
- Súkromná materská škola Bratislava-Petržalka 1
- Súkromná materská škola Bratislava-Petržalka 1
- Súkromná materská škola Bratislava-Petržalka 1
- Súkromná materská škola Bratislava-Staré Mesto 5
- Súkromná materská škola Bratislava-Záhorská Bystrica 1
- Súkromná materská škola ELBA Sobrance 1
- Súkromná materská škola Felix Bratislava-Nové Mesto 4
- Súkromná materská škola Funiversity, Gajova 21, Bratislava 1
- Súkromná materská škola GALILEO SCHOOL Bratislava-Podunajské Biskupice 1
- Súkromná materská škola GULIVER Banská Štiavnica 1
- Súkromná materská škola Hrášok Rovinka 1
- Súkromná materská škola Kids Paradise, Vyšehradská 12, Bratislava 1
- Súkromná materská škola Krasňanko Bratislava-Rača 1
- Súkromná materská škola Kvetoslavov 1
- Súkromná materská škola Montessori Nové Zámky 1
- Súkromná materská škola Polárka Rovinka 1
- Súkromná materská škola ProPueris Košice-Staré Mesto 2
- Súkromná materská škola TatraKUK Ružomberok 1
- Súkromná materská škola Trnava 1
- Súkromná materská škola Wonderland Bratislava-Dúbravka 1
- Súkromná materská škola Zdravé dieťa Košice-Džungľa 1
- Súkromná materská škola Životný štart Budmerice 2
- Súkromná materská škola, Kozia 25, Bratislava 1
- Súkromná obchodná akadémia Profi - Kamo Bratislava-Podunajské Biskupice 2
- Súkromná SOŠ automobilová Duálna akadémia Bratislava-Devínska Nová Ves 8
- Súkromná spojená škola francúzsko – slovenská Bratislava-Petržalka 1
- Súkromná spojená škola Kings Schools International, Trnavská cesta 3421/39, Bratislava 1
- Súkromná spojená škola Poprad 1
- Súkromná stredná odborná škola - Gastroškola Bratislava-Podunajské Biskupice 1
- Súkromná stredná odborná škola Bratislava-Ružinov 1
- Súkromná stredná odborná škola HOST Bratislava-Nové Mesto 4
- Súkromná stredná odborná škola Košice-Dargovských hrdino 1
- Súkromná stredná odborná škola obchodu a služieb s vyučovacím jazykom maďarským - Magán Kereskedelmi és Szolgáltatóipari Szakközépiskola Bátorove Kosihy 3
- Súkromná stredná odborná škola obchodu a služieb, Partizánska 8, Očová Očová 2
- Súkromná stredná odborná škola obchodu a služieb, s vyučovacím jazykom maďarským - Magán Kereskedelmi és Szolgáltatóipari Szakközépiskola Mostová 8
- Súkromná stredná odborná škola podnikania Senica 1
- Súkromná stredná odborná škola polytechnická DSA Nitra 1
- Súkromná stredná odborná škola SD Jednota Šamorín Šamorín 2
- Súkromná stredná odborná škola služieb Bardejov 1
- Súkromná stredná odborná škola služieb Poprad 1
- Súkromná stredná odborná škola technická Žiar nad Hronom 2
- Súkromná stredná odborná škola veterinárna Bratislava-Dúbravka 1
- Súkromná stredná odborná škola Žilina 3
- Súkromná stredná odborná škola Žilina 1
- Súkromná stredná športová škola Bratislava-Petržalka 2
- Súkromná stredná športová škola EISB Bratislava-Ružinov 1
- Súkromná stredná športová škola ELBA Prešov 2
- Súkromná stredná športová škola GAUDEAMUS Bratislava-Podunajské Biskupice 3
- Súkromná stredná športová škola Zvolen 3
- Súkromná škola umeleckého priemyslu animovanej tvorby Bratislava-Petržalka 2
- Súkromná škola umeleckého priemyslu Bohumila Baču Bratislava-Ružinov 3
- Súkromná škola umeleckého priemyslu Zvolen 2
- Súkromná základná a materská škola Splash International Košice-Sídlisko KVP 1
- Súkromná základná škola s materskou školou Marie Montessori Bratislava-Lamač 6
- Súkromná základná škola Banská Bystrica 1
- Súkromná základná škola Banská Bystrica 1
- Súkromná základná škola Bernolákovo 1
- Súkromná základná škola BESST 1
- Súkromná základná škola BESST Trnava 5
- Súkromná základná škola Bratislava-Petržalka 16
- Súkromná základná škola Bratislava-Ružinov 4
- Súkromná základná škola Edulienka Bratislava-Staré Mesto 3
- Súkromná základná škola EISB Bratislava-Ružinov 1
- Súkromná základná škola FELIX Liptovský Mikuláš 3
- Súkromná základná škola Felix Trnava 1
- Súkromná základná škola Felix Žilina 1
- Súkromná základná škola FUTURUM Košice 1
- Súkromná základná škola FUTURUM Trenčín 1
- Súkromná základná škola Galileo School Bratislava-Podunajské Biskupice 3
- Súkromná základná škola Guliver Banská Štiavnica 4
- Súkromná základná škola International School Košice-Košická Nová Ves 5
- Súkromná základná škola Košice-Západ 1
- Súkromná základná škola Košice-Západ 2
- Súkromná základná škola Košice-Západ 3
- Súkromná základná škola LIBELLUS Bratislava-Karlova Ves 3
- Súkromná základná škola Makovičky Nitra 3
- Súkromná základná škola Martin 1
- Súkromná základná škola Modra 2
- Súkromná základná škola Nitra 1
- Súkromná základná škola pre intelektovo nadaných žiakov Bratislava-Petržalka 8
- Súkromná základná škola pre žiakov s autizmom, L.Novomeského 11, Trenčín Trenčín 1
- Súkromná základná škola pre žiakov s intelektovým nadaním Cenada Bratislava-Karlova Ves 2
- Súkromná základná škola pre žiakov so všeobecným intelektovým nadaním Bratislava-Ružinov 1
- Súkromná základná škola Ružomberok 1
- Súkromná Základná škola s materskou školou - predprimárne vzdelávanie Bratislava-Ružinov 1
- Súkromná základná škola Šaľa 2
- Súkromná základná škola Trenčín 2
- Súkromná základná škola Žilina 1
- Súkromná základná umelecká škola Akadémia muzika Terchová 1
- Súkromná základná umelecká škola ALKANA Ružomberok Ružomberok 1
- Súkromná základná umelecká škola ART PEGAS Bratislava-Petržalka 5
- Súkromná základná umelecká škola ARTIMO Malinovo 1
- Súkromná základná umelecká škola Báhoň 1
- Súkromná základná umelecká škola Bobrov 1
- Súkromná základná umelecká škola Bolešov 1
- Súkromná základná umelecká škola Bratislava-Ružinov 1
- Súkromná základná umelecká škola Dražkovce 2
- Súkromná základná umelecká škola Hamuliakovo 4
- Súkromná základná umelecká škola Lučenec 1
- Súkromná základná umelecká škola Martin 2
- Súkromná základná umelecká škola Nová Dedinka 1
- Súkromná základná umelecká škola Podolínec 1
- Súkromná základná umelecká škola Zacharová Vlkanová 4
- Súkromná základná umelecká škola Zvolen 2
- Súkromná základná umelecká škola Zvolenská Slatina 1
- Súkromná ZŠ GALILEO Bratislava-Podunajské Biskupice 1
- Súkromná ZŠ WonderSchool Bratislava-Dúbravka 1
- Súkromná ZUŠ Ars Akademy Veľké Uherce 3
- Súkromné bilingválne gymnázium BESST 1
- Súkromné bilingválne gymnázium BESST Trnava 2
- Súkromné centrum poradenstva a prevencie HELP-DYS Lúky 1
- Súkromné centrum poradenstva a prevencie Inštitút detskej reči, Železničiarska 13, Bratislava 1
- Súkromné centrum poradenstva a prevencie Sereď 1
- Súkromné gymnázium Bratislava-Nové Mesto 1
- Súkromné gymnázium FELIX Bratislava-Petržalka 4
- Súkromné gymnázium FUTURUM Košice-Staré Mesto 1
- Súkromné gymnázium pre žiakov so všeobecným intelektovým nadaním CENADA Bratislava-Karlova Ves 2
- Súkromné hudobné a dramatické konzervatórium Košice-Juh 1
- Súkromné konzervatórium Zvolen 2
- SZŠ Bratislava-Petržalka 6
Š
- ŠKOLA ANGLIČTINY s. r. o. 1
- ŠKOLA PRE MIMORIADNE NADANÉ DETI a Gymnázium Bratislava-Nové Mesto 4
- Škola umeleckého priemyslu Bratislava-Ružinov 1
- Škola umeleckého priemyslu Josefa Vydru Bratislava-Karlova Ves 2
- Školský internát Bratislava-Ružinov 1
- Školský internát Košice-Západ 1
- Školský klub detí ako súčasť Základnej školy s materskou školou Milana Hodžu Bratislava-Staré Mesto 1
- Školský klub detí pri Základnej škole Bratislava-Podunajské Biskupice 1
- Špeciálna základná škola - Speciális Alapiskola Šaľa 1
- Špeciálna základná škola ako organizačná zložka Spojenej školy Nové Mesto nad Váhom 3
- Špeciálna základná škola s materskou školou Bratislava 1
- Študijné centrum BASIC Trenčín o.z. 1
T
- TAMI GROUP 1
- Technický a skúšobný ústav stavebný, n. o. 1
- TESCO STORES SR, a.s. 1 TOP
- The Baby One 1
- Trenčianske múzeum v Trenčíne 1
- Trenčianske vodárne a kanalizácie, a.s. 1
Ú
- Únia nevidiacich a slabozrakých Slovenska 1
- Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny SR 2
U
- UNITED! jazyková škola Košice 1
- Univerzita Komenského v Bratislave Rektorát 1
- Unomedical s.r.o. 5
V
- V a V Akademy, s.r.o. 2
- Vertiv Slovakia, a. s. 1 TOP
- Veselá farmička n.o. 1
- Veselá veda Slovensko o.z. 6
- VEVE, s.r.o. 1
- VIP GYM s. r. o. 1
- VUTCH s.r.o. 1
- Výskumný ústav vodného hospodárstva 2
- Využi svoj potenciál 1
- Vzdelávacia skupina Citadela Ivanka pri Dunaji 3
W
- WELL IN s.r.o. 1
- Where Children Come First 1
Z
- Základná škola - Alapiskola Jelenec 2
- Základná škola a GYMNÁZIUM s vyučovacím jazykom maďarským - Magyar Tannyelvű Alapiskola és Gimnázium Bratislava-Staré Mesto 2
- Základná škola ako organizačná zložka Spojenej školy Pohronská Polhora 1
- Základná škola Albína Brunovského Zohor 1
- Základná škola Andreja Kmeťa Levice 4
- Základná škola Báb 1
- Základná škola Banská Bystrica 4
- Základná škola Banská Bystrica 2
- Základná škola Banská Bystrica 3
- Základná škola Banská Bystrica 1
- Základná škola Banská Bystrica 2
- Základná škola Banská Bystrica 1
- Základná škola Banská Bystrica 3
- Základná škola Beluša 1
- Základná škola Bernolákovo 7
- Základná škola Biely Kostol 1
- Základná škola Blatné 3
- Základná škola Bobrovec 1
- Základná škola Bratislava-Devínska Nová Ves 7
- Základná škola Bratislava-Devínska Nová Ves 7
- Základná škola Bratislava-Dúbravka 2
- Základná škola Bratislava-Dúbravka 5
- Základná škola Bratislava-Dúbravka 6
- Základná škola Bratislava-Karlova Ves 6
- Základná škola Bratislava-Karlova Ves 10
- Základná škola Bratislava-Lamač 6
- Základná škola Bratislava-Petržalka 3
- Základná škola Bratislava-Petržalka 8
- Základná škola Bratislava-Petržalka 8
- Základná škola Bratislava-Petržalka 20
- Základná škola Bratislava-Petržalka 5
- Základná škola Bratislava-Petržalka 7
- Základná škola Bratislava-Petržalka 10
- Základná škola Bratislava-Petržalka 1
- Základná škola Bratislava-Petržalka 4
- Základná škola Bratislava-Petržalka 10
- Základná škola Bratislava-Podunajské Biskupice 1
- Základná škola Bratislava-Podunajské Biskupice 4
- Základná škola Bratislava-Rača 3
- Základná škola Bratislava-Rača 1
- Základná škola Bratislava-Ružinov 5
- Základná škola Bratislava-Ružinov 2
- Základná škola Bratislava-Ružinov 11
- Základná škola Bratislava-Ružinov 1
- Základná škola Bratislava-Ružinov 4
- Základná škola Bratislava-Staré Mesto 3
- Základná škola Bratislava-Staré Mesto 5
- Základná škola Bratislava-Vrakuňa 1
- Základná škola Bratislava-Vrakuňa 5
- Základná škola Bratislava-Vrakuňa 3
- Základná škola Cífer 2
- Základná škola Citadela Bratislava-Staré Mesto 3
- Základná škola Čaňa 2
- Základná škola Čierny Brod 2
- Základná škola Divín 1
- Základná škola Dolná Mariková 4
- Základná škola Dolná Tižina 1
- Základná škola Dolný Pial 1
- Základná škola Dr. Ivana Dérera Bratislava-Staré Mesto 1
- Základná škola Dunajská Lužná 7
- Základná škola F.E.Scherera Piešťany 1
- Základná škola Ferenca Móru s vyučovacím jazykom maďarským - Móra Ferenc Alapiskola Zemianska Olča 1
- Základná škola Gajary 6
- Základná škola Galanta 1
- Základná škola Gbelce 3
- Základná škola Gejzu Dusíka Galanta 3
- Základná škola Handlová 4
- Základná škola Hliník nad Hronom 1
- Základná škola Hlohovec 2
- Základná škola Holčíkovce 1
- Základná škola Horná Štubňa 1
- Základná škola Iňačovce 1
- Základná škola J. G. Tajovského Senec 3
- Základná škola Jablonec 1
- Základná škola Jakubov 2
- Základná škola Jána Amosa Komenského Kolárovo 1
- Základná škola Jana Amosa Komenského Sereď 1
- Základná škola Jána Kupeckého Pezinok 1
- Základná škola Jána Lipského s materskou školou Trenčianske Stankovce 2
- Základná škola Janka Francisciho Rimavského Hnúšťa 1
- Základná škola Janova Lehota 2
- Základná škola Jelka 4
- Základná škola Jozefa Kollára Banská Štiavnica 1
- Základná škola Juraja Fándlyho Sereď 4
- Základná škola Kalinkovo 7
- Základná škola Kataríny Brúderovej Bratislava 4
- Základná škola Kataríny Brúderovej Bratislava-Vajnory 3
- Základná škola Kecerovce 7
- Základná škola Klasov 2
- Základná škola Klátova Nová Ves 1
- Základná škola Komárno 1
- Základná škola Korňa 1
- Základná škola Košice-Barca 4
- Základná škola Košice-Dargovských hrdinov 1
- Základná škola Košice-Dargovských hrdinov 3
- Základná škola Košice-Luník IX 2
- Základná škola Košice-Nad jazerom 4
- Základná škola Košice-Sever 6
- Základná škola Košice-Staré Mesto 3
- Základná škola Košická Belá 1
- Základná škola kpt. J. Nálepku v Stupave Stupava 10
- Základná škola kráľa Svätopluka Nitra 1
- Základná škola Kráľová pri Senci 2
- Základná škola Kvetoslavov 5
- Základná škola Kysucké Nové Mesto 2
- Základná škola Lehnice 8
- Základná škola Leopoldov 1
- Základná škola Levice 1
- Základná škola Lietava 1
- Základná škola Limbach 2
- Základná škola Lipová 2
- Základná škola Lučenec 3
- Základná škola Ľudovíta Fullu Košice 1
- Základná škola Ľudovíta Štúra Modra 1
- Základná škola Ľudovíta Štúra Šaľa 1
- Základná škola Ľutina 1
- Základná škola Malá Ida 2
- Základná škola Malacky 1
- Základná škola Málinec 3
- Základná škola Márie Medveckej Tvrdošín 1
- Základná škola Martin 1
- Základná škola Martin 2
- Základná škola Mateja Bela Šamorín 1
- Základná škola Matky Alexie Bratislava-Staré Mesto 2
- Základná škola Michalovce 1
- Základná škola Milana Rastislava Štefánika Ivanka pri Dunaji 5
- Základná škola Milana Rastislava Štefánika Most pri Bratislave 13
- Základná škola Milana Rastislava Štefánika Piešťany 4
- Základná škola Miloslavov 3
- Základná škola Miloša Janošku Liptovský Mikuláš 4
- Základná škola Modra 2
- Základná škola Narnia Banská Bystrica 3
- Základná škola Narnia Trnava 2
- Základná škola Nitra 2
- Základná škola Nitra 1
- Základná škola Nitra 1
- Základná škola Nitra 1
- Základná škola Nová Dedinka 6
- Základná škola Nová Dubnica 2
- Základná škola Nové Mesto nad Váhom 2
- Základná škola Nové Mesto nad Váhom 1
- Základná škola Nové Zámky 1
- Základná škola Partizánske 1
- Základná škola Pata 1
- Základná škola Pavla Marcelyho Bratislava-Ružinov 2
- Základná škola Pezinok 3
- Základná škola Piešťany 3
- Základná škola Plavecký Štvrtok 3
- Základná škola pri liečebno výchovnom sanatóriu Čakany 1
- Základná škola Pribeta 3
- Základná škola Pusté Úľany 3
- Základná škola Reca 1
- Základná škola Revúca 1
- Základná škola Rohožník 6
- Základná škola Rovinka 5
- Základná škola Rudina 1
- Základná škola Ružomberok 1
- Základná škola s materskou školou - Alapiskola és Óvoda Kolíňany 1
- Základná škola s materskou školou - Alapiskola és Óvoda Veľký Kýr 2
- Základná škola s materskou školou - predprimárne vzdelávanie Bratislava-Rača 2
- Základná škola s materskou školou - predprimárne vzdelávanie Hiadeľ 1
- Základná škola s materskou školou - predprimárne vzdelávanie Smolinské 2
- Základná škola s materskou školou 1. československého armádneho zboru Stráňavy 2
- Základná škola s Materskou školou Angely Merici Trnava 6
- Základná škola s materskou školou Báhoň 5
- Základná škola s materskou školou Bánov 2
- Základná škola s materskou školou Beladice 1
- Základná škola s materskou školou Benice 1
- Základná škola s materskou školou Bidovce 1
- Základná škola s materskou školou Bojnice 2
- Základná škola s materskou školou Bolešov 1
- Základná škola s materskou školou Bratislava-Jarovce 5
- Základná škola s materskou školou Bratislava-Nové Mesto 4
- Základná škola s materskou školou Bratislava-Nové Mesto 2
- Základná škola s materskou školou Bratislava-Nové Mesto 2
- Základná škola s materskou školou Bratislava-Nové Mesto 4
- Základná škola s materskou školou Bratislava-Nové Mesto 3
- Základná škola s materskou školou Bratislava-Nové Mesto 8
- Základná škola s materskou školou Bratislava-Nové Mesto 2
- Základná škola s materskou školou Bratislava-Nové Mesto 3
- Základná škola s materskou školou Bratislava-Rusovce 5
- Základná škola s materskou školou Bratislava-Ružinov 8
- Základná škola s materskou školou Bratislava-Staré Mesto 1
- Základná škola s materskou školou Brehy 2
- Základná škola s materskou školou Brezno 1
- Základná škola s materskou školou Brezno 1
- Základná škola s materskou školou Bučany 3
- Základná škola s materskou školou Budmerice 1
- Základná škola s materskou školou Bystričany 1
- Základná škola s materskou školou Čeľadice 2
- Základná škola s materskou školou Dojč 1
- Základná škola s materskou školou Dolná Krupá 1
- Základná škola s materskou školou Dolná Poruba 4
- Základná škola s materskou školou Dolné Orešany 1
- Základná škola s materskou školou Dolné Zelenice 2
- Základná škola s materskou školou Drahovce 4
- Základná škola s materskou školou Drietoma 1
- Základná škola s materskou školou Dubnica nad Váhom 2
- Základná škola s materskou školou Dúbrava 1
- Základná škola s materskou školou E. A. Cernana Vysoká nad Kysucou 1
- Základná škola s materskou školou Hermanovce 4
- Základná škola s materskou školou Hlohovec 3
- Základná škola s materskou školou Hontianske Nemce 1
- Základná škola s materskou školou Horná Kráľová 1
- Základná škola s materskou školou Horná Streda 1
- Základná škola s materskou školou Horná Ždaňa 1
- Základná škola s materskou školou Hôrky 1
- Základná škola s materskou školou Hriňová 4
- Základná škola s materskou školou Hronský Beňadik 2
- Základná škola s materskou školou Hugolína Gavloviča Pruské 5
- Základná škola s materskou školou Chorvátsky Grob 18
- Základná škola s materskou školou Chorvátsky Grob 6
- Základná škola s materskou školou Chtelnica 1
- Základná škola s materskou školou Jacovce 1
- Základná škola s materskou školou Jána Amosa Komenského Bratislava-Rača 10
- Základná škola s materskou školou Jána Lajčiaka Pribylina 5
- Základná škola s materskou školou Jarovnice 2
- Základná škola s materskou školou Jozefa Ligoša Chlebnice 1
- Základná škola s materskou školou Jozefa Murgaša Šaľa 4
- Základná škola s materskou školou Kamenná Poruba 3
- Základná škola s materskou školou Karola Strmeňa Palárikovo 1
- Základná škola s materskou školou Károlya Dömeho s vyučovacím jazykom maďarským - Döme Károly Alapiskola és Óvoda Iža 1
- Základná škola s materskou školou Komjatná 1
- Základná škola s materskou školou Koš 1
- Základná škola s materskou školou Krajné 1
- Základná škola s materskou školou Križovany nad Dudváhom 1
- Základná škola s materskou školou Kuchyňa 4
- Základná škola s materskou školou Lokca 1
- Základná škola s materskou školou Lúka 3
- Základná škola s materskou školou Lukáčovce 2
- Základná škola s materskou školou M. R. Štefánika Bratislava-Staré Mesto 2
- Základná škola s materskou školou Martin 1
- Základná škola s materskou školou Martin 3
- Základná škola s materskou školou Maximiliána Hella Štiavnické Bane 1
- Základná škola s materskou školou Michala Rešetku Horná Súča 1
- Základná škola s materskou školou Milana Hodžu Bratislava-Staré Mesto 6
- Základná škola s materskou školou Milana Rastislava Štefánika Budimír 2
- Základná škola s materskou školou Mútne 1
- Základná škola s materskou školou Nitra 4
- Základná škola s materskou školou Ondreja Cabana Komjatice 2
- Základná škola s materskou školou Ondreja Štefku Varín 1
- Základná škola s materskou školou Papradno 2
- Základná škola s materskou školou Pavla Demitru Dubnica nad Váhom 2
- Základná škola s materskou školou Pernek 1
- Základná škola s materskou školou Petra Pázmánya s vyučovacím jazykom maďarským - Pázmány Péter Alapiskola és Óvoda Šaľa 1
- Základná škola s materskou školou Pezinok 4
- Základná škola s materskou školou Podolie 3
- Základná škola s materskou školou Poproč 1
- Základná škola s materskou školou Považská Bystrica 1
- Základná škola s materskou školou pre deti a žiakov so sluchovým postihnutím internátna Bratislava-Staré Mesto 2
- Základná škola s materskou školou Prievidza 2
- Základná škola s materskou školou Rabčice 1
- Základná škola s materskou školou Rakovec nad Ondavou 1
- Základná škola s materskou školou Rišňovce 1
- Základná škola s materskou školou Rumanová 1
- Základná škola s materskou školou Ružindol 2
- Základná škola s materskou školou s vyučovacím jazykom maďarským - Alapiskola és Óvoda Mostová 2
- Základná škola s materskou školou Samuela Timona Trenčianska Turná 1
- Základná škola s materskou školou Skalité 1
- Základná škola s materskou školou Slovenská Ves 2
- Základná škola s materskou školou Smolinské 1
- Základná škola s materskou školou Suchá nad Parnou 5
- Základná škola s materskou školou sv. Andreja-Svorada a Benedikta Trenčín 2
- Základná škola s materskou školou sv. Jána Pavla II. Bratislava-Vajnory 1
- Základná škola s materskou školou Sverepec 1
- Základná škola s materskou školou Špačince 4
- Základná škola s materskou školou Štefana Náhalku Liptovská Teplička 3
- Základná škola s materskou školou Tekovská Breznica 1
- Základná škola s materskou školou Tekovské Nemce 1
- Základná škola s materskou školou Trnava 2
- Základná škola s materskou školou Trnava 4
- Základná škola s materskou školou Trnava 2
- Základná škola s materskou školou Trnava 1
- Základná škola s materskou školou Trnava 2
- Základná škola s materskou školou Trnava 1
- Základná škola s materskou školou Trstice 5
- Základná škola s materskou školou Turie 1
- Základná škola s materskou školou Václava Mitúcha Horné Srnie 1
- Základná škola s materskou školou Valaská Belá 2
- Základná škola s materskou školou Veľká Lomnica 3
- Základná škola s materskou školou Veľké Leváre 4
- Základná škola s materskou školou Veľké Lovce 1
- Základná škola s materskou školou Viničné 3
- Základná škola s materskou školou Voderady 1
- Základná škola s materskou školou Vráble 2
- Základná škola s materskou školou Zavar Zavar 1
- Základná škola s materskou školou Zeleneč 4
- Základná škola s materskou školou Žilina 1
- Základná škola s materskou školou, Ulica Jána Bottu 27, Trnava Trnava 2
- Základná škola s MŠ Bratislava-Záhorská Bystrica 4
- Základná škola s MŠ Liptovský Hrádok 1
- Základná škola s MŠ Slovenský Grob 11
- Základná škola s MŠ Vysoká pri Morave 5
- Základná škola s vyučovacím jazykom maďarským - Alapiskola Komárno 1
- Základná škola Seňa 3
- Základná škola Seňa 507 Seňa 1
- Základná škola Senec 57
- Základná škola Slovenské Pravno 2
- Základná škola Slovenského národného povstania Bratislava-Ružinov 2
- Základná škola Slovenského národného povstania Sučany 1
- Základná škola Smetanov háj č. 286/9 Dunajská Streda Dunajská Streda 11
- Základná škola Spišská Nová Ves 2
- Základná škola Stará Ľubovňa 2
- Základná škola Stará Ľubovňa 1
- Základná škola Stará Turá 1
- Základná škola sv. Augustína Považská Bystrica 1
- Základná škola sv. Dominika Sávia Machulince 2
- Základná škola Šaštín-Stráže 1
- Základná škola Šenkvice 2
- Základná škola Šišov 1
- Základná škola Štefana Moysesa Tesárske Mlyňany 1
- Základná škola Štefana Moysesa Veselé 1
- Základná škola Tomášov 1
- Základná škola Toporec 3
- Základná škola Trebišov 1
- Základná škola Trenčianska Teplá 3
- Základná škola Trenčín 4
- Základná škola Trenčín 1
- Základná škola Trenčín 1
- Základná škola Trenčín 2
- Základná škola Trnava 3
- Základná škola Trnava 3
- Základná škola Valentína Beniaka s materskou školou Chynorany 3
- Základná škola Veľké Zálužie 3
- Základná škola Vilka Šuleka Hlohovec 1
- Základná škola Vyhne 1
- Základná škola Východná 2
- Základná škola Vysoké Tatry 1
- Základná škola Vyšný Žipov 1
- Základná škola Záhorská Ves 2
- Základná škola Zlaté Klasy 33
- Základná škola Zlaté Moravce 1
- Základná škola Zlaté Moravce 2
- Základná škola Zvolen 2
- Základná škola Žarnovica 2
- Základná škola Ždaňa 1
- Základná škola Žiar nad Hronom 3
- Základná škola Žlkovce 1
- Základná škola Žofie Bosniakovej Teplička nad Váhom 1
- Základná škola, ako organizačná zložka Spojenej školy sv. Vincenta de Paul Bratislava-Ružinov 2
- Základná škola, Dunajská 126/16A, Hamuliakovo Hamuliakovo 3
- Základná škola, Jarovnice 464 Jarovnice 2
- Základná škola, Zbehy 661 Zbehy 1
- Základná umelecká škola Antona Cígera Kežmarok 5
- Základná umelecká škola Bratislava-Rača 2
- Základná umelecká škola Cífer 1
- Základná umelecká škola Dubnica nad Váhom 1
- Základná umelecká škola Dunajská Lužná 1
- Základná umelecká škola Heľpa 4
- Základná umelecká škola Ilava 1
- Základná umelecká škola Ivana Ballu Dolný Kubín 2
- Základná umelecká škola Jána Fischera - Kvetoňa Sereď 2
- Základná umelecká škola Jaslovské Bohunice 1
- Základná umelecká škola Mojmírovce 1
- Základná umelecká škola Piešťany 1
- Základná umelecká škola Senec 2
- Základná umelecká škola Slovenská Ľupča 1
- Základná umelecká škola Tisovec 1
- Základná umelecká škola Voderady 2
- Základná umelecká škola Vranov nad Topľou 2
- Združenie STORM 1
- Zelená škôlka, n. o. 1
- ZEM DETÍ-KOŠICE n.o. 1
- Získaj nové krídla, o.z. 1
- ZŠ s MŠ Dolné Zelenice 109 1
- ZŠ s MŠ Riazanská 2
Ž
- Železiarne Podbrezová a.s. 2
- Železnice Slovenskej republiky 2
- ŽP Informatika s.r.o. 1