800 - 1 000 EUR
Společnost Škoda Electric patřící do skupiny Škoda Transportation je zkušeným výrobcem trakčních motorů a pohonů pro drážní vozidla a zároveň je finálním výrobcem trolejbusů a elektrických autobusů.

Hledáme kolegu/kolegyni na pozici:

Elektromechanik na opravu a údržbu trolejbusov (BRATISLAVA)

ŠKODA TRANSPORTATION a.s.

Místo práce
Bratislava
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Celková mzda (bruto)
AKÁ BUDE VAŠE NÁPLŇ PRÁCE?

  • vykonávanie denného ošetrenia a pravidelnej údržby trolejbusov
  • kontrola elektrotechnických častí vozidiel
  • diagnostika porúch a následné opravy elektrické nadstavby a elektrických systémov podvozku trolejbusov
  • diagnostika porúch trakčného pohonu a pomocných pohonov trolejbusov
  • tvorba záznamov a hlásenia zistených porúch
  • realizácia opráv
  • preventívna výmena dielov

AKÉ SÚ NAŠE POŽIADAVKY?

  • stredná škola alebo vyučenie v elektrotechnickom odbore
  • znalosť čítanie výkresovej dokumentácie
  • praxe v elektrotechnike min. 1 rok
  • skúsenosť s koľajovými vozidlami výhodou (popr. na nákladných automobiloch či autobusoch)
  • ochota pracovať v nepretržitej prevádzke (12hodinové smeny - vrátane víkendov a sviatkov)
  • aj prepadnutá vyhláška č. 205/2010 Ministerstva dopravy, pôšt a telekomunikácií Slovenskej republiky, o určených technických zariadeniach a určených činnostiach a činnostiach na určených technických zariadeniach VÝHODOU
  • spoľahlivosť, svedomitosť, flexibilita

PREČO BYŤ S NAMI:

  • dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť
  • dlhodobá zákazková náplň
  • know-how spoločnosti pôsobiace na svetovom trhu
  • veľmi dobrá príležitosť pre osobný rozvoj a kariérový rast
  • dobré platové ohodnotenie
  • motivujúci systém odmeňovania a zamestnaneckých výhod (stravenky a iné)

CustomerCategory

E

Kontakt

Adresa společnosti

Průmyslová 610/2a
Plzeň

Kontakt

Kontaktní osoba: Hana Chovancová
Tel.: +420 378 181 171
E-mail: poslat životopis

ID: 3783753   Dátum zverejnenia: 10.10.2019   Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   800 EUR/měsíc