Mzdová účtovníčka

ŠKOLSKÉ HOSPODÁRSTVO - BÚŠLAK, spol. s r.o.

Miesto práce
Dunajský Klátov 268, Dunajský Klátov
Termín nástupu
01.04.2021
Mzdové podmienky (brutto)
850 EUR/mesiacalebo s dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

komplexné spracovanie miezd (dochádzky, prekážok v práci, PN, zrážok z
miezd, nepeňažných príjmov, odmien, daňových bonusov,
výplatných pások, rekapitulácií, príkazov na úhradu, spracovanie výkazov
do poisťovní a na DÚ, ročných zúčtovaní, spracovanie ELDP)
- kontrola evidencie dochádzky na základe dokladov o dočasnej PN, OČR,
neplateného voľna atd.
- vystavovanie potvrdení pre zamestnancov, komunikácia s úradmi v SR
(soc. poisťovňa, zdravotné poisťovne..)
- kompletné vedenie personálnej agendy (príprava pracovných zmlúv,
dodatkov, dohôd mimo prac. pomeru, sledovanie pracovných pomerov na
dobu určitú, a pod.)
- vedenie a kontrola osobných spisov zamestnancov
- spracovávanie a nahrávanie osobných údajov do personálneho systému -
Helios

- zamestnanecké benefity,
- možnosť profesijného rastu,
- dobrá pracovná atmosféra.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomika

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) a Maďarský jazyk - Pokročilý (C1)

Prax na pozícii/v oblasti

mzdová účtovníčka

Počet rokov praxe

5

samostatnosť, precíznosť, zodpovednosť,
ochota a chuť sa ďalej vzdelávať
pozitívny prístup k práci
analytické myslenie a schopnosť riešiť problémov
zmysel pre presnosť a poriadok v práci

Naša spoločnosť sa zaoberá rastlinnou výrobou, živočíšnou výrobou (chov dojníc),výrobou slnečnicového oleja najvyššej kvality, a výrobou mlieka a mliečnych výrobkov (jogurty, tvaroh, syr, smotana, acidofilné mlieko, žervé) v BIO kvalite.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4037152  Dátum zverejnenia: 22.2.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 850 EUR/mesiac