Barista / obsluha prevádzky

ŠKODOVKA s.r.o.

Miesto práce
Medená 21, 811 02 Bratislava-Staré Mesto
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
01.11.2017
Ponúkaný plat (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

· Poskytovať servis zákazníkovi na základe stanovených štandardov v oblasti maloobchodného predaja a obsluhy degustárne kávy
· Obsluha zákazníkov
· Kontrolovať a udržiavať zverený majetok spoločnosti (priestory, inventár, finančná hotovosť, tovar, softvér) na dennej báze s cieľom dodržať HACCP.

V prípade, že Vás naša ponuka oslovila posielajte nám Vaše životopisy na nižšie uvedený mail.

U všetkých dokumentov zasielaných našej spoločnosti uvádzajte prosím súhlas so spracovaním osobných údajov. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov za účelom osobného pohovoru.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

24.10.2017 (ostáva ešte 1 deň)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Administratívne a ekonomické znalosti

Pokladňa - základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

komunikatívnosť, praktické myslenie, sebaovládanie, zdravotný preukaz, osvedčenie o odbornej spôsobilosti pre vykonávanie epidemiologicky závažných činností (na začiatku nie je podmienkou)

Maloobchodný predaj kávy spojený so degustárňou (www.facebook.com/kavaskodovka)

Počet zamestnancov

1 zamestnanec

Adresa spoločnosti

Škodovka s.r.o
Medená 91/4
811 02 Bratislava-Staré Mesto

Kontakt

Kontaktná osoba: Martin Galát
Tel.: 0907830123
E-mail: poslať životopis
ID: 3183711   Dátum zverejnenia: 9.10.2017