Можливість для людей з України

Montessori učiteľ/asistent pre deti predškolského veku (2,5 - 6 rokov) Montessori teacher/assistant for preschool children (2.5 - 6 years)

Škôlka Montessori Horský park

Miesto práce
Ostravská 6, 811 04 Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
September - október 2023
Od 6 EUR/hod.Výška mzdy je dohodnutá na základe vzdelania, praxe a schopností kandidáta. Salary is agreed on the basis of the candidate's education, experience and skills.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Výchova a vzdelávanie detí predškolského veku v zmysle Montessori pedagogiky, starostlivosť o prostredie v škôlke, príprava poobedných aktivít.

Education and training of preschool children in the sense of Montessori pedagogy, care for the environment in the kindergarten, preparation of afternoon activities

Práca v atraktívnom prostredí s deťmi, ktoré chcú byť samostatné a rešpektujúce. Podpora odborného a osobnostného rastu v rámci Montessori pedagogiky. Mladý kolektív s férovými vzťahmi. Celodenná strava.

Work in an attractive environment with children who want to be independent and respectful. Support of professional and personal growth within Montessori pedagogy. A young collective with fair relations. All day food.

Kandidátov, ktorý svoj záujem podporia sprievodným listom, budeme kontaktovať prednostne.

Candidates who support their interest with a cover letter will be contacted first.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

vzdelanie v Montessori pedagogike pre vek 3-6 rokov výhodou. Education in Montessori for 3-6 years is an advantage.

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Zaujíma ťa alebo máš Montessori vzdelanie? Pracoval(a) si už v Montessori prostredí? Si trpezlivý, vnímavý, dôsledný a tvorivý človek, ktorý sa nebojí ísť proti prúdu? Komunikuješ s deťmi s rešpektom? Vieš im ponúknuť horúce srdce aj chladnú myseľ?

Are you interested in or have a Montessori education? Have you worked in a Montessori environment before? Are you a patient, perceptive, consistent and creative person who is not afraid to go against the grain? Do you communicate with children with respect? Can you offer them a warm heart and a cool mind?

Naša škôlka sa nachádza v srdci Bratislavy, kde nás obklopuje pokojná atmosféra a prekrásna príroda blízkej Kalvárie a neďalekého Horského parku. Pre deti sme pripravili optimálne dostupný priestranný dom s rozľahlou záhradou a nádherným výhľadom na Bratislavu. Škôlku sme zariadili tak, aby poskytovala dieťaťu čo najlepšie podmienky na intelektuálny, emocionálny a sociálny rozvoj. Pripravené a bezpečné prostredie má ambíciu dosiahnuť pocit “druhého domova” pre deti, ktoré v ňom budú šťastné, sebaisté a zvedavé.

Our kindergarten is located in the heart of Bratislava, where we are surrounded by a peaceful atmosphere and beautiful nature of nearby Kalvária and the nearby Horský park. For children, we have prepared an optimally accessible spacious house with a large garden and a wonderful view of Bratislava. We arranged the nursery in such a way as to provide the child with the best possible conditions for intellectual, emotional and social development. The prepared and safe environment has the ambition to achieve the feeling of a "second home" for children who will be happy, self-confident and curious in it.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3829584  Dátum zverejnenia: 18.8.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 6 EUR/hod.