Učiteľka/učiteľ v Materskej škôlke - Babyfun - múdra škôlka v pohybe

Škôlka Babyfun - múdra škôlka v pohybe

Miesto práce
Škôlka Babyfun, Špaldová 38/B, Podunajské Biskupice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
7 - 9/2021
Od 1 000 EUR/mesiacako bonus obedy zadarmo odmeny možnosť finančných príplatkov za krúžkovú činnosť či iné aktivity v škôlke navyše

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Profesionálna, pedagogická, láskavá, edukatívna starostlivosť o deti vo veku 2 - 6 rokov, rozdelených do 3 tried podľa veku . Výchovná a vzdelávacia činnosť, plánovanie činností, príprava metodických pomôcok, spolupráca a komunikácia s rodičmi detí, tímová spolupráca, možnosti inovácií.
Anglický jazyk vítaný.

Práca v príjemnom ale dynamickom a priateľskom kolektíve.
Krásne, nové, čisté, moderné prostredie škôlky.
V lete príjemne prostredie chladené podlahovým chladením.
Úžasné zaškôlkované deti v triede, stály detský kolektív, milí rodičia.
Možnosť osobnostného rozvoja.
Vzdelávacie školenia zdarma.
Obedy zdarma.
Možnosť ďalšej brigádnej činnosti v krúžkovej činnosti , či v iných aktivitách škôlky za finančné ohodnotenie.

Pozícia na trvalý pracovný pomer, živnosť alebo aj brigádnický pomer.
Hľadáme pani učiteľku na stály pracovný pomer.
Prosím, pred kontaktovaním a odoslaním životopisu si pozrieť, kde sídlime a či naozaj spĺňate naše požiadavky ohľadom vzdelania. Ďakujem.
Krátky motivačný list alebo motivačný mail + štrukturovaný životopis pošlite prosím na e-mailovú adresu.
Odpovedáme vybraným uchádzačom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Úplné stredné odborné vzdelanie v odbore pedagogická škola; Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa v odbore predšk. a element.ped.-uč. pre predprimárne vzdelávanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

prax s prácou s deťmi je podmienka, takisto aj pedagogické vzdelanie

Hľadáme charizmatickú, dynamickú, aktívnu, milú, láskavú, veselú, usmiatu a pozitívne naladenú pani učiteľku s mamičkovským prístupom, ktorá má zmysel pre spravodlivosť a poriadok, vie tímovo pracovať, je samostatná, ochotná vzdelávať sa, prípadne prinášať inovácie.
Pani učiteľka v našom tíme vie prirodzene od srdca kedykoľvek objať a pritúliť.
Veríme, že nájdeme top pani učiteľku do nášho top kolektívu detí, rodičov a pani učiteliek.
Ponuka práce je vhodná aj pre mužského kandidáta :-)

Sme kreatívna, moderná a dynamická súkromná škôlka v krásnych nových priestoroch so zameraním na výchovno-vzdelávaciu činnosť a pohybové aktivity, kde vzdelávanie je dôležitou prirodzenou aktivitou, pohyb je radosť, kreativita je dar, radosť, objatie a úsmev detí je všetko.
ID: 4078554  Dátum zverejnenia: 27.6.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac