Hlavní Personalistka/Personalista organizace

Školní jídelna, Praha 10, Vršovická 68/1429, příspěvková organizace

Místo práce
Praha, Česká republika
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
35 000 - 45 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do našeho týmu na personálním oddělení hledáme zkušeného kolegu nebo kolegyni na pozici Hlavní Personalistka/ Personalista organizace, který si vezme na starost komplexní zajišťování a vedení oblasti lidských zdrojů a personální agendy organizace.

Hlavní práce bude na Vás, ale v týmu již čeká personální asistentka a mzdová účetní.

Jste-li komunikativní, spolehlivý/á, máte znalosti a zkušenosti a baví Vás práce s lidmi, čtěte dál.

Kromě platu, sestávajícího ze základního platu + osobního ohodnocení (odvislého od pracovního výkonu) + příplatku za vedení nabízíme další benefity.

Co vás čeká:

Formulování, tvorba a plánování personální politiky organizace (14 provozoven/jídelen + ředitelství, celkem 140 zaměstnanců) , vytváření a implementace personální strategie a politiky v souladu se strategickými cíli a potřebami organizace. Nastavování, zpracovávání a řízení jednotlivých personální procesů, ověřování a vyhodnocování kvality lidských zdrojů, zajištění vedení personální agendy organizace a provozoven organizace, rozvoj vzdělávání a řešení problematiky pracovněprávních vztahů. Hlavní Personalista zajišťuje veškerou personální agendu a oblast lidských zdrojů v organizaci.

  • Vedení systému hodnocení, motivace a odměňování zaměstnanců.
  • Zajištování a řízení jednotlivých personální procesů včetně kontroly
  • Zajištování chodu personální agendy organizace.
  • Aktualizace a tvorba vnitřních předpisů, Interních nařízení, pracovně právních dokumentů organizace v dané oblasti
  • Organizování a zajišťování náborů, přijímání a propouštění zaměstnanců a vyřizování pracovně právních agend týkajících se vzniku, průběhu a ukončení pracovních poměrů.
  • Spolupráce s vedoucími zaměstnanci jednotlivých úseků v oblasti personální agendy.
  • Pravidelný personální reporting řediteli organizace.
  • Zajištování a zpracovávání podkladů v oblasti systemizace práce v organizaci a optimalizaci objemu finančních prostředků na platy
  • Spolupráce s mzdovou účetní, předávání a kontrola podkladů pro zpracování platů organizace.
  • Zajištování platových inventur pro jednotlivé organizační složky (části) organizace podle stanovených zásad a pravidel.
  • Zajišťování a kontrola dodržování pracovněprávních předpisů a předpisů z oblasti zaměstnanosti, sociálního zabezpečení, BOZP, pracovně lékařských služeb
  • Správa FKSP a předkládání návrhů na rozšíření možností čerpání FKSP pro 140 zaměstnanců organizace.
  • Poskytování informací a poradenství zaměstnavateli a ostatním zaměstnancům o jejich povinnostech podle GDPR a dalších předpisů v oblasti ochrany osobních údajů a monitoring souladu s GDPR, dalšími právními předpisy, vnitřními předpisy a další dokumentací zaměstnavatele v oblasti ochrany osobních údajů.
  • Spolupráce s třetími stranami na základě pověření, kontrola výkonu a zajištování služeb třetích stran dle smluvních podmínek pro oblast lidských zdrojů

Požadujeme:

  • znalosti, zkušenosti, loajalitu, profesionální přístup, orientaci na detail a pečlivost
  • velmi dobrou znalost oblasti Vema, PAM (především agendy rozpočtu na platy, statistické a rozborové činnosti),
  • znalost zařazování do platových tabulek dle Nařízení vlády č. 300/2019 Sb. o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, příloha č.1, a zákoníku práce č. 262/2006 Sb
  • praxe na obdobné pozici minimálně 3 roky
  • velmi dobré organizační schopnosti, systémové a projektové myšlení, managerské dovednosti
  • pevné morální zásady, důslednost, spolehlivost
  • zkušenost s vedením zaměstnanců
  • znalost Zákoníku práce a souvisejících pracovněprávních a dalších předpisů
  • velmi dobrá znalost práce na PC (MS Word, MS Excel, Internet)
  • velmi dobré komunikační dovednosti v písemném i mluveném projevu
  • samostatnost, zodpovědnost, flexibilita, nekonfliktní silná osobnost
  • rozvoj péče o zaměstnance, firemní kultury a zlepšování pracovních podmínek
  • proaktivní přístup, psychická odolnost

Výhodou:

  • zkušenost na dané pozici v segmentu stravovacích, potravinářských, restauračních, cateringových služeb nebo hospitality segmentu (hotelová zařízení)
  • praxe ve veřejných službách a správě
  • znalost personalistického SW Vema

Požadované kvalifikační předpoklady (stupeň vzdělání):

ukončené vyšší odborné vzdělání nebo střední vzdělání s maturitní zkouškou, ideálně vysokoškolské vzdělání v bakalářském studijním programu nebo vyšší odborné vzdělání (studijní program v oboru: ekonomika a management, pedagogika, humanitní studia, sociální politika a sociální práce...)

Co vám můžeme nabídnout:

  • platová třída 9 až 10
  • plat 35.000 až 45.000Kč, zápočet dle vzdělání a praxe,
  • zázemí a stabilitu velké a oceňované organizace
  • osobní příplatek po zkušební době, příplatek za vedení
  • práce na HPP na dobu určitou 1 rok, následně doba neurčitá
  • možnost práce z domova po předchozí dohodě
  • zvyšování kvalifikace a průběžné poskytování vzdělávání
  • spolupráce s advokátní kanceláří v případě složitějších případů a při interních auditech
  • příspěvek na stravování
  • čtvrtletní odměny
  • Multisport benefit karty i pro Vaše blízké
  • příspěvek na penzijní připojištění nebo doplňkové penzijní spoření
  • 5 týdnů dovolené
  • příležitost přímo se podílet na rozvoji a rozsahu zaměstnaneckých podmínek pro nepedagogické pracovníky školství, zlepšit je a rozvinout portfolio zaměstnaneckých benefitů pro různé věkové skupiny zaměstanců
  • nástup možný ihned nebo dle dohody

Vyhlašovatel si vyhrazuje právo zrušit výběrové řízení bez uvedení důvodu kdykoliv v jeho průběhu nebo nevybrat žádného uchazeče.

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání
ID: 4591737  Dátum zverejnenia: 1.6.2023  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 35 000 Kč/měsíc