Projektant - elektrotechnik

ŠKODA JS a.s. organizačná zložka

Miesto práce
Mochovce, Kalná nad Hronom
Termín nástupu
ASAP / dohodou
1 500 EUR/mesiacod 1 500 EUR mesačne, nástupná mzda závisí od Tvojich schopností a skúseností a je predmetom vzájomnej dohody. Zamestnancom sú vyplácané odmeny (ročné, fond vedúceho, mimoriadne, cieľové)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čítanie a tvorba projektovej dokumentácie NN a MaR
Skreslovanie skutočného stavu na stavbe projektovej dokumentácie
Príprava cenových ponúk
Komunikácia so zákazníkom
Účasť na stavbe pri riešení projektových kolízií a podpora pri oživovaní inštalovných zariadení
Osvedčenie podľa Vyhl. 50/2009 Z.z. §21 - vítané

Prácu v stabilnej spoločnosti
skrátený 7,5 hodinový pracovný úväzok - v prepočte majú naši zamestnanci viac voľna o 16 dní za rok
3 dni voľna v roku navyše - Sick day
Príspevok na 3. pilier DDS - myslíme na Tvoju budúcnosť
Sužobný telefón aj na súkromné účely
Možnosť ďalšieho vzdelávania a osobného rastu

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
AutoCAD - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

samostatnosť
komunikatívnosť
schopnosť tímovej práce
zodpovedný prístup k práci
spoľahlivosť
bezúhonosť

ŠKODA JS a.s. ako člen skupiny ČEZ je dlhoročným spoľahlivým dodávateľom technológií pre jadrovú energetiku. K hlavným oborom činnosti patrí inžiniering, výroba komponentov a servis pre jadrové elektrárne. ŠKODA JS a.s. organizačná zložka sa podiela na stavbe jadrovej elektrárne Mochovce a mnohých ďalších projektoch v oblasti energetiky ako na Slovensku tak aj v zahraničí.
ID: 3755214  Dátum zverejnenia: 21.11.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac